LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kudy mám lézt?? Nahoru!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Slovenské průvodce
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2

Závody
SP ledy Kanada (26.02)
EP v ledolezení Finsko (07.03)
MČR v lezení na obtížnost (07.03)

Žebříček
Cesty:
17.Svoboda 10743
18.Kalvas 10681
19.Kohout 10675
Bouldry:
17.Chejn 10000
18.Bulička 9956
19.Širůčková 9956
Hory:
17.Magič 3304
18.Louda 3282
19.Petr 3170

Výsledky
Zimní olympiáda (06.02)
Vírský cepín (04.02)
ČP v bouldru Praha (24.01)

Deníčky
5852 lezců
1200222 cest
Nové přelezy:
Mikrosvět 6A
Ktploptr 7b+
Viatge A S 7b+
Fenoman 7b+
Katharsis 8A
Los Cazapr 7c+/8a
Maloskalsk 7C
Too Big To 9
Maja L2 9
Maloskalsk 7C

Stěny
Makak LBC - zrušena - Liberec
Sportcentrum Koloseum - Plzeň
Bouldrovka Hrušovany u Brna - Hrušovany u Brna

Prodejny
Rock Point Liberec - Liberec 1
HUDYsport - Jičín
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Nový boulder Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+

video

Nový těžký boulder Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+ se podařilo vylézt Adamovi Ondrovi ve Sloupu v Moravském krasu.

"Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+
Dnešní skvělej den v Moravském krasu 😎 Po flashi Vnitřního světa vítězů 8A+ jsem vyrazil do Sloupu a překvapivě jsem našel jeskyni naprosto suchou 👌 Měl jsem tam nedokončený projekt z letošního jara. Původní boulder (8A+ nebo 8B+ podle toho, jak nízko začínáte) končí uprostřed ničeho na posledním chytu (který není ani úplně dobrý). Kroky jsou ale tak úžasné, že to pořád stojí za to. Jak udělat posledních pár kroků do jasné dobré poruchy z tohoto posledního chytu bylo dlouho záhadou, než jsem tu sekvenci za pomoci trochu střílejícího kolenem letos na jaře rozluštil ✊ Velmi těžké hodnotit tuhle sekvenci za koleno samu o sobě, asi buď za 8A nebo 8A+. Abyste mohli vylézt tuto zjevnou linii za 8C/C+, musíte tuhle udělat tuhle nejistou sekvenci po zdolání dlouhé a únavné 8B+ části předtím 💪
Poznámka: Samotný konec byl dost napínavý, protože jsem ve stínu světla neviděl poslední dva chyty ☝️,"
napsal k tomu na Facebooku, kde zveřejnil z přelezu i video:



Zde je Adamův zápis bouldru v databázi na Lezci:

Pohár Nesmrtelnosti (prodl.)

Standa Holec   [úpravy] 05:40 25.11.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

Shimpansen, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (189508)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Babylon 2.delka 6- Geyikbayiri
Alterweg Erwähnung VIIa Oybin
Espavilat 5b Bellus
Los Sobraos 6c Bellus
Pastorella 6c Lauria
Nově komentované:
Via Giulietta VIIb Ostaš
Südwand VIIIa Schmilka
Gruyere B 6b+ Cuenca
Kataplof 7c+ Chulilla
Cloud Nine 7B Jižní Stěna Soutěsky Džbán

 Nově v diskusi:
Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech | Re: Rusáci zpět na závodech |

 Nové komentáře:
Re: ... | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie | Re: WC | Re: WC | Re: WC | Re: Zanechme hysterie |

 Kde to vře:
ČHS nesouhlasí s návratem Rusů na mezinárodní závody v lezení (46)
Rusové mohou opět soutěžit na mezinárodních závodech v lezení (16)
Valná hromada World Climbing bude kvůli válce v Íránu online (9)
Podmínka 5 měsíců za to, že mu umřela parťačka na Grossglockneru (7)
Video: Adam Ondra a boulder party ve stylu oldschool PC hry (5)
Nelezte na Mařence - 28.2. (1)

 Nově v inzerci:
Prodám Lezečky dámské | Prodám Lezečky dámské | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Dámské sandaly Keen | Nesmeky Camp Ice Master | La Sportiva Solution Comp | Nové skialp vázání ATK Raider 10 Demo Elan | Statická a dynamická lana | Matrace |

 Anketa:
Sledovali jste dnes Honnolda v Taipei?
 Ano, živě! 
 1874 
 Ne, z výšek se mi točí hlava. 
 2034 
 Ne, uniklo mi to. 
 1761 
 Sleduji jen Adama. 
 1822 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.