LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zaber! A trochu výraz při tom!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
33.Suchan 10327
34.Lebloch 10312
35.Lank 10290
Bouldry:
33.Chytil 9453
34.Kümmel 9450
35.Ďurech 9356
Hory:
10.Švihálek 5920
11.Procházková 5864
12.Sukačová 5842

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1165646 cest
Nové přelezy:
Zinnentrai 7b
Thor´s Ham 10-
Morlock-Sh 10
Hučení V J 10-
Vagabond D 7c
Kleiner Ro 9+/10-
Flatline 7b+
Sorci Verd 7c
Unten Und 9
Le Chibre 7b

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Brigáda na Mařence

pozor nelezeme..

ahoj lezčíci..dne 17.listopadu a o víkendu 21-22.listopadu děláme brigádu na Mařence - POZOR - NEBUDE TO NA LEZENÍ (bude padat kamení) ..jeďte tedy na roviště,nebo přijeďte pomoct:)

ahoj lezčíci..dne 17.listopadu a o víkendu 21-22.listopadu děláme brigádu na Mařence (údržba přístupovky, prostoru pod skalami, čištění cest a shazování volného kamení) - takže POZOR - NEBUDE TO NA LEZENÍ (kamení) ..jeďte tedy na roviště,nebo přijeďte pomoct:) - lano na proslanění cest,nůžky na křoví, něco na čištění spár apod.. zdraví HoSoHoPo

Honziš   [úpravy] 11:45 16.11.2009Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 víkend11:48:04 16.11.2009
ten víkend to bude SO nebo NE.. info zde v pátek
Honzišodpovědět 
 Re: víkend15:02:28 16.11.2009
Zní to fakt vymakaně - budu čekat do pátku, abych si naplánoval víkend s ohledem na to, jak se to počerničákům rozleží v hlavě... A když tam náhodou nakonec přijedu, tak od Yettiho nafasuju hnědou (červenou?) barvu, abych s ní zamaloval 30 let starý skoby, aby nebylo vidět, že už jsou úplně nahovno. Dobrá práce
Pepanodpovědět 
  Re: víkend16:27:17 16.11.2009
Já bych přijela na výkend ale musel by tam bejt zadarmo chlast a dost chlapů jo a hlavně abych nemusela nic dělat,dyžtak se ozvěte je mi 22 a vypadám celkem dobře i když sem trošku ztloustla jo a eště mám brejle.
Martinaodpovědět 
   Re: víkend17:35:49 16.11.2009
to je ale brigada na Marence a ne na Martine xD
 žebírkoodpovědět 
  Re: víkend23:20:23 17.11.2009
kámo, to radši nečekej, naplánuj si něco jiného a užij víkend:)
odpovědět 
   Re: víkend23:26:43 17.11.2009
..nebo piš hooooodně na lezce.to je taky parádní zábava. jak to tu tak pročítám, tak spoustu lidí tady svůj talent výborně rozjíždí..(lezeckej talent samozřejmě:-)
odpovědět 
  Mařenka13:29:02 20.11.2009
Na Mařence se mi líbí, že je to takové muzeum všeho co jde dát do skály. Předpokládám, že úplnej šrot se vyměňuje, ale pořád tam zůstává to kouzlo různorodosti jištění v cestách. I takové klasické terény jsou třeba, škoda že jsem si informaci o brigádě přečetl až nyní.
martinodpovědět 
 Re: víkend23:51:43 19.11.2009
brigáda je v sobotu.. barva na skoby letos zelená:)
honzišodpovědět 

 Foto dne:
Dohlenwand
Lumpazivagabundus, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (184907)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fringuello 5b Arco
Überhang Für Einsteiger 6 Frankenjura
Růže Z Texasu VIIIa Bišík
? 1 Srbsko
Mílanátek 7 Srbsko
Nově komentované:
? 1 Srbsko
Rechte Nordwand 7- Frankenjura
Direkte Nordwand 7+ Frankenjura
Pasivní Směr 6b Radvanice
Akční Směr 6c Radvanice

 Nově v diskusi:
Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Adam Ondra vaří v KFC | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Re: Řezník ze sklepa... | důkaz | Re: Kvalita skály | Re: Parohy | Re: Parohy | Re: Počet cest - autor | Re: Řezník ze sklepa... | Gratulace | Zakresleno na openclimbing.org | Řezník ze sklepa... |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (16)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
SP v boulderingu Praha 2025 (9)

 Nově v inzerci:
dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1602 
 Ne 
 1856 
 Nevím 
 1132 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.