LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zaber! A trochu výraz při tom!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
14.Pail 11103
15.Bulička 11056
16.Danda 10908
Bouldry:
14.Kučera 10328
15.Širůčková 10253
16.Indrák 10200
Hory:
13.Louda 5242
14. 5018
15.Zvonková 5017

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174345 cest
Nové přelezy:
Maria Call 8A
Mokro Mezi 8A
Smeč 9+/10-
Otevřená N 8A+
Majster Ka 9
Steep Mud 9+/10-
Na Stojáka Xc
Tinder Swi Xa
Weißbier-R 8+/9-
Hook Islan 9-/9

Stěny
Bouldering za oponou - Měnín
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
BoulderClub Brno - Brno

Prodejny
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
HUDYsport - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Brno

Chci se vyjádřit k EP konanému v Brně dne 16.-17..4.05. Závod byl na profesionální úrovni, kde při počtu tolika závodníků

to pořadatelé zvládli na jedničku. Dále mě mile překvapila, ale hlavně samotné závodníky, Zuzana Fišerová, která se nádherným způsobem o ně na závodech starala. To byl teda servis, toto jsem zažil poprvé. Závodníci se starali pouze o lezení, ostatní, kdy, kde a jak pro ně zařídila Zuzana. Takhle by to mělo fungovat na všech závodech mládeže, ale i dospělých. Zuzano dík a hlavně aby Ti to vydrželo.
Míra Kareš


Něco fotografií od Silvie Raifové:












Karešák   [úpravy] 08:00 28.04.2005Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 profesionalni servis09:40:08 28.04.2005
Musim se k tobe pripojit a podekovat Zuzane za jeji profesionalni pristup.Slysel jsem vyjadreni mnoha zavodniku a ti si servis Zuzany velice pochvalovali.Je to naprosto neco jineho nez co delala Dan , nebo Slavek.Bylo by dobre abychom se naucili takou svedomitou praci co predvedla Zuzana , ocenit a alespon verejne ji podekovat.Naschval, kolik zavodniku z naseho repre tymu to dokaze?
Klainodpovědět 
 Re: profesionalni servis13:57:27 29.04.2005
jo,jo, dobrá práce a závodník stejně nepozná, že si Zuzka tím hlavně hladí své nemalé ego. Áááále to je fuk.
Martinodpovědět 
  Re: profesionalni servis18:58:01 29.04.2005
A Ty?
beruskaodpovědět 
  Re: profesionalni servis19:52:40 29.04.2005
Zuzka byla super!
odpovědět 

 pochvaly nejsou v Cesku moderni17:36:19 29.04.2005
ale chvalim take, ted je to 3:1 pro chvalici. Zatim na ceske pomery dobry vysledek - zrejme dobry oddil.
tomasHodpovědět 
 Re: pochvaly nejsou v Cesku moderni23:54:54 01.05.2005
Tak jestli je tak dobrá, jak píšete, tak byste ji neměli jen chválit, ale hlavně usilovat, aby v Komisi mládeže nastoupila místo Simony Rajfové. Pokud vím, tak ani Zuzka a ani Dan nemají své vlastní děti a tudíž je u nich vždy větší pravděpodobnost, že se o děcka více postarají, než ti, co tam mají ty své vlastní potomky. Asi byste měli Zuzku prosadit, aby jezdila s mládeží na EP. Ale dostat Zuzku na křeslo nejakého dravého rodiče, to asi bude hodně těžké, ale mělo by to pak pro děcka větší význam.
Michalodpovědět 

 Hurá! Zuzana na hrad ...22:29:54 29.04.2005
... a Dan do hladomorny!
Petrodpovědět 

 htse12:52:26 02.05.2005
... a v com spociva ten servis?
odpovědět 

 Foto dne:
Velká věž
 Databáze cest:
Všechny cesty (186047)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Arete 6b Sass Beita
Angelo Custode 7a Dolomity
Calcoli 6b+ Dolomity
Spyder 6b Pag
Happy Melanie 6c Pag
Nově komentované:
Hradní Straš! VIIb Adršpach
Hluboký Spánek VII Drábské Světničky
Vzpomínka Na Milana Enta VIIIc Adršpach
Odraz Hviezd 6+ Manínska Úžina
Palmala 7C+ Sloup

 Nově v diskusi:
Našla se peněženka v anglickém parčíku | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Re: Hezký | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Hezký | Re: Zakaz ? | Re: Hezký | velka gratulacia | Legendy |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (31)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (28)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (16)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2215 
 Ne 
 2451 
 Nevím 
 1673 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.