LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
18.Šofránko 10878
19.Vlk 10868
20.Smetanová 10838
Bouldry:
18.Nespoutaný 10025
19.Košťál 10000
20.Šípek 10000
Hory:
6.Zaoral 6678
7.Černý 6626
8.Šuraba 6607

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174309 cest
Nové přelezy:
Maria Call 8A
Mokro Mezi 8A
Smeč 9+/10-
Otevřená N 8A+
Majster Ka 9
Steep Mud 9+/10-
Na Stojáka Xc
Tinder Swi Xa
Weißbier-R 8+/9-
Hook Islan 9-/9

Stěny
Lezecká stěna Sladovka Benešov - Benešov
Lezecká stěna Salesko - Brno-Líšeň
Bongo Brno - Brno

Prodejny
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
HUDYsport - Jičín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ron Kauk o slavných yosemitských bouldrech: Midnight Lightning

Krátký film o yosemitských slavných bouldrech včetně Midnight Lightning, které v něm přibližuje jeho autor Ron Kauk, uveřejnil na Youtube Mammut.

Kromě Midnight Lightning V8 (7B+) je na videu vidět i přelez Kor Boulder V3, Bachar Cracker V4 a Blue Suede Shoes V5.

Filmeček má asi 6 minut:




O historii Midnight Lightning viz článek na Lezci zde.


Krátký film je jakýmsi pokračováním série Reclimbing the Classics, které zveřejňoval Mammut na Youtube před třemi roky.


Rock Climbing Classics | EP#5 Grand Illusion 8a

Rock Climbing Classics | EP#4 The Face 8a+

Rock Climbing Classics | EP#3 La Rose et le Vampire 8b

Rock Climbing Classics | EP#2 Action Directe 9a

Rock Climbing Classics | EP#1 Hyaena 8b+

sth   [úpravy] 08:15 12.06.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 časy, vole, letěj22:01:04 12.06.2017
když jsem ho viděl naposledy (v krámu v josemitevylydž), neměl ještě takovej břuch -a zas tak moc roků to není. tenkrát si tam kupoval nějaký zdravý zrní, byl extrémně vstřícnej, pozval nás na svoje večení vystoupení a když jsem si kvůli tomu koupil jeho knížku, podepsal se do ní se svým obvyklým nákresem blesku -ML. Podle toho balónu pod hemdou už si asi spíše kupuje flákotu masa na vídeňský řízky (a dělá dobře) a aspoň něco máme společnýho. až ho uvidím příště, aspoň se nebudu stydět ho pozvat do picérie - dietu už asi nedrží.
H.S.odpovědět 
 Re: můj vzor17:53:50 14.06.2017
Ron je machr,který uměl přejít na vyšší level...sacredrok.org
odpovědět 

 Foto dne:
Velká věž
 Databáze cest:
Všechny cesty (186045)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Spyder 6b Pag
Happy Melanie 6c Pag
Něco Jako Spára VIIb Adršpach
Ohlušující Ticho Xa Čížkovy Kameny
Blocco 4/F 6B+ Arco
Nově komentované:
Hluboký Spánek VII Drábské Světničky
Vzpomínka Na Milana Enta VIIIc Adršpach
Odraz Hviezd 6+ Manínska Úžina
Palmala 7C+ Sloup
Senkrechter Piazriss 6a Rettenbachtal

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Re: Hezký | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Hezký | Re: Zakaz ? | Re: Hezký | velka gratulacia | Legendy |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (31)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (28)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (16)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2214 
 Ne 
 2451 
 Nevím 
 1670 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.