LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
31.Kohout 10365
32.Suchan 10327
33.Lebloch 10312
Bouldry:
31.Svoboda 9581
32.Majdloch 9578
33.Moravec 9550
Hory:
24.Špás 3183
25.Verner 3138
26.Štalmach 2894

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5773 lezců
1175598 cest
Nové přelezy:
Klasika Xc
Ján Aladin Xa
Čuramedán 9-
Smädný Mní 9-
Podstata Xc
Okupanti Z Xc
Spritztour 9-
Ticho Po P Xb
Independer Xb
Země Pro S 9+/10-

Stěny
Boulder club Kotelna Brno - Brno
ZŠ TGM Otrokovice - Otrokovice
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
HUDYsport - Praha 5
HUDYsport - Jičín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Expediční kamera

Praha Horní Počernice 18.3..2012

Další již 3. ročník zastavení festivalu outdoorových filmů Expediční kamera 2012 v Horních Počernicích v Praze 9, jehož tradičním partnerem je pražská pobočka webu Lezec.cz, je tuto tuto neděli 18.3. 2012 odpoledne v hornopočernickém divadle.

Z horolezeckých filmů se bude promítat Co se stalo na ostrově Pam (What Happened on Pam Island) o polské dvojici horolezců, kteří se snaží zdolat nejvyšší pobřežní útes na světě. 1500 metrů vysoká kolmá stěna je v Grónsku a jedinou možností, jak se k ní dostat, je na kajaku.



Dalším horolezeckým snímkem je Úlitba Ganéšovi (Le Dessous de Ganesh) o lezení na indické stěně The Ganesh.



O horolezcích je americký film Odkud není návratu (Point of No Return), v kterém se špičkoví horolezci vydávají na neslezený vrchol ve východní Tibetu.

Více o programu a o místě konání viz: Expediční kamera - Praha Horní Počernice

O předhozích ročnících, na nichž startovala putovní výstava horolezecké fotografie Fotky z Lezce a pořádali jsme autogramiádu autora knihy "Hore zdar! a další lezecké povídky aneb cli-fi (climbing fiction)" Václava Wennyho Kňourka, kterou vydal ve spolupráci s webem Lezec.cz, viz články:
Výstava fotek z Lezce
a Autogramiáda autora knížky z Lezce "Hore zdar!" 

Z HoPo zpravodaje

Ze zahajovacího kola putovní výstavy Fotky z Lezce v Divadle Horní Počernice


Standa Holec   [úpravy] 07:43 15.03.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Rebuffatova cesta
 Databáze cest:
Všechny cesty (186236)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Špica 5B Rusava
Opičák 6B Rusava
Harvester Man 6C Rusava
Boulder 26 5A Rusava
ROH 6B Rusava
Nově komentované:
Walkürenritt 8-/8 Hohe Wand
Štěpánkova Hrana VIIb Drábské Světničky
V Dobré Společnosti 6 Solvayovy Lomy
Berührung 9- Frankenjura
V Dobré Společnosti 6 Solvayovy Lomy

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Samizdat | Samizdat | Re: Zakaz ? | Proč tydle vofuky? | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Franta ??? | Re: Agostino | Re: Agostino |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (36)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Adr spolu lezení | campus, posilovací deska | Turistické mačky | Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2281 
 Ne 
 2513 
 Nevím 
 1722 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.