LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climbing is my life!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
35.Duchoň 10231
36.Lank 10212
37. 10178
Bouldry:
35.Oliva 9459
36.Ďurech 9456
37.Kümmel 9450
Hory:
12.Louda 5242
13.Skopec 5217
14. 5018

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5773 lezců
1175360 cest
Nové přelezy:
Ticho Po P Xb
Independer Xb
Země Pro S 9+/10-
Vollkasko 10-
Liga Výjim 9
Ippolito 10-
Merci Beau 9+/10-
Pudzinoty 8A/8A+
Desperado 10-
Rote Kante 10-

Stěny
Nový Jičín - Nový Jičín
Lezecké centrum na Dlouhém Mostě - Dlouhý Most
Boulder club - Zákupy

Prodejny
HUDYsport - Plzeň
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

1. kolo rychlostních závodů na ledu – Vírský cepín 2017

11. února Ledová stěna Vír

Máme za sebou nejmrazivější leden, jaký většina z nás vůbec pamatuje a led je téměř všude. Nastal tedy čas zjistit, kdo se v naší zemi umí po ledu pohybovat nejrychleji. Na rovině je to samozřejmě Martina, ale co do kopce? Zjistíme to brzy!

Spolek Ledová stěna Vír spolu s Českým horolezeckým svazem uspořádá 11. února 2017 další ročník Vírského cepínu - závodu v ledolezení na rychlost. Očekává se účast mistrů republiky, reprezentantů a držitelů trofejí Milana Dvořáčka a Karolíny Matuškové, kteří už mají letos něco natrénováno. Klidně ale přijeďte a utkejte se s nimi – závod je otevřený pro kohokoliv, kdo si zvládne alespoň sám nasadit mačky. A z Víru víme, že takových je Vás dost.

plakát


Aby letošní rozhodování o nejrychlejším muži a nejrychlejší ženě bylo co možná nejobjektivnější, nebude vítězství v jednom závodě stačit. Již týden po Vírském cepínu, tedy v sobotu 18. února 2017 proběhne v Horolezecké aréně v Liberci 2. kolo pomyslného českého poháru a zároveň Mistrovství ČR pod názvem Adrex Ice Run. Nejlepší z obou klání bude celkovým vítězem.

Pořádná zima si prostě žádá pořádné souboje. Přijďte se podívat na obě akce, jak to celé dopadne.

Všichni pořadatelé se na Vás těší.

Další informace přineseme brzy.

miss


Slávek Matuška   [úpravy] 12:04 01.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (186184)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Venušiny Kudličky III Chléviště
Inženýr Čerpadlo VIIc Chléviště
Aruška Nebo Zlatuška? VII Chléviště
Furt Ve Střehu 7B Adršpach
Kocór Nikdy Nespí 7A Adršpach
Nově komentované:
V Dobré Společnosti 6 Solvayovy Lomy
Berührung 9- Frankenjura
V Dobré Společnosti 6 Solvayovy Lomy
Golden Nugget VIIIc Grosser Zschand
Golden Nugget VIIIc Grosser Zschand

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Samizdat | Samizdat | Re: Zakaz ? | Proč tydle vofuky? | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Franta ??? | Re: Agostino | Re: Agostino |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (36)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Adr spolu lezení | campus, posilovací deska | Turistické mačky | Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2277 
 Ne 
 2510 
 Nevím 
 1718 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.