LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Chuck Norris vyjel na kole bez kyslíku na Mount Everest, a až nahoře zjistil, že měl spadlý řetěz.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
7.Mokroluský 11596
8.Nespoutaný 11528
9.Stráník 11502
Bouldry:
7.Jungling 10628
8.Pochman 10625
9.Danda 10506
Hory:
8.Bloudek 6320
9.Procházková 6036
10.Švihálek 6020

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5774 lezců
1176108 cest
Nové přelezy:
Nuda V Jab 9+/10-
Majster N 9
Samara Off 9/9+
Mouchy Sně 7C
Anna Karen 9-
Fahrkarte 9
Malej Bejk 9+
James Blas 9
Černá Zmij Xb
Batschkory Xb

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na Holé spáry v Holešovicích

Dva měsíce uběhly jako voda a protože sliby se mají plnit, tady je pozvánka na Holé spáry v Holešovicích v Praze.
Pro ty, co nezaregistrovali předchozí článek, stručné shrnutí, o co půjde.

Závody ve spárovém lezení s neobvyklým systémem hodnocení. Na třinácti určených cestách se soutěží o co největší počet cvaklých jištění. Aby to nebylo moc jednoduché, na každou cestu mají závodníci dva "bodované" pokusy, takže taktika v rozvržení sil bude hrát značnou roli. Podrobný popis cest najdete v předchozím článku na lezci
http://www.lezec.cz/clanky.php?key=10709 a nebo na stránkách ObrWorks http://www.obrworks.cz/16-pravidla-zavodu.html

Motivační videopozvánku najdete tady:



Informace pro přihlášení do závodu:

Závodní Kategorie: MUŽ, NEMUŽ
Startovné: Vlezné na stěnu plus 100,- Kč při registraci na místě, nebo 50,- Kč při registraci Mailem. Platí se na místě při prezentaci.
Registrační mail je david.obrocnik@obrworks.cz
Do přihlášky uveďte: Jméno/Přezdívka, rok narození, oddíl/sponzor
Počet závodníků je omezen na 50, takže kdo bude váhat nemusí se vejít do startovky.
Nelezoucí fanoušci zaplatí za vstup vražedných 30,-Kč

plakát


Nejen závoděním je lezec živ, takže během dne budou mít všichni možnost si osahat a ozkoušet UFOny, včetně nových prototypů do užších rozměrů spár.
Kdo by chtěl vylepšit provedení Hadinek do spár, bude mít možnost pomudrovat nad několika prototypy připravovanými firmou Saltic.
Po ukončení závodění se můžete těšit na promítání fotek z Indian Creeku v Utahu by Vorel a Anglického Gritu by Bobr.

Komu se to šikne, má možnost přespat do neděle, takže přespolní spacák sebou.

Sponzoři a partneři:
Lezecká stěna Holešovice - www.stenaholesovice.cz
Singing Rock - www.singingrock.cz
Saltic - www.saltic.cz
Hanibal - www.hanibal.cz


Za Organizátory
Bobr
ObrWorks -  www.obrworks.cz

Bobr   [úpravy] 10:58 08.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Cepy11:54:18 13.03.2013
Zaslechl jsem hlášky ve smyslu "Na to nemám" a podobně. Pokud je žába vaším oblíbeným chvatem a chcete se ve spárách zlepšit, nemusíte se vůbec bát nastoupit. I spároví začátečníci a nezávodní nechrti si přijdou na své a pokud by někomu chyběly v repertoáru nějaké finty jak na to, rádi poradíme nebo ukážem i během závodu. Závodní izolace a podobné stresy nás nebaví. Chtít aby soupeř vylezl co nejvejš, protože je to vlastně parťák má svý kouzlo.
:-)
Bobrodpovědět 

 Foto dne:
Mont Blanc du Tacul
Chérécouloir
 Databáze cest:
Všechny cesty (186306)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pacchia 6c+ Tofana
Buon Compleanno Nat 6c+ Croda Da Lago
Mechové Koleno 5A Skalky Pod Nebušicemi
Tour De Kvak 5B Skalky Pod Nebušicemi
V Kroksech 5 U Lesníka
Nově komentované:
Adios Cegoníto IXb Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Zleva 7+ Rohanovský Vrch
Dobro 7a Andraz
Východní Hrana VIIc Ostaš
Východní Hrana VIIc Ostaš

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Bor | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Gratulace | Re: Zakaz ? | Re: Gratulace | Gratulace | Re: Samizdat | Re: Zakaz ? | Samizdat | Re: Zakaz ? | Proč tydle vofuky? | Re: Zakaz ? |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (37)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
Zapomenuté šťáradlo | Petzl Actic Core čelovka | Pánské Bullit Ocun | Adr spolu lezení | campus, posilovací deska | Turistické mačky | Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2348 
 Ne 
 2563 
 Nevím 
 1781 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.