LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174564 cest
Nové přelezy:
Riverbed 8B
Jack's Bro 8A/8A+
Octopussy 8A
Grit De Lu 7C
Ledové Krá 8A
Hlasy Ze Z Xc
Kamenné Mo 7C
Baby Besti 7C+
La Pecora 8A
Grinnonno 7C+

Stěny
Lezecké centrum Jihlava - Jihlava
Ymca - Krásné Březno
9a - Olomouc

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
HUDYsport - Zlín
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Štandu 17: Jiří "Prcas" Slavík

Sedmnáctý díl diskusního pořadu, bezmála hodinky se zajímavou osobností ze světa vertikál. Hostem historika a dobrodruha Libora Duška a kameramana a režiséra Tomáše Galáska je celoživotní optimista, fenomenální pískař, muzikant a vynikající společník Jiří „Prcas“ Slavík.

"A viděls, jak jel nahoru? Já věděl, že to vyleze, ty vole… Slavík, ten to vždycky vyřeší!“ Takto výstižně charakterizuje na počátku 90. let Jirku Slavíka o půl generace starší kolega Karel Bělina v kultovním snímku Ostrov čarodějů. A Slavíkovi to leze pořád! Tak jdeme na to…



Radek Groh   [úpravy] 08:03 09.12.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Prcas.19:00:45 09.12.2022
No jo, nádhera! Asi jediný takhle dlouhý rozhovor, který jsem zhlédl do konce(určíte zde bylo spousta jiných skvělých rozhovorů, jenže z toho Prcase září tak nějak víc než jen ta lezecká pohoda), je to zážitek slyšet vice o lidech, ke kterým rád  vzhlížím a i zdravice na konci je překvapující, cituji: chovejte se slušně.
 Martaas.
 Re: Prcas.20:31:59 09.12.2022
Pravda. Patří též k mým nejoblíbenějším lezcům.
Jířo, dál užívej života! Savana
 Zdéna N.

 Parádní rozhovor15:57:00 13.12.2022
Jirku dokáže člověk poslouchat celé hodiny a jistě se historkami, co jsme ještě neslyšeli, jen hemží. Jeho zápal a životní optimismus je nakažlivý a už párkrát mi jeho názory a postoje pomohly srovnat si některé věci v hlavě. Díky!
 Bída

 Foto dne:
Kozí štít
Slanění z Kozího mnicha
 Databáze cest:
Všechny cesty (186071)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kronjuwel 8- Frankenjura
Glitzerstern 6 Frankenjura
Grit De Luxe Direct 7C Magic Wood
Baby Bestiale 7C+ Val Masino
La Pecora Nera 8A Val Masino
Nově komentované:
Vstup Do Síně Slávy VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Vstup Do Síně Slávy VIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Severozápadní Cesta VIIb Drábské Světničky
Poslední Šiška 7+ Prokopské Údolí
Vzpomínky Na Černou Vránu VIIa Skály V Planém Dole

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Agostino | Agostino | Cesta | Levý břeh | Re: Zakaz ? | Re: Pravý x Levý | Re: hezky | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý | Re: Pravý x Levý |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (32)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (17)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2237 
 Ne 
 2467 
 Nevím 
 1687 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.