LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5771 lezců
1174797 cest
Nové přelezy:
Waliserne 7b+
Ticho Po P Xb
Fuck Capit 9-
LSD 9/9+
Chasin´ Th 9
Speedy Gon 9
Brillefin 7b
Osambabosa 8a
Tuzex 9+/10-
Křečové Ží 7C+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Ahoj přátelé,

small po delším čase se zase hlásím k životu…

V této chvíli jsem stále ve Skardu v Pákistánu a nemůžu se dostat za živého Alláha do Islámábádu. Nejspíš budu muset počkat, až Čínsko-Pákistánská smlouva vstoupí v platnost a vybudují dálnici, tak zvanou SUPER Karákóram Highway No. II, spojující díru, kde právě dřepím už pátý den s hlavním městem. Neupadám na duchu, jelikož příslib dokončení a přestřihávání pásek je již v roce 2159. A protože letecké spojení funguje stejně dobře, jako vše pákistánské, tak největší pravděpodobností je, že se domů již nikdy nedostanu. ☺

Nicméně mám teď před sebou internet, kde jsem si přečetl spousty článků, které opisují nešťastný okamžik, kdy Zdenda odešel na druhý břeh. Při přenosu informací z bubánistánu došlo ke zkreslení, nebo zcela úplným haluzím. A právě proto jsem pro Vás připravil výpověď, která bude v nejbližších dnech k přečtení na webech a jak doufám nebude jen pouhou nostalgií, tragédií či eposem posledních Zdeňkových okamžiků.
Nezbývá, než Vám mockrát poděkovat za projevenou účast, kterou jsem průběžně dostával v podobě zpráv na satelitní telefon, nebo e-mail, obzvláště v těch těžkých chvílích, které jak se tajně modlím, už nikdy nebudu muset znovu zažít. Zároveň přijměte omluvu za způsobenou bolest, kterou jsem byl nucen šířit smutnou zprávou o Zdeňkově smrti.



Mára Holeček


Těbůh

Mára   [úpravy] 13:17 20.08.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 držím palce14:14:50 20.08.2013
a nejen s cestou domů:-)
Terezaodpovědět 

 Maroušku,drž se,21:12:12 21.08.2013
moc na Tebe myslím! A přeju rychlou cestu domů!
Zuzkaodpovědět 

 Máro,06:54:10 22.08.2013
Zdenda byl s tebou do poslední chvíle a my jsme s tebou nadále!Drž se a dobře doleť!
Ondrasodpovědět 

 Márovi10:52:20 22.08.2013
jenom stručně, drž se chlape a přeju hodně štěstí na návrat
vildaodpovědět 

 Good luck!23:48:06 22.08.2013
Good luck!
michalodpovědět 

 Foto dne:
Abissi
Lo scolaro, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (186107)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Abacab 7a Roca Aguilera
železný Oř VIIIa Bělá U Děčína
Sergej VIIc Bělá U Děčína
Bardotka VIIb Bělá U Děčína
Predátor VIIIb Jetřichovice
Nově komentované:
Jurský Park VIIIa Bělá U Děčína
Der Grosse Wahnsinn 9/9+ Frankenjura
Der Grosse Wahnsinn 9/9+ Frankenjura
Busillis 6a+ Crepe De Oucera
Čertovina VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Franta ??? | Re: Agostino | Re: Agostino | Franta ??? | Re: Agostino | Agostino | Cesta | Levý břeh |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (34)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (11)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2254 
 Ne 
 2488 
 Nevím 
 1703 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.