LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1174692 cest
Nové přelezy:
Brillefin 7b
Osambabosa 8a
Tuzex 9+/10-
Křečové Ží 7C+
Věčně Bez 9-
Kríza Stre 10-
Královna O 7C
Kostěj 7C
Harmatanec 9a
Festival E 8A

Stěny
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov
Olympia - Brno - Modřice
LSJ - Javorník

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
HUDYsport - Frýdek - Místek

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Odkrýváme historii fesťáku. Přispěj taky!

Mezinárodní horolezecký filmový festival Teplice nad Metují má pětadvacetiletou historii.

Archív ovšem není ani zdaleka úplný. Hledáme obrazový i filmový materiál ze všech uplynulých ročníků.

Pokud jste ochotni své "vzpomínky" (obrázky, fotografie, plakáty, lístky, programy, ...) zapůjčit nebo okopírovat, prosíme, ozvěte se na adresu:

Jiří Reiner , Galaxia Film s.r.o.
Kubelíkova 15, Praha 3

telefon: 608 152 152
e-mail: reiner@galaxia.cz


Mockrát díky!

ředitelka festivalu

Máša Jirmannová   [úpravy] 17:52 28.03.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 fesťák18:27:47 29.03.2008
dost to tam upadá minulej rok jsem byl na jednom bloku a odešel jsem před koncem, ta úroveň snímků je mizerná, tak přemýšlím jestli tam letos vůbec jet
odpovědět 

 Fesťák21:22:01 29.03.2008
Zdravím anonyma, na fesťáku v Teplicích jsem loni taky byl, tak jako každý rok za posledních osum let a musím zásadně nesouhlasit, slick line v parku, závody v boulderingu, pařba na ILEGALech, a kupa dobrejch filmů, např ULI BIAHO a spousta dalších. A hlavňě, je to Teplickej fesťák, ten je jen jeden:)..
Pájošodpovědět 
 Re: Fesťák10:58:34 30.03.2008
právě že vubec jako koukat se na blok horolezeckejch filmu a z toho se hodinku koukat jak se někdo potápí do propasti je trošku divný jako..
odpovědět 
 Re: Fesťák18:44:39 31.03.2008
Souhlasim s prvnim prispevkem. Riskovat, ze bych sel na nejakej soutezni blok bych uz nechtel. Chodim zsadne na zahajeni nebo na ukonceni. Tam je nejmensi pravdepodobnost ze uvidim mizernej film.
FAHodpovědět 

 Foto dne:
Abissi
Lo scolaro, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (186092)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sølvpilen 7a+ Stryn
Ville Vesten 7a+ Stryn
Ein Sommar I Stryn 7 Stryn
Tiriltoppen 5 Stryn
Fargerstrand 7b+ Beachen
Nově komentované:
Busillis 6a+ Crepe De Oucera
Čertovina VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Michalův Řezák 9- Holštejn
Michalův Řezák 9- Holštejn
Locherspiel 6c Eiger

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR |

 Nové komentáře:
Re: Agostino | Re: Agostino | Franta ??? | Re: Agostino | Agostino | Cesta | Levý břeh | Re: Zakaz ? | Re: Pravý x Levý | Re: hezky |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (32)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (14)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2251 
 Ne 
 2482 
 Nevím 
 1698 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.