LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Máš-li sílu vola, zkus to vylézt na sokola.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
10.Širůčková 11456
11.H2 11216
12.Klapal 11126
Bouldry:
10.Kopecký 10500
11.Novák 10500
12.Popovský 10428
Hory:
18.Novák 3832
19.Punčochář 3751
20.Cibulka 3582

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5774 lezců
1175704 cest
Nové přelezy:
Kleiner Ro 9+/10-
Kursk 7C+ tr
Klasika Xc
Ján Aladin Xa
Čuramedán 9-
Smädný Mní 9-
Podstata Xc
Okupanti Z Xc
Spritztour 9-
Ticho Po P Xb

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

LezeTop Boulder Cup 2017

První březnový víkend byl na písecké stěně LezeTop ve znamení boulderování. Stejně, jako před rokem se všichni startující potýkali se 30 problémy různých obtížností jak na boulderovce, tak i přímo v prostorách stěny.

Na jejich zkoušení a zdolávání měli časový limit 5 hodin. A stejně, jako před rokem to bylo především o zábavě a aby si všichni pokud možno dobře zalezli.

Na počtu startujících se bohužel podepsalo velmi pěkné počasí, takže oproti minulým 70 lidem tentokrát dorazilo pouze 44. Pro tento rok jsme navíc lehké bouldery trochu posílili, aby si více zalezli ženy a děti. Na lehčí obtížnosti všech boulderů se možná i trochu podepsalo onemocnění stavěče těsně před závodem.

V mužské kategorii všem s přehledem utekli Tomáš Duchoň a Lukáš Hammerschmied, kterým se jako jediným podařilo vylézt všech 30 boulderů (takže pro příště zas trochu přitvrdíme :-)). Za nimi v závěsu se umístil domácí borec Patrik Lučanský (team LezeTop). V ženách zvítězila Anna Šebestíková, před Míšou Matúšovou a Terkou Dočkalovou. V kategorii dětí se nejlépe umístili Dominik Founě, Kateřina Matúšová a Theresia Polcarová.

Děkujeme za všechny sponzorské dary, především firmám Makak, Aix, Move Holds, Flathold, Cheeta a Amuerte, které nám poskytly jak nové chyty, tak i půjčené chyty a struktury, které náležitě okořenily většinu boulderů. Všichni startující také dostali nápoj od firmy Madeta.
O ceny se pak navíc postaraly firmy Amuerte, Lobkowicz, Kouba, Eliška Karešová, Active People a Panda. Naším věrným mediálním partnerem je stále Rock Radio.

Poděkovat bych také chtěl všem, kteří pomáhali s organizací a přípravou závodu, stejně tak i samotným závodníkům. Právě ti jsou pro nás největší motivací k pořádání této akce a inspirací do budoucna.

Odkaz na celkové výsledky a foto od Pavly Blažkové:
http://www.stenapisek.cz/aktualne/aktuality/vysledky_bouldercup-2017/cl-201703426/

Další fotky:
http://dalibormuran.rajce.idnes.cz/LezeTop_Boulder_Cup_2017/

Za LezeTop team
Dalibor Muráň
















LezeTop team   [úpravy] 06:12 15.03.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Rebuffatova cesta
 Databáze cest:
Všechny cesty (186245)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
FBI 7A Tisá - Modřín
Salamandra Variant 6B Spiluck
Lubie Spanko VI Szczytnik
Ťažký Prípad 8- Lučivná
Filarek VI Szczytnik
Nově komentované:
Treibhauseffekt 8- Frankenjura
Hässliches Entlein 7 Frankenjura
Hässliches Entlein 7 Frankenjura
Cesta 28. 5 Lučivná
Cesta 29. 5+ Lučivná

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Samizdat | Re: Zakaz ? | Samizdat | Samizdat | Re: Zakaz ? | Proč tydle vofuky? | Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Franta ??? | Re: Agostino |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (36)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (9)

 Nově v inzerci:
Adr spolu lezení | campus, posilovací deska | Turistické mačky | Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2288 
 Ne 
 2517 
 Nevím 
 1724 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.