LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezec nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
11.H2 11216
12.Klapal 11126
13.Churavý 11112
Bouldry:
11.Novák 10500
12.Popovský 10428
13.Stráník 10331
Hory:
7.Šuraba 6607
8.Bloudek 6320
9.Procházková 6036

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5771 lezců
1174821 cest
Nové přelezy:
Ženy Na Do 9+
Čokoláda Xb
Waliserne 7b+
Ticho Po P Xb
Fuck Capit 9-
LSD 9/9+
Chasin´ Th 9
Speedy Gon 9
Brillefin 7b
Osambabosa 8a

Stěny
boulderingjicin - Jicin
HARLEM - Ústí nad Labem
Dům Ignáce Stuchlého - Fryšták

Prodejny
Luna Rossa - lezecké chyty a stěny - Děčín
bart´s port - Praha 2
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Zprava od Zobana

z expedice

Tak tohle jsem dneska ráno dostal od Zobana:
(související článek)
Vazeni pratele, sympatizujici, starajici i polucestujici, proste vsichni jichz seto tyka. Slavnostne vam oznamui zejsme zvitezili nad byrokracii Kathmandu a zitra v brzkych ranich hodinach razime do Lukly. Rad bych poznamenal ze pak uz nas nic nezastavi, ale bylo by to samolibe, budeme potrebovat hodne stesti i dobrou konstelaci podminek, takze nam drzte veskere mozne koncetiny aby to vyslo.

Predem se mlouvam pokud neodpovim do 4 listopadu na vase mejly, ale nahore je to trochu naprd a tak budu rad kdyz se nam zadari ze dva mejliky aspon odeslat. No aby jste byli alespon trochu v obraze tak za stycaka mame slicbnou distingovanou nepalku, ktera nastesti nikdy nebyla v horach a tak aspon nebude do niceho kecat.

Jinak jeste drobna informace o nasich predchudcich, i presto ze francouzi prezentovali vystup na vrchol, podle zde zjistenych faktu na vrchulu ani jedna skupina nestala!!!! Takze se jedna o panensky vrchol!!!! Proste o duvod vic vyleztna vrsek, ale osobne budu pokladat za obrovsky usech i pokud jen vylezeme stenu na hreben.

Takze tak. Mejte se vsichni krasne a vesele, doufam ze za mesic budeme moct konzultovat prijemne lezecke zazitky, treb snad okoreneni i rozhledem z te zatim nedosazene spicky Teng Kang Poche.

Radek
PS: sory za drobne chybicky, ale lehce tu vynechava klavesnice a ceska neni nainstalovana, takze tak.
To je zatim vse
vazeni.....

Hop   [úpravy] 10:28 04.10.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Tak
ať se daří, a doufám že se podaří udržet tu tuhle expedici aspoň trošku online! Jó, panenský vrchol, to je fakt dobrá výzva...
Zapsal: tomash, 12:08:38 04.10.2002
 HnidrWqj
cvJ61v Great article post.Really looking forward to read more. Fantastic.
Zapsal: EyElxtMhjaAohOO, 09:23:40 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Abissi
Lo scolaro, 6b
 Databáze cest:
Všechny cesty (186109)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Okupanti Z Ráje Xc Adršpach
Úhybný Manévr VIIa Ostaš
Abacab 7a Roca Aguilera
železný Oř VIIIa Bělá U Děčína
Sergej VIIc Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jurský Park VIIIa Bělá U Děčína
Der Grosse Wahnsinn 9/9+ Frankenjura
Der Grosse Wahnsinn 9/9+ Frankenjura
Busillis 6a+ Crepe De Oucera
Čertovina VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Nejdelší v ČR | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Re: Zakaz ? | Re: Zakaz ? | Re: Franta ??? | Re: Agostino | Re: Agostino | Franta ??? | Re: Agostino | Agostino | Cesta | Levý břeh |

 Kde to vře:
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (34)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (11)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodam dětský sedák webee kids ocún | Testarossy | Rock Empire Cyklotour -2 Long L | Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2260 
 Ne 
 2494 
 Nevím 
 1705 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.