LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
44.Zedek 10100
45.Čech 10038
46.Bardas 10035
Bouldry:
44.Zíma 9100
45.Zímová 9053
46.Paděrová 9050
Hory:
19.Cibulka 3582
20.Tomasu 3348
21.Lukeš 3282

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1172675 cest
Nové přelezy:
Stretch Du 9-
High River 7b+
Juju 7b+
Taln 7b
No Tak Urč 7C
Noli Tange Xc
Kultra 7C+
No Tak Urč 7C
Inspirace 9
Chvátám Ch Xb

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Expediční kamera přinese outdoorové filmy do 100 měst

Strhující vodácké expedice v Indii a Turecku, zimní výstupy v Himalájích a Karakoramu, sólovýstupy na skalní stěny, při kterých i zkušeným horolezcům naskakuje husí kůže, nádherné Barabášovo Mongolsko - to jsou jen některé z filmů letošní Expediční kamery, která letos začíná 10. února.

Sedm nejlepších cestovatelských, horolezeckých, vodáckých či jinak dobrodružných filmů uplynulé sezóny uvidíme na více než 100 místech v ČR. Vítězné filmy z mezinárodních filmových festivalů doplňují snímky českých sportovců a dobrodruhů (dohromady tedy devět filmů).
Vstupné na festival činí od 30 do 80 Kč (podle místa promítání). Každý divák si odnese zajímavé zážitky a někteří i něco navíc – los vybere výherce knih s outdoorovou tématikou, programu Zoner Photo Studio na zpracování fotografií či předplatného časopisu Lidé a hory.
V loňském roce se Expediční kamera konala v 53 městech, a protože účast i atmosféra předčily očekávání, rozrostla se akce letos prakticky do všech koutů země.

Program a přehled míst konání najdete na www.ExpedicniKamera.cz. O outdoorových filmech na festivalu píše také web Cinemo.cz.

Odkaz Cingischana je v Mongolsku stale zivy

Odkaz Čingischána je v Mongolsku stále živý


Expedicni kamera obvykle zaplni sal (Klub Fleda v Brne)

Expediční kamera obvykle zaplní sál (Klub Fléda v Brně)


Kresleny pribeh brazilskych autoru je dramatem male divky ztracene v pralese

Kreslený příběh brazilských autorů je dramatem malé dívky ztracené v pralese

   [úpravy] 17:15 03.02.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Bělský masiv
Křížová cesta
 Databáze cest:
Všechny cesty (185795)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fuite De Gaz 4C Fontainebleau
Blocco 17/I 6C Daone
Blocco 17/H 6B Daone
Blocco 15/E 7A+ Daone
Blocco 15/B 6B Daone
Nově komentované:
Crystal Distortion 8 Srbsko
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Údolní Stěna V Hrubá Skála
Juju 7b+ Zillertal
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy

 Nově v diskusi:
Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2113 
 Ne 
 2373 
 Nevím 
 1586 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.