LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
35.Duchoň 10234
36.Lank 10212
37.Chejn 10206
Bouldry:
35.Kümmel 9450
36.Oliva 9409
37.Ďurech 9356
Hory:
20.Cibulka 3582
21.Tomasu 3348
22.Lukeš 3282

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5767 lezců
1172194 cest
Nové přelezy:
Hook 7c
Spirito Li 7c+
Spirito Li 7c+
Rumble Fis 8+/9-
Duna XIa
Pádový Fak 9+
Závislák Xc
Dobrák Od 8A+
La Sindrom 8a
Humbug 9-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nová boulder oblast

Démon MČ opět perlí

Asi v rámci 10. výročí slavného vstupu na mediální scénu (ano, je to právě 10 let, co vyšel na 3. straně Montany 3/93 krátký článeček Wall Street začínající: Nedá se nic dělat, musím se vám pochlubit...) otevřel Martin Čermák novou boulder oblast Milštejn v Lužických horách. Docela slušný.
 
Trinity 7B+ Černá Díra
Směšná Hrana 5C Smíšek
Cirkus Hurvínek 7C V Koutě
Stone Party 7C Kamenák 
Bláznivý Smích 7B Smíšek
Amores Perros 7C Smíšek
Schiatsu 8A+ Smíšek

Sraz fanklubu je tento víkend v 10,00 v sobotu na Milštejně. Doufáme, že Martin ukáže na Petráči všem pochybovačům, co dokáže a držíme mu palce. V případě Martinova úspěchu je další sraz fanklubu na Petrohradě 28.6..

Bída   [úpravy] 09:44 16.06.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 lepší info20:05:13 16.06.2003
Nevíte někdo nějaky lepší informace o této oblasti(www,mapky,něco o šutrech + průvodce ) !!! dík Honza
honzaodpovědět 

 Muzeum10:41:50 17.06.2003
Co takhle muzeum, Bído? Nejlépe samozřejmě s voskovou figurínou.
Petr Reschodpovědět 
 Re: Muzeum11:04:30 17.06.2003
Když přijede na Petráč, tak odleješ formu, jo? Na voskovou figurínu se vykašlem, rovnou mu uděláme pomník, který bude umístěn na petrohradské návsi. Bystu dáme do BB a foto bude umístěno na každé bouldrovce. Je to bůh.
Bídaodpovědět 

 milštejn09:40:47 18.06.2003
je stará klasická minioblastička - vlastně jenom jedna věž v Lužických horách. přístup z osady naděje u trávníku u cvikova u české lípy (1,5 km)vozovou cestou do kopce. milštejn je skalní brána s zříceninami hradu. nabízí klasické cesty od obtížnosti I do jánevímkolik a nepochybně i možnosti pro bouldry, především v klenbě skalní brány. pramen vody je hned asi 20 metrů od brány, před asi třemi lety jsme z něj pili a bez problémů. přespat se teoreticky dá rovnou pod převisem. hospoda je v trávníku, koupání na přehradě naděje. kámen je to pískovec superpevný, prokřemenělý, se strukturou která se dá přirovnat např. k anglickému parčíku nebo k sněžníku.
pěkné cesty (pro softmovery s bicyklem a bez lana): hřebenovka 3, normální cesta 1, 3 cesty vlevo od nc klas. 4.
Lukas B.odpovědět 

 Foto dne:
Král
Stará cesta, VI
 Databáze cest:
Všechny cesty (185731)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fils De... 7b Rawyl
Hook 7c Kluan Roatwandtl
Spirito Libero Plus 7c+ Campill
Hifi 8 Dreveník
Monolith 6b Predigstuhl
Nově komentované:
Nie Diät 9- Frankenjura
Made Im Speck 9-/9 Frankenjura
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Východní Spára VI Hrubá Skála
Pádový Faktor 9+ Havrania Skala

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom |

 Nové komentáře:
Re: Technická pzn. | Re: zbabělec | Re: Expresky | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: Technická pzn. | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (71)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (11)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2070 
 Ne 
 2335 
 Nevím 
 1541 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.