LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8323
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1173563 cest
Nové přelezy:
Unter Dem 9+/10-
Protisměr 7C+
Vecchio Sa 7c
Jarda Jágr 7C+/8A
Aix, Zwei, 7B+
Pevné Klou 9
Bang, Boom 9
Krátká Kře 9+
Zeckenjagd 9
Ursprungba 9+/10-

Stěny
Venkovní lezecká stěna -Strahov - Praha 6
RadOTTín - Praha 5 - Radotín
Gekon Boulder bar - Pardubice

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Brno
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Rychlost

Pomalu se blíží MMČR v lezení na rychlost konaných 18.6.2005.  Závodí se v pěti kategoriích mládeže + dospěláci. Pro obě kategorie jsou to nominační závody na MS mládeže do Číny a MS dospělých do Německa. Tak proč se o to nepokusit. Dnes se už nepropaguje lézt jako po schodech co nejrychleji, dnes je to obtížnost co nejrychleji a tím je to atraktivní jak pro závodníky, tak i diváky. To, že se na prvních místech umisťují Rusové je proto, že jim to necháváme. Ono to je sice ve více sportech, ale v lezení na rychlost bychom jim to mohli znepříjemnit. Jako to dělají Mrázek a  Rajfová v obtížnosti. Tak se do toho pusťme ať příští Světové hry, kde je rychlost zastoupená, jsou i v našem zastoupení. Pohárů a krásných cen je dostatek, budou i finanční odměny. Info je na ČHS. Tímto Vás srdečně zveme a těšíme se na Vás.
Za všechny pořadatele Míra Kareš

Karešák   [úpravy] 19:35 26.04.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 helfnete?19:40:46 26.04.2005
Míro, myslíš, že bych vás mohl někde potkat a nechat si poradit, jak správně rychle lozit? Využil bych toho, že jsme ze stejného kraje.
Zdravím!
Ivan Procházkaodpovědět 
 Re: helfnete?22:20:07 26.04.2005
Určitě tel. 603284654
Karešákodpovědět 
  Re: helfnete?23:17:56 26.04.2005
Prima, děkuju. Se ozvu.
Ivan Procházkaodpovědět 

 rychlost<<<?????15:51:06 27.04.2005
jeden redbull a pak utikej:-)
radeckodpovědět 

 Foto dne:
Život na hraně (Klíma-Linhart V), Východná Žeruchová veža, Vysoké Tatry, Slovensko.
Život na hraně
 Databáze cest:
Všechny cesty (185895)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Sudička V Adršpach
Pravý Náhorní Komín III Adršpach
Růže Krepový V Vidlák
Puberta Za Dveřmi VIIIa Adršpach
Posila Nové Generace VIIIa Adršpach
Nově komentované:
Normální Cesta IV Hrubá Skála
Insalata, Carote, Prezzemolo 7c Passo Fedaia
Kapitán Morgen 6C+ Bor
Vzpomínka Na Volejníka VI Tisá - Hřebenové Věže
Insalata, Carote, Prezzemolo 7c Passo Fedaia

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G &amp;amp; DNA | Re: B.I.G &amp;amp; DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2155 
 Ne 
 2408 
 Nevím 
 1625 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.