LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kdo mělce zakládá, hluboko padá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
36.Lank 10212
37.Chejn 10194
38. 10178
Bouldry:
36.Oliva 9409
37.Ďurech 9356
38.Stadtherrová 9350
Hory:
8.Zaoral 6528
9.Procházková 5864
10.Švihálek 5395

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5760 lezců
1169789 cest
Nové přelezy:
Kundaluna 7c+
Země Pro S 9+/10-
Paralelní Xb
Weg Der Kr 7b
Jenseits V 9
Hank 7b+
Il Gioco D 7b
Finanziere 7b+
Ignota 7b
Kultra 7C+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulderové soustředění reprezentace v LC SmíchOFF

O víkendu 25.-26. 1. 2020 proběhlo velké soustředění v boulderingu v lezeckém centru SmíchOFF. Chtěli bychom poděkovat celému týmu LC SmíchOFF za zázemí a spolupráci pro tuto akci.

V pátek 24. 1. 2020 proběhl seminář pro stavěče pod vedením Jana Zbranka, na kterém účastníci připravovali závodní a tréninkové bouldery pro naše reprezentanty. Bouldery se stavěčům velmi vydařily. Závodníci byli nadšení, že si zalezli nejen v kvalitně postavených boulderech podobným těm, které potkávají na mezinárodních závodech, ale i po moderních nových strukturách a chytech, které zajistil ČHS, firma AIX, Adam Ondra a LC SmíchOFF. Stavěči odvedli obrovskou práci a plné nasazení, za což jim moc děkujeme!

Všechny kategorie měly připraveny simulační závod, který byl i později vyhodnocen. Závodníci velmi ocenili tento závod před zahájením závodní sezóny. Následně si bouldery zkoušeli i po závodě s kouči a stavěči, kteří jim radili, jak vyřešit některé kroky jinak či lépe. Závodníci pomoc všech zapojených koučů uvítali, mohli se totiž i inspirovat staršími zkušenějšími závodníky z dospělých kategorií, kteří jim zde pomáhali. Děkujeme všem těmto koučům, kteří ochotně pomáhali našim závodníkům: Adam Ondra, Martin Stráník, Štěpán Stráník, Roman Kučera, Štěpán Volf, Jiří Pummer, Dalibor Šimek, David Migál a Sabina Večeřová.

V sobotu byl součástí programu opět i tým Fyziogym Cooper. Nejdříve si s některými závodníky zacvičili různá mobilizační, stabilizační a koordinační cvičení, dále byli k dispozici pro zlepšení regenerace ve formě různých masáží po prvním náročném tréninkovém dni.

V doplňkovém programu soustředění měli závodníci i rodiče či trenéři možnost, vyslechnout si trenéra Jiřího Pummera, který nám představil svoji tréninkovou pomůcku (muse) pro práci s vlastní myslí. Dále první úvodní obecnou přednášku od mentálního kouče Tomáše Hvoreckého.

Opět jsme přichystali i doplňkový program pro trenéry a rodiče. V sobotu proběhla další přednáška Rudolfa Tefelnera. V neděli pak fyzio seminář s Patrikem Chovanem ve Fyziogym Cooper, který byl založený na praktických a ihned aplikovatelných cvičení v tréninku.

Na závěr soustředění jsme požádali závodníky o písemnou zpětnou vazbu na toto soustředění. Závodníci se toho zhostili opravu zodpovědně a rozhodně nám díky jejich kladným a pozitivním odezvám přibyla nová energie do dalších plánovaných akcí!

Za foto dokumentaci děkujeme Petře Adamovské!

Všem, kteří se jakýmkoliv dílem zapojili do této velké akce pro naše talentované závodníky, nesmírně děkujeme a těšíme se na další spolupráci a společné akce!

Za organizátory,

Iva Vejmolová








































Iva Vejmolová   [úpravy] 12:28 30.01.2020Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Všechno super, ale..00:28:34 01.02.2020
Já nevím kde žiju, ale proč se vždycky o takové bombě dozvím tak, že se již někde a kdysi uskutečnila. Web lezec.cz je expertní na to, co bylo. Nerozumím tomu - díra na trhu? Tolik bych ocenil, kdyby právě národní médium jako je lezec.cz informoval spíše o podobných akcích budoucích než minulých. Sakra.
Stayodpovědět 
 Re: Všechno super, ale..11:50:47 01.02.2020
Tak tady je to jedno ne. Byl to referát o proběhlé akci. Ne pozdní pozvánka. Bylo to jen pro repre. Pokud bys byl v repre, tak by ses o tom určitě včas dozvěděl.
odpovědět 
  Re: Všechno super, ale..12:02:25 01.02.2020
Nejen repre, ale to je jedno. Ta reakce je směřována obecně. Většinou referát a výjimečně pozvánka, většinou na nějaké "smallbeer" závody nebo promítání z Pamíru v Horní prdeli, za účasti Honzy Dobrodruha, který tam přijel stopem. Nebo ne snad?
odpovědět 
   Re: Všechno super, ale..16:35:37 02.02.2020
Ne. A skutečně šlo o reprezentaci, stačí se podívat na stránky ČHS. Stay je možná jen mimo, ale ty už jsi hejtr určitě. Dobrý je, když se ukáže, že je hejtr mimo, jako teď :-D Vyžer si to
odpovědět 

 špinavá stěna18:09:41 03.02.2020
Soustředění reprezentace dobrý, ale nechápu, že když už tam hostíte takovou akci a prezentujete se s ní, tak tam máte takovej bordel...Nešlo by tam trochu uklidit? Myslím tim oprášit stěnu(možná nový nátěr?), vyčistit/umýt/vysát chyty a hlavně vytřít matraci
Tomášodpovědět 

 Foto dne:

Všední den na Panťáku
 Databáze cest:
Všechny cesty (185490)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
2h De Colle 7a+ Rue Des Masques
Sekni Ho Mačetou VIIc Prachov
Stará Cesta IV Prachov
Chuťovka 6- Sekaniny
Alpínka 6 Sekaniny
Nově komentované:
Polická VIIa Adršpach
Le Crime Etait Presque Parfait 8a Rue Des Masques
Čeľuste 7- Sekaniny
Polická VIIa Adršpach
Cesta Kaolinu 4 Skály V Údolí Zlatého Potoka

 Nově v diskusi:
Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti | Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
Re: Odborníci | Re: Škoda jí, | Re: Škoda jí, | Talent | Re: Škoda jí, | Re: Škoda jí, | :-( | Škoda jí, | RIP | Re: rytířská zbroj |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Pinch od Edelridu (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix | Lano Mammut Crag Dry 9.8mm, 60m | Lezečky Scarpa Pernštejn | Prodam | Master 9.7 50m Bicolour (nelezené-nové) | Itálie ferraty a gran paradiso |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1808 
 Ne 
 2051 
 Nevím 
 1304 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.