LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   V pohodě, když jde skočit na věž, skočíme to i zpátky. Potom dáme další pivka!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
32.Duchoň 10334
33.Suchan 10327
34.Lebloch 10312
Bouldry:
32.Moravec 9550
33.Obal 9500
34.Majdloch 9478
Hory:
30.Malý 2695
31.Málek 2682
32.Zvonková 2632

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5763 lezců
1170218 cest
Nové přelezy:
Duracell 7b
Die Stills 9+/10-
L'elefante 7b+
Chasin´ Th 9
Chasin´ Th 9
George For 9
Level 42 10-/10
Minisex 7C
Jedna Ruka 10-
Chasin´ Th 9

Stěny
Stěna Luh - ZŠ Vsetín Luh 1544 - Vsetín
Boulderbar Flamendr - Kadaň
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1

Prodejny
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Evropský pohár v bouldru v Praze začal dnes ráno kvalifikací

Adam Ondra, Eliška Adamovská, Martin Stráník a Roman Kučera postoupili dnes z kvalifikace závodu Evropského poháru v boulderu v Praze do zítřejšího semifinále.

Adam Ondra postupuje ze 3. místa, Eliška Adamovská z 9.,  Roman Kučera z 15., Martin Stráník ze 17. příčky.

Pořadí našich:

Adam Ondra 3.
Roman Kučera 15.
Martin Stráník 17.
Šimon Potůček 25.
Marek Jeliga 29.
Jáchym Cink 79.
Štěpán Volf 84.
Štěpán Potůček 85.

Eliška Adamovská 9.
Arina Jurčenko 26.
Tereza Širůčková 31.
Markéta Janošová 37.
Michaela Smetanová 41.
Adéla Bajerová 50.
Barbora Bernardová 50.
Hanka Šikulová 60.

Adam Ondra dal všechny čtyři kvalifikační bouldry na 7 pokusů. Lépe na tom byli Francouzi Mickael Mawem a Mathieu Ternant.


Adam Ondra kvalifikace (autor: Petr Chodura, ČHS)


Eliška Adamovská zažila drama na posledním - čtvrtém bouldru, kde zvládla topovat, ale na oprávněnost topu byl ze strany slovinského týmu podán protest, který byl uznán, a Eliška tak dostala další 2 minuty na jeho zopakování. Po 40 minutách strávených v izolaci, nastoupila do čtvrtého boulderu znovu a top potvrdila.


Eliška Adamovská po protestu od soupeřů potvrzuje znovu top ve 4. bouldru


Velkým překvapením je dle komentáře na Facebooku ČHS postup Romana Kučery, který je na české scéně známým závodníkem, ale v reprezentaci již delší dobu nefiguruje a i zde na EP byl doplňujícím členem týmu. "Možná i díky malým očekáváním nastupoval Roman do závodu s klidem a pohodou, což následně zúročil ve skvělém výkonu, který ho se třemi topy a zónou vynesl na 15. místo, a tedy do semi! Skvěle zalezl také Martin Stráník, který se prošel především, jak jinak, silovými bouldery a s dvěma topy postupuje z celkového 17. místa."

Výsledky viz:

ženy

muži


...




Zpráva z rána.

Závod Evropského poháru v boulderu v Praze začal dnes ráno ženskou kvalifikací za účasti naší top lezkyně Elišky Adamovské a dalších českých reprezentantek. Odpoledne od 15:00 se čeká kvalifikace mužů za účasti Adama Ondry a dalších našich. Semifinále a finále bude v areálu letňanského Jungle Sport Park zítra.

Průběžné výsledky je možné sledovat zde:

ženy

muži


Na zítra, kdy se poleze na pódiu venku (na rozdíl od dneška, kdy je bouldrovka v hale), se chystá on line přenos.

Viz mj. v předchozím článku:

Přípravy na Evropský pohár v boulderu vrcholí!





...

Standa Holec   [úpravy] 19:49 30.04.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
finále
SP Madrid 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185535)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Duracell 7b Val Di Landro
Rodeo 7a Val Di Landro
Supertramp L1+L2 7b Val Di Landro
Bitte Bleiben Sie Rechts U. Üb 5a Felsenweiber
Das Tapfere Schneiderlein 8- Frankenjura
Nově komentované:
Zbožné Přání VIIIa Labské Údolí - Pravý Břeh
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Chyba 6A+ Hlavatice
Tangenziale 7b Comano
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu |

 Nové komentáře:
Re: Super | Super | Inu | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Je druhý :) |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | MSR Hubba Hubba NX stříbrný | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1837 
 Ne 
 2097 
 Nevím 
 1339 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.