LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Love to climb? So do we.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
31.Kohout 10365
32.Suchan 10327
33.Lebloch 10312
Bouldry:
31.Svoboda 9581
32.Moravec 9550
33.Obal 9500
Hory:
28.Nehasil 2710
29.Malý 2695
30.Málek 2682

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1173053 cest
Nové přelezy:
Höhlentauc 7c
Kriticky O 9+
Monzun 9-/9
Casablanca 10-
Vecchio Sa 7c
Vecchio Sa 7c
Zrození Hv 9
Le Mangana 8a
Die Nordka 7c+
Little Fee 7c

Stěny
Bouldering za oponou - Měnín
V 16 - Plzeň
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
HUDYsport - Strakonice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Štandu 15: Jitka Mázlová

Patnáctý díl diskusního pořadu, půlhodinky se zajímavou osobností ze světa vertikál. Hostem historika a dobrodruha Libora Duška a kameramana a režiséra Tomáše Galáska je vynikající sportovní lezkyně, ledolezkyně a drytoolistka Jitka Mázlová.

Nebývá obvyklé, že se dvaadvacetiletá maminka sotva roční dcerky s maximálním nasazením pustí do tvrdého tréninku a během doslova pár let se vypracuje mezi středoevropskou špičku v několika lezeckých disciplínách. Toto je součástí příběhu Jitky Mázlové, v 90. letech ve světě nejen sportovního lezení známé jako Kuhn-Gaberové. Aktuální díl NA ŠTANDU není jen "stručným lezeckým životopisem" hlavní protagonistky, ale výborně ilustruje situaci, když se lezení naplno věnuje celá rodina. Tak ať to stoupá, Majzlíci!



Borek   [úpravy] 09:37 09.06.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
Waldviertel-Wachau, sektor Teufelsrast
Teufels neue Kleider
 Databáze cest:
Všechny cesty (185855)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Höhlentaucher 7c Ueschenen
Höhlentaucher 7c Ueschenen
Konni-Condies IXa Labské Údolí - Pravý Břeh
Saft Kraft 6b+ Flatanger
Jack Reaches Higher 7a Svea
Nově komentované:
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Dülfer 6+ Wilder Kaiser
Crystal Distortion 8 Srbsko
Dülfer 6+ Wilder Kaiser

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2143 
 Ne 
 2395 
 Nevím 
 1613 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.