LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Já slabě písknu, ty silně táhni.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
4. 12031
Bouldry:
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
4.Trojan 10900
Hory:
21.Tomasu 3348
22.Lukeš 3282
23.Špás 3183

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1173928 cest
Nové přelezy:
Speedy Gon 9
Svatý Otec 9+/10-
Stargate 11-
Je To V Po Xa
Riverbed 8B
Unter Dem 9+/10-
Protisměr 7C+
Vecchio Sa 7c
Jarda Jágr 7C+/8A
Aix, Zwei, 7B+

Stěny
gymnázium Orlová - Orlová-Lutyně
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
DDM Stříbro - Stříbro

Prodejny
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Jičín
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na MČR 2010 v lezení na rychlost

Stěna Mammut 12.12.2010

smallTuto neděli se bude konat Mistrovství České republiky v lezení na rychlost.

V kategorii dospělých a juniorů, tímto závodem bude také ukončen Český pohár v této disciplíně a zároveň budou vyhlášeni jeho vítězové.

Závod se bude konat v lezeckém centru v Holešovicích a to na standardní trati 10m. Nebude se závodit klasickým vyřazovacím pavoukem. Bohužel v ČR není jinde standardní trať v dvojím provedení a tak jsme zvolili jiný systém. A to několika kol a nejlepší čas, který závodník dosáhne se mu bude počítat. Závodník bude moci i některé kolo vynechat pokud si bude například chtít ušetřit sílu na další.

poster

Plakát závodů

Pro závodníky jsou připraveny diplomy, medaile, poháry a finanční odměny a to i v kategorii juniorů. Počítáme také s velkou účastí diváků ze strany veřejnosti, tak se přijďte ukázat.

Právě tato disciplína bude v roce 2020 na olympiádě a tak hlavně pro mladé se může stát tou správnou motivací třeba už tenhle závod.


Program:
prezentace 8:00 - 9:30 hod
start 10:00 hod
www.stenaholesovice.cz


Průběžné pořadí závodníků Českého poháru je na stránkách ČHS.
Po letošních závodech v Novém Boru a Kladně jsou na prvních místech tito muži: 1. Libor Hroza, 2. Jiří Švácha, 3.-4. Dalibor Muráň a Stanislav Pekárek, 5.-6. Michal Čiviš a Michal Štěpánek. A ženy: 1.-2. Daniela Kotrbová a Anna Wagnerová, 3.-4. Barbora Hanušová a Lucie Hrozová, 5.-6. Gabriela Houdová a Kateřina Švecová.


Libor rebel Hroza   [úpravy] 09:30 08.12.2010Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Chyty09:53:14 09.12.2010
Nelze se domluvit s Rakem a pujcit si dalsi sadu chytu ze Smichova? Pavouk by byl urcite zajimavejsi...
odpovědět 
 Re: Chyty10:03:46 09.12.2010
O chyty nejde, ale o stejný profil se stejným sklonem. Nebojte i tak to bude zajimavé.
Libor rebel Hrozaodpovědět 
  Re: Chyty19:18:57 09.12.2010
A jak to vlastně vypadá se standardkou na Smícháči? Zdá se mi, že tam Jirka postavil dvě identické cesty na rychlost, nebo ne?
odpovědět 
   Re: Chyty20:04:55 09.12.2010
Ne nevím ,ale Libor Hroza a smíchov nejde nějak dokupy.
odpovědět 
    Re: Chyty- rychlost -smíchov23:39:00 09.12.2010
chro chro, kví kví.. mamut nemam rád.. vraťte mi moje bukvice!!!
nadrbané prasátkoodpovědět 
   Re: Chyty00:42:30 10.12.2010
V CR neni ani jedna standardni cesta pro rychlost, odpovidajici pozadavkum IFSC. Jak ta v Holesovicich, tak ta na Smichove jsou *malicko* jine - a jak Rak, tak Hroza to dobre vedi (myslim, ze to ani netaji). Jde samozrejme o penize, IFSC si z toho dela byznys (a proc by ne).
/Takze je vcelku fuk, ze se neleze pavoukem jako na SP. Tak jako tak jsou podminky jine./
odpovědět 
    Re: Chyty13:18:40 10.12.2010
Je to všechno byznys - ruský manýry! Přitom je jasný že prestiž rychlolezení je podobný jako u rychlochůze v atletice. Chápu ale, že někomu nevadí i tento způsob zviditelnění.
Sportu zdar!:)
odpovědět 
     Re: Chyty11:28:20 11.12.2010
Máš pravdu, je to něco podobného jako tvoje řeči.
Bramborakodpovědět 

 Foto dne:
Život na hraně (Klíma-Linhart V), Východná Žeruchová veža, Vysoké Tatry, Slovensko.
Život na hraně
 Databáze cest:
Všechny cesty (185939)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tom Bombadil 6b Drageveggen
Valar Morghulis 6c Drageveggen
Forsetinn 5.7 Hnappavellir
Töfraflautan 5.6 Hnappavellir
Vingardium Leviosa 6c+ Drageveggen
Nově komentované:
Þetta Eru Fífl Guðjó 5.8 Hnappavellir
Stargate 11- Krkavka
Stargate 11- Krkavka
Není Malých Rolí IXb Adršpach
Pocestný V Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Davle | Davle | Re: Nejdelší v ČR | Nejdelší v ČR | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
hezky | Re: Hezký | Re: Hezký | Re: Nějaké nové oblasti | Re: Hezký | Re: Hezký | Re: Zakaz ? | Re: Hezký | Re: Výstup roku? | Re: Hezký |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (41)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (23)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2174 
 Ne 
 2418 
 Nevím 
 1638 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.