LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8323
2.Y 8001
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1173984 cest
Nové přelezy:
Speedy Gon 9
Svatý Otec 9+/10-
Stargate 11-
Je To V Po Xa
Riverbed 8B
Unter Dem 9+/10-
Protisměr 7C+
Vecchio Sa 7c
Jarda Jágr 7C+/8A
Aix, Zwei, 7B+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Odhalení pamětní desky Josky Smítky

28. 9. Turnov

Pamětní desku horolezce Josky Smítky odhalí v Turnově na domě, kde žil, 28. 9., v předvečer zahájení horolezeckého festivalu Hrubá skála.

Odhalení 28. 9. 2018 ve 12.00 v Turnově, Komenského ul. 690. provedou starosta Turnova Tomáš Hocke, který nad celou akcí převzal záštitu, a horolezec Josef Rakoncaj, informovali pořadatelé akce a festivalu.

deska

Takto má deska vypadat




sth   [úpravy] 07:22 29.08.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dotaz07:58:46 29.08.2018
Ty spodní dva řádky (kdo se na tom podílel) budou taky součástí oné desky?
Michalodpovědět 
 Re: dotaz05:53:12 30.08.2018
No samozřejmě, že budou! To nevíš, že platí staré známé pravidlo „jména hloupých na všech sloupí“?!

Nebo si snad myslíš, že dotyční tu pamětní desku dělají k uctění památky Josky Smítka a ne kvůli svému vlastnímu zvěčnění?

Vsadím se, že kdyby to nebilo jak pěst na oko, tak by tam HoBl a spol. uvedli přímo svá jména …
JiBodpovědět 
  Re: dotaz12:53:35 30.08.2018
Ptal jsem se proto, pač jsem na ČHS ani RP nedohledal info o této akci a předpokládal bych, že právě tam se ta podpora prezentuje, ale na samotných deskách mi to nepřijde OK i když se to takto zažilo, tak má být a tak je to správně. (tím neříkám že to na webu někde není, tím pak platí pouze druhá půlka textu)
Michalodpovědět 
 Re: dotaz08:31:57 30.08.2018
Na pomnících a pamětních deskách takové noticky bývají poměrně často. Hodnotit se to dá samozřejmě různě, ale není to nic, co by vybočovalo. A z historického pohledu je to vlastně docela zajímavý údaj, který se ne úplně vždy dochová.
P.odpovědět 
 Re: dotaz08:48:20 30.08.2018
Ještě se o tom jedná, ale ve hře je i varianta, že spodní část skály bude nahrazena logem Rockpointu, které pak bude plynule přecházet v ten převis.
odpovědět 
  Re: dotaz10:02:30 30.08.2018
Já tedy slyšel to samé, ale mělo se jednat o logo ČHS. Možná to nějak propojí dohromady.
odpovědět 

 Foto dne:
Sicílie
 Databáze cest:
Všechny cesty (185972)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Guida 6a Pietra Di Bismantova
La Rampa 2 5a Pietra Di Bismantova
La Rampa 4a Pietra Di Bismantova
Blocco 27/A 6B Arco
Bucolandia 6B+ Arco
Nově komentované:
Senkrechter Piazriss 6a Rettenbachtal
Senkrechter Piazriss 6a Rettenbachtal
Senkrechter Piazriss 6a Rettenbachtal
Železobetonovej Rumburak Xa Adršpach
Þetta Eru Fífl Guðjó 5.8 Hnappavellir

 Nově v diskusi:
Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Davle | Davle | Re: Nejdelší v ČR | Nejdelší v ČR | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
hezky | Re: Hezký | Re: Hezký | Re: Nějaké nové oblasti | Re: Hezký | Re: Hezký | Re: Zakaz ? | Re: Hezký | Re: Výstup roku? | Re: Hezký |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (41)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (23)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2191 
 Ne 
 2431 
 Nevím 
 1649 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.