LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nelez do cesty na kterou nemáš!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8323
2.Y 8001
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1173968 cest
Nové přelezy:
Speedy Gon 9
Svatý Otec 9+/10-
Stargate 11-
Je To V Po Xa
Riverbed 8B
Unter Dem 9+/10-
Protisměr 7C+
Vecchio Sa 7c
Jarda Jágr 7C+/8A
Aix, Zwei, 7B+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Moravský pohár mládeže v lezení na obtížnost

pozvánka

smallMoravský pohár mládeže v lezení na obtížnost, který proběhne dne 13.9.2014, je seriál moravských závodů v soutěžním lezení na umělých horolezeckých stěnách, určený zejména pro začínající a mírně pokročilé závodníky, kteří si chtějí změřit své lezecké dovednosti s ostatními vrstevníky a přitom si vydatně zalézt.

Na lezecké venkovní věži bude připraveno a postaveno 10 cest, přičemž děti v každé kategorii polezou vždy 3-4 z nich.


poster



Propozice a pravidla závodu:

Termín: 13.9.2014
(za souběh s termínem konání Tendonu U14 se omlouváme)

Prezence: 8:00 - 9:30 hod.
Začátek: 10:00 hod.

Konec: v odpoledních/večerních
hodinách (podle počtu přihlášených).

Startovné: 100,- Kč (při
předchozí prezentaci přes web-formulář) / 150,- Kč (při
prezentaci až na místě)

Kontakt: Mgr. Alexandra
Gendová, ( 724 912 608, info@blokcentrum.cz)

Přihlášení: v zájmu urychlení prezentace a snazší přípravy závodu uvítáme předchozí přihlášení účastníku prostřednictvím webového formuláře na adrese www.moravskelezeni.cz
(do pzn. uveďte: "III. kolo, Ostrava"). Závodníci se také mohou přihlásit až v den konání závodu při prezentaci avšak za vyšší startovné.

Upozornění: závod není určen pro závodníky, kteří se
v rámci Českého  poháru mládeže v lezení na obtížnost 2013
umístili na celkovém 1-3. místě (ti se mohou zúčastnit jen mimo soutěž).

Oceněny budou děti ve všech 5-ti kategoriích od 1. do 3. místa.....


Saša Gendová   [úpravy] 09:00 05.09.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Termín závodu potvrzen na 13.9.2014!20:56:43 11.09.2014
Po vyhodnocení předpovědi počasí, rozhodl organizační tým MPM na zachování původně plánovaného termínu konání III. kola MPM 2014 v Ostravě na sobotu 13.9.2014.

Vzhledem k tomu, že na odpoledne hlásí meteorologové možnost přeháněk (cca od 14h), bychom chtěli požádat závodníky, aby se dostavili k registraci pokud možno co nejdříve - nejlépe do 8:30, tak abychom mohli zahájit závody co nejdříve a stihli odzávodit dříve než se pokazí počasí.

Závod bude zahájen ihned, po provedení registrace již přihlášených závodníků s tím, že závodníci, kteří se dostaví k registraci později, budou do startovní listiny zapsáni dodatečně.
Během závodu budou pro potřeby závodníku k dispozici dva velké stany poskytnuté sponzory závodu, stejně jako celý areál TendonBloku.

Za pořadatelský tým z Blok Centrum,o.s. a MPM zdraví a přeje pěkné závody Jiří Babača
Jiří Babačaodpovědět 

 Foto dne:
Život na hraně (Klíma-Linhart V), Východná Žeruchová veža, Vysoké Tatry, Slovensko.
Život na hraně
 Databáze cest:
Všechny cesty (185969)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Blocco 27/A 6B Arco
Bucolandia 6B+ Arco
Blocco 25/B 5B Arco
Blocco 25/A 6B+ Arco
Blocco 24/A 7B Arco
Nově komentované:
Železobetonovej Rumburak Xa Adršpach
Þetta Eru Fífl Guðjó 5.8 Hnappavellir
Stargate 11- Krkavka
Stargate 11- Krkavka
Není Malých Rolí IXb Adršpach

 Nově v diskusi:
Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Re: Nejdelší v ČR | Davle | Davle | Re: Nejdelší v ČR | Nejdelší v ČR | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
hezky | Re: Hezký | Re: Hezký | Re: Nějaké nové oblasti | Re: Hezký | Re: Hezký | Re: Zakaz ? | Re: Hezký | Re: Výstup roku? | Re: Hezký |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (41)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (23)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Muztagh Ata - pohledy | Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2188 
 Ne 
 2426 
 Nevím 
 1645 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.