LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Routes:
19.Vlk 10868
20.Melen 10848
21.Smetanová 10838
Boulders:
19.Košťál 10000
20.Štípek 9956
21.Lavička 9950
Mountains:
15.Magič 4805
16.Najman 4679
17.Hess 3908

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 climbers
1172532 routes
New records:
Stretch Du 9-
High River 7b+
Juju 7b+
Taln 7b
No Tak Urč 7C
Noli Tange Xc
Kultra 7C+
No Tak Urč 7C
Inspirace 9
Chvátám Ch Xb

Stěny
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
Lezecké centrum LezeTop v Písku - Písek
Pankrác, SPŠ stavební Josefa Gočára - Praha 4

Prodejny
Rock Point - Chodov - Praha 4
Rock Point Liberec - Liberec 1
HUDYsport - Ústí nad Labem

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Kontakt s osum ackem
Zdar Emkacko,
Tvoje pochyby o vykonech Martina Cermaka iniciovaly e-mailovou korespondenci s Jensen Larssenem jednoho z tahounu webu 8a.nu, ze ktere vyplynulo, ze jim uzkostlive jde o cistotu a fair play a ostrazite bdi, nad zapsanymi vykony. To znamena, ze zebricek , ktery vidime je jen spickou ledovce velkeho mnozstvi prace, mezi kterou patri sbirani doplnujicich informaci a jejich overovani ( samozrejme v ramci moznosti). V pripade opakujicich se pochybnosti z ruznych zdroju, ci dokonce dukazu o nepravdivosti nekterych tvrzeni, okamzite daneho lezce vyrazuji z zebricku. Jsem s nim nadale v kontaktu, takze i nadale, bude existovat propojeni naseho webu s 8a.nu a jsme pripraveni tlumocit jim dobre potvrzujici zpravy a pripadne pochybnosti.
Zapsal: JirkaS, 10:55:09 18.07.2001
 Pro pripadne vysvetleni
Dekuji moc za prikladnou snahu o vyjasneni nekterych stanovisek. Me pripominky pouze reflektuji osobni (muj) nazor na danou skutecnost. Zadam timto pres vasi domenu o vneseni svetla primo od zdroje (Martine, ozvi se a rekni mi, jestli jsem neduverivy blb nebo jestli si z tebe nekdo utahuje-jak to bylo v pripade Stefanek a nektere vystupy na 8a.nu). Myslim, ze samozrejme vykony Martina (mel jsem moznost pred casem se s nim setkat a lezli jsme tak na stejno) jsou extra-kvalita pokud jsou pravda, zlepsit se muze opravdu kazdy, ale po afere Blizevedla mam zduvodnitelne pochyby. Dekuji. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 16:52:26 18.07.2001
 Kontakty
Chtel bych jenom vyjadrit velikou radost, ze jsem byl primo kontaktovan od zdroje (Martin Cermak). MC slibil poslat fotky a dalsi "dukazni" material. Doufam, ze se vse vyjasni. Jsem take v kontaktu s Jensem z 8a.nu a doufam, ze pro priste se nam spolecnymi silami podari vcas vse vyjasnit. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 15:09:00 20.07.2001
 KjifUMdgNxMFYthD
olBUTB Thank you ever so for you article post.Really thank you! Want more.
Zapsal: WjqJlkCUvdFu, 03:03:30 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (185765)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nic Má Váhu IXa Bělá U Děčína
Sklizeno VIIc Bělá U Děčína
Hop A Skok VIIb Bělá U Děčína
Zničit Krtka VIIIa Bělá U Děčína
No Proto VII Bělá U Děčína
Nově komentované:
Juju 7b+ Zillertal
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy
Hald Endli Dei Glabbm 8- Frankenjura
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy
Schneekar-Schmankerl 7- Wilder Kaiser

 Nově v diskusi:
Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup | Bez kyslíku! |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | parťák na Sokolčí |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2098 
 Ne 
 2359 
 Nevím 
 1567 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.