LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5767 lezců
1172216 cest
Nové přelezy:
Hook 7c
Spirito Li 7c+
Spirito Li 7c+
Rumble Fis 8+/9-
Duna XIa
Pádový Fak 9+
Závislák Xc
Dobrák Od 8A+
La Sindrom 8a
Humbug 9-

Stěny
Fit Studio Jitka - Slaný
Gutovka - Lezecké centrum ve Strašnicích - Praha 10
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
Rock Point - OC Nisa - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder Masacr Cup

Ahoj ahoj ahoj...
Takže nepravděpodobné se stává skutečností a v BB se uskuteční závody v bouldrování a dokonce se bude jednat o Mistrovství České republiky.

S Andrejem bychom rádi pozvali všechny našláplý lezce, ale samozřejmě si v oupnu zalezou i ti méně zdatní.Očekávejte bouldry a nic víc než bouldry a pořádně si promasírujte svaly (hlavně v hlavě). Poleze se systémem open a finále,v každém kole budou čtyři bouldry.Ceny budou ultramega pokémonský a prášule se mezi nima taky najdou.Celý průběh závodů bude přenášenej na promítací plátno v baru takže diváci se nemusí obávat, že se nevejdou na stěnu.
Večer se bude konat nehorázná pařba doplněná promítáním.Startovné bude 120 Kč.
Dá se rezervovat po telefonu na čísle 02/22231244.
Poleze se po nových chytech A9 a 2D, které jsou dooost hustý.
Takže koukejte dorazit v sobotu 13.4.do BB,
V jámě 6 na Boulder Masacr Cup 2002. Pa a



Oliváč   [úpravy] 23:22 07.04.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 
a v kolik je začátek a jak to může bejt se spanim?
Zapsal: osman, 09:01:31 08.04.2002
 
na co spaní, budeš celou noc kalit.
Zapsal: Jaky, 11:13:01 08.04.2002
 info
Začátek bude v devět, první polezou holky.Myslíš spaní v pátek? No je možnost přespat na stěně ve spacáku.Ale je otevřeno většinou do 2 do rána takže snad tě to nebude moc rušit. Ale většinou je to ok - dá se spát v šatně, tam je klid.
Zapsal: Oliváč, 11:24:22 08.04.2002
 Kapela
Myslim že bude i živá kapela, ze Slovenska-ňákej úlet.
Zapsal: Jirous, 12:50:08 08.04.2002
 Kapela
Jaká bude ta kapelka? Přibliž to trochu. :-)
Zapsal: Ešus, 15:59:46 08.04.2002
 Video
Doufam, ze se pak ve video galerii objevi ze zavodu spousta zaznamu...
Zapsal: mikin, 18:50:26 10.04.2002
 Kapela
..asi nebude :( ach jo. Ale bude valit CD na plný kule.
Zapsal: Jirous, 15:50:42 11.04.2002
 hUqHGgbxaiCxgA
Dedky za poučened, jak se me1m chovat, i je1 jedno me1m. Nuže tedy věz, že než začneš rozde1vat kusrtnoktivned kritiku , podedvej se, co, kam a jak pedšeš. Možne9 budou tve9 myšlenky le9pe pochopeny, budou-li na spre1vne9m medstě a k věci. To za prve9.Za druhe9 vše, co jsem psal, plated beze zbytku o obou kapele1ch, ktere9 tam hre1ly. Kdybys četl pozorně, tak uvidedš, že jsem se nevyjadřoval ke konkre9tnedmu vystoupened, takže předliš neche1pu, co, kam vztahuješ a proč (ty, ne je1). A ste1le neche1pu, proč poslouche1š něco, co se ti neledbed. Zde1 se mi jednoduššed to neposlouchat. Nicme9ně je to tvoje cesta a dělej si, co uzne1š za vhodne9.Za třeted plně souhlasedm s Oťasem nedže, protože většina anonymnedch pivnedch kritiků, jež jsem v životě potkal, se neuměla ani spre1vně podepsat. Proto mne nemusedš podezedrat ze zaujatosti, ješitnosti, vztahovačnosti, podre1žděnosti, samolibosti, vyplašenosti, uraženosti a nasupenosti jen jsem se naučil, jak se v takovfdch předpadech chovat. (Možne1 pomůže, zmednedm-li předsloved o ne1razu akustickych vln, jež šedředce se ze zdroje v lidske9m hrdle se odrazed od barie9ry kompaktned hmoty, přičemž sedla i kvalita zpětne9 vlny je adekve1tned původnedmu impulsu.)A proto ste1le plated to, co jsem psal vfdše co se ti neledbed poslouchat nemusedš, jen se blbě vymlouve1š, abys tady mohl prudit a dobře radit . Přeber si to jak chceš. Mi je to zcela jedno, protože v te9to diskusi stejně jako v že1dne9 dalšed podobne9 již nehodle1m pokračovat. Než se he1dat s anonymnedm kritikem , půjdu raději cvičit na zkušebnu. Byl-li toto tvůj cedl, splnil jsi ho na jedničku je1 končedm, užij si svoje posledned slovo . Zdar.
Zapsal: tMyWHpSAkgWkPaoRqaC, 21:13:32 26.01.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Král
Stará cesta, VI
 Databáze cest:
Všechny cesty (185731)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fils De... 7b Rawyl
Hook 7c Kluan Roatwandtl
Spirito Libero Plus 7c+ Campill
Hifi 8 Dreveník
Monolith 6b Predigstuhl
Nově komentované:
Nie Diät 9- Frankenjura
Made Im Speck 9-/9 Frankenjura
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Východní Spára VI Hrubá Skála
Pádový Faktor 9+ Havrania Skala

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom |

 Nové komentáře:
Re: Expresky | Re: Technická pzn. | Re: zbabělec | Re: Expresky | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: Technická pzn. | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (70)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (12)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2072 
 Ne 
 2338 
 Nevím 
 1543 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.