LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5767 lezců
1172178 cest
Nové přelezy:
Hook 7c
Spirito Li 7c+
Spirito Li 7c+
Rumble Fis 8+/9-
Duna XIa
Pádový Fak 9+
Závislák Xc
Dobrák Od 8A+
La Sindrom 8a
Humbug 9-

Stěny
Dům Ignáce Stuchlého - Fryšták
Rock 'n' Wall - Plzeň
HoSPORT - Staré Hodějovice

Prodejny
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
HUDYsport - Praha 7
Green sport s.r.o. - Uherské Hradiště

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

AUTOPOLIS Vertigo Open 2015

smallUž je to skoro tu. 10 rokov Vertiga a nové Vertigo Open. Tentokrát na kolesách AUTOPOLISU. Žiaden strach, jablká budú tiež, veď vraj „Málo jabĺk, žiadna sláva, silu iba KIKU dáva“.

Registrácia beží a my vás čakáme 7. novembra vo Vertigu. Ako vždy, aj tento rok máme pre vás pripravené novinky.

V prvom rade, nové finálové profily s dobrým výhľadom pre divákov – neváhajte a príďte pozrieť. 
Aby sme uspokojili rastúci záujem účastníkov, rozdelili sme kvalifikáciu na dve kolá, resp. skupiny. Každá zo skupín bude mať 3 hodiny na prelezenie cca 25 bouldrov (iba stavači vedia, ako to nakoniec bude) a v každej skupine je max. 100 štartujúcich. Skupinu si vyberte už pri predregistrácii.


Poster


Ak by niekomu bolo málo lezenia v rámci súťažných bouldrov, máme pripravých ešte niekoľko bonusových bouldrov/jokerov navyše. Jokery môžete liezť počas celého dňa nezávisle od zaradenia do skupiny. Zo všetkých, kto dané jokery vylezú, sa potom vylosuje jeden víťaz za každý jokerový boulder.

A pre tých, čo chodia iba kvôli afterke, je tu dobrá správa. Afterka štartuje už pred finále. Keďže oslavujeme 10. výročie otvorenia Vertiga, pripravili sme si pre vás malé poďakovanie – niečo dobré do brucha (samozrejme zadarmo) pre všetkých, ktorí majú radi lezenie, a hlavne lezenie vo Vertigu a chcú spolu s nami stráviť super večer plný lezenia a dobrej zábavy. V rámci tejto hodinky budeme jesť, piť, štartovať sa na finále a mimochodom aj vyhlasovať výsledky našej bouldrovej ligy a jokerových pretekov.

Harmonogram



7:30 – 11:30 Registrácia
8:00 – 11:00 Kvalifikácia 1. Skupina
11:30 – 14:30 Kvalifikácia 2. Skupina
8:00 – 14:30 Joker Open
17:00 Jedlo, hudba, zábava
Vyhlásenie výsledkov jokerovej súťaže
Vyhlásenie výsledkov bouldrovej ligy
18:00 Finále muži a ženy

Afterka (Keďže v nedeľu pokračujú vo Vertigu decká, budeme musieť skončiť do polnoci. Tajné znamenie – vypne sa hudba. A vtedy šup niekam inam.)

Štartovné: 10 Eur

Ak máte otázky, píšte, volajte, mailujte. Ak máte doma malých nádejných šampiónov, príďte s nimi v nedeľu na Five Ten Vertigo Open Kids – Majstrovstvá Slovenska v boulderingu pre decká a skoro dospelých.

Ešte váhate s účasťou? Sobota je jediná šanca skúšať súťažné  bouldre. V nedeľu nastupujú davy detí a súťažné bouldre sa strácajú do nenávratna. A v záujme psychického zdravia našich bežných návštevníkov bude stena v nedeľu rezervovaná pre detské preteky. Liezť sa teda bude dať až v pondelok.

Poster ke stažení:

 Autopolis - download

Zuzka   [úpravy] 10:42 12.10.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Král
Stará cesta, VI
 Databáze cest:
Všechny cesty (185731)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fils De... 7b Rawyl
Hook 7c Kluan Roatwandtl
Spirito Libero Plus 7c+ Campill
Hifi 8 Dreveník
Monolith 6b Predigstuhl
Nově komentované:
Nie Diät 9- Frankenjura
Made Im Speck 9-/9 Frankenjura
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Východní Spára VI Hrubá Skála
Pádový Faktor 9+ Havrania Skala

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom |

 Nové komentáře:
Re: Technická pzn. | Re: zbabělec | Re: Expresky | Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: Technická pzn. | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (71)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (11)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2068 
 Ne 
 2334 
 Nevím 
 1541 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.