LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1172537 cest
Nové přelezy:
Stretch Du 9-
High River 7b+
Juju 7b+
Taln 7b
No Tak Urč 7C
Noli Tange Xc
Kultra 7C+
No Tak Urč 7C
Inspirace 9
Chvátám Ch Xb

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Adam Ondra dává na flash boulder za 8B(+) ve Švédsku

Adam Ondra zveřejnil video, jak se mu podařilo dát na flash boulder za 8B(+) ve Švédsku. Linka se jmenuje "Luftig kö till nålens öga" a je v oblasti Kjugekull na jihu Švédska.

"Před několika lety jsem viděl video unikátní stropové hrany a hned jsem věděl, že toto někdy MUSÍM vylézt! Potkal jsem se zde se silnými místňáky, kteří mi poradili kroky a "vibe" byl opravdu neuvěřitelný, i přes pěknou kosu 👌," napsal Adam mj. v popisku k videu na Facebooku.

Viz:



Standa Holec   [úpravy] 07:29 11.03.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 not working16:49:44 11.03.2024
nejac to nejeede to video...
xp13odpovědět 
 Re: not working20:00:52 11.03.2024
Ale jede a je pekne a kratke a svizne.A je dobrej a slusi mu ten kratsi strih!
Martas.odpovědět 

 Chtěl bych vidět 13:11:05 12.03.2024
Radši bych chtěl vidět jak vypije celou flašku té dr.witt sračky plné sladidel a prej bez energetické hodnoty.. bože taková sračka kdo ví kdo ho dohuškal zlatý red bull ale toto ...
Yatoroodpovědět 
 Re: Chtěl bych vidět 07:48:22 13.03.2024
Konzumace doktora je ucel. Bez nej by byl AO az moc zdrav, coz je proti prirode.
odpovědět 
  Re: Chtěl bych vidět 10:01:10 13.03.2024
boulder epesni , prelez jeste epesnejsi, a dr hnusaka tam nevidim. Co vic si prat!
judovanaodpovědět 
   Re: Chtěl bych vidět 18:47:26 13.03.2024
Souhlas. To pití taky nevidim, ale chutná mi :-).
Milanodpovědět 
  Re: Chtěl bych vidět 10:03:08 13.03.2024
tomu se rika skryta reklama. je tak skryta ze ji nenajdes
Yatoroodpovědět 
   Re: Chtěl bych vidět 10:54:43 13.03.2024
Mediálně známá a velice úspěšná osoba natočí reklamu co mu dohodí jeho PR manager a tady se z toho lidi můžou posrat. Stačí, že si to nebudete kupovat, ne? Proč ho hned urážet a zatracovat.
Ale to je takový český folklór! Jágr také nabízel nějaké elektrokolo, ano debilní, ale proč hned tolik nenávisti.

Dlouholeté legendy to u nás mají těžké. Co takový Arnold Schwarzenegger a "jeho" úžasné produkty v Lidlu? Taky čelí doma posměchu?

AO je ve světě více obdivován a uznáván jak u nás doma. Tohle nikdy nepochopím. Važme si více našich legend!
Zdénaodpovědět 
    Re: Chtěl bych vidět 17:24:10 14.03.2024
To tá naša ľudská vlastnosť úžasná... závisť.
Ďuriodpovědět 
     Re: Chtěl bych vidět 02:10:43 15.03.2024
A hlavně ne všechny přispěvatele tadytěch anonimních diskuzí bych bral jako bernou minci při hodnocení, jestli je někdo někde populární :D :D :D.
M.odpovědět 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (185765)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nic Má Váhu IXa Bělá U Děčína
Sklizeno VIIc Bělá U Děčína
Hop A Skok VIIb Bělá U Děčína
Zničit Krtka VIIIa Bělá U Děčína
No Proto VII Bělá U Děčína
Nově komentované:
Juju 7b+ Zillertal
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy
Hald Endli Dei Glabbm 8- Frankenjura
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy
Schneekar-Schmankerl 7- Wilder Kaiser

 Nově v diskusi:
Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup | Bez kyslíku! |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | parťák na Sokolčí |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2103 
 Ne 
 2364 
 Nevím 
 1573 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.