LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co nemáš, to nepotřebuješ.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
29.Novotná 10459
30.Kolomazník 10382
31.Kohout 10365
Bouldry:
29.Šťastný 9675
30.Chytil 9600
31.Svoboda 9581
Hory:
21.Lukeš 3282
22.Špás 3183
23.Verner 3138

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1172648 cest
Nové přelezy:
Stretch Du 9-
High River 7b+
Juju 7b+
Taln 7b
No Tak Urč 7C
Noli Tange Xc
Kultra 7C+
No Tak Urč 7C
Inspirace 9
Chvátám Ch Xb

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Alpin a Bergsteiger testovaly a ocenily via ferrata sety CAMP

-reklama-

Léto je ideálním obdobím pro fanoušky zajištěných cest, známých jako via ferrata, nebo, chcete-li německy, klettersteig. Mějte na paměti, že pro tyto aktivity je nutné používat předepsanou bezpečnostní výbavu: přilbu, úvazek a ferratový set.

Renomované německé časopisy ALPIN a BERGSTEIGER nedávno zveřejnily výsledky testů vybraných ferratových setů, přičemž výrobky CAMP byly velmi dobře hodnoceny. Model CAMP Vortex Rewind Pro získal “Allround-Tip” ocenění od časopisu ALPIN, zatímco CAMP Kinetic Gyro Rewind Pro byl časopisem BERGSTEIGER oceněn známkou”Testsieger” pro skvělou funkčnost.

test


ALPIN zdůvodnil své doporučení CAMP Vortex Rewind Pro skvělými karabinami Horai, správnou dálko a funkčnosti elastických popruhů, nízkou hmotností (520 g) a zajímavou cenou. BERGSTEIGER u setu CAMP Kinetic Gyro Rewind Pro ocenil opět karabiny Horai a patentovaný system Gyro, který vyhodnotil jako nejlepší řešení toho, jak se vyhnout překroucení či zamotání popruhů. Rakouský BERGSTEIGER k testu zveřejnil krátké video s představením výrobku, které je k dispozici zde:



ferrata


Aktuálně jsou tyto ferratové sety nově v akci. Místo původních 2590,- Kč jsou nyní nabízeny za 1990,- Kč.

Ferratový set naleznete zde.




   [úpravy] 07:55 03.08.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 111:04:02 04.08.2017
Konecne je na trhu!!!
michalodpovědět 
 Re: 109:04:15 29.08.2017
To se provazuje přímo do oka sedáku? No ty koko, to by ten můj sedák určitě nevydržel :)
odpovědět 

 Feraty19:28:15 04.08.2017
Tesim se na rozsireni ferat na ceske piskovce,pritahne to do skal vic lidi.
Karelodpovědět 
 Re: Feraty09:54:15 05.08.2017
Kokte
odpovědět 
  Re: Feraty10:16:04 07.08.2017
Nemelo to byt kokote? Kdyz uz musis urazet borce tak to po sobe zkontroluj. Ne kazdy leze,nekdo rad treba zelezne cesty.
odpovědět 
   Re: Feraty16:04:14 14.08.2017
No borci, myslim, ze asi tezko nekdo schvali feraty na piskovci, to by musel byt uplne vygumovany. Piskovec se sype jak znamo :-D a jistojiste neni nikdo tak blbej aby tam booochal kramle, ocelove draty , a tak daaale. Ten matros na to proste neni. A ani to nechcem. Stejne by jim to nejaky piskar v noci flexou urezal :-D
Tazodpovědět 

 Foto dne:
Bělský masiv
Křížová cesta
 Databáze cest:
Všechny cesty (185786)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Blocco 7/T 5C Daone
Blocco 7/I 6C+ Daone
Blocco 7/D 6A+ Daone
Blocco 6/C 6B+ Daone
Blocco 5 - 4 7A Daone
Nově komentované:
Crystal Distortion 8 Srbsko
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Údolní Stěna V Hrubá Skála
Juju 7b+ Zillertal
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy

 Nově v diskusi:
Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2111 
 Ne 
 2371 
 Nevím 
 1586 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.