LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8323
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1172613 cest
Nové přelezy:
Stretch Du 9-
High River 7b+
Juju 7b+
Taln 7b
No Tak Urč 7C
Noli Tange Xc
Kultra 7C+
No Tak Urč 7C
Inspirace 9
Chvátám Ch Xb

Stěny
BASE CAMP BAR - Přerov
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
Žlutá Kobra - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

IV. ročník A Muerte 10 boy v Ostravě

5.1.2018

A MUERTE 10 boy a přednáška Adama Ondry o přelezu nejtěžší sportovní cesty světa Silence 9c a přípravě na něj se uskuteční 5. ledna 2018 od 16:00 (přednáška od 18:00) v Tendon Blok v Ostravě. Vstupenky už je  možno zakoupit v předprodeji.

Vstupné 200,-Kč, děti do 15 let 100,-Kč

Celou páteční akci zahájí v 16:00 “10boy – soutěžní workshop”, který v roce 2012 Adam Ondra, Martin a Štěpán Stráníkovi vymysleli a zařadili jako novou součást svého tréninku. Deset posilovacích disciplín vhodných pro lezecký trénink, obodovaných stejným způsobem jako atletický desetiboj, umožňuje porovnávání nejenom v rámci jednoho kola, ale i srovnávání v průběhu několika let.

V roce 2015 proběhl 10boy poprvé veřejně v ostravském Tendon Bloku, v roce 2016 přibyla zastávka v brněnském VUT Centru a v roce 2017 i v Lokál Bloku v Praze.

Jednotlivá data a místa konání 10boye 2018:

Pátek - 5. ledna 2018 Tendon Blok, Ostrava
Čtvrtek - 18. ledna 2018 Hudy lezecká stěna, Brno
Březen 2018 Plzeň V16


Všechny tři akce proběhnou na standardizovaném nářadí A Muerte, jehož strukturu bychom chtěli zachovat i pro následující ročníky. Tato jednotnost vám do budoucna ukáže, kde jste se zlepšili a na čem ještě musíte zapracovat.

Účastníky celého klání nebude nikdo jiný než autoři 10boye Adam, Martin a Štěpán. 10boy není závod, ale jedinečná možnost zatrénovat si s mistry.

Deset disciplín prověří vaši sílu v prstech, ramenou i v těle:

campus na rychlost,
vis jednoruč na oblině,
křivé shyby,
campus po malých lištách,
panelák nebo mono koule,
Bacharův rotační žebř,
ručkováni po stiscích,
campus obouruč,
vis na mikrolištách,
campus na vytrvalost.

Více a vstupenky:
www.blokcentrum.cz


10boy Ostrava


10boy Ostrava


10boy Ostrava Adam Ondra


10boy Ostrava


10boy Ostrava plakát

Pepe   [úpravy] 11:14 19.12.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Bělský masiv
Křížová cesta
 Databáze cest:
Všechny cesty (185776)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Lillipfeiler 5+ Dachstein
Yolo 6c+ Jaun
Game Of Drones 7a+ Jaun
Bauleiter 6b Jaun
Lacrima 6b Sass Beita
Nově komentované:
Crystal Distortion 8 Srbsko
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Údolní Stěna V Hrubá Skála
Juju 7b+ Zillertal
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy

 Nově v diskusi:
Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup | Bez kyslíku! |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2111 
 Ne 
 2371 
 Nevím 
 1586 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.