LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
29.Novotná 10459
30.Kolomazník 10382
31.Kohout 10365
Bouldry:
29.Horáček 9675
30.Chytil 9600
31.Svoboda 9581
Hory:
31.Halašta 2660
32.Zvonková 2632
33.Lienerth 2588

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1173552 cest
Nové přelezy:
Unter Dem 9+/10-
Protisměr 7C+
Vecchio Sa 7c
Jarda Jágr 7C+/8A
Aix, Zwei, 7B+
Pevné Klou 9
Bang, Boom 9
Krátká Kře 9+
Zeckenjagd 9
Ursprungba 9+/10-

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Závod Světového poháru

Vzhledem k tomu, že se k nějaké propagaci zatím nikdo moc nemá, tak pokud o tom náhodou ještě nevíte (což je vzhledem k aktivitám některých lidí na ČHS i dost dobře možné), tak ve dnech 11. a 12. října se v Praze na Ruzyni bude konat závod světového poháru v lezení na obtížnost.

Pokud o tom snad náhodou někdo ví něco víc, daří se mu to zatím velmi úspěšně tajit. Snad se postupem času objeví nějaké kloudné informace na oficiálních stránkách závodu - www.worldcupprague.com.

Na závěr snad jen doufám, že jsem uvedením data konání a adresy oficiálních stránek neprozradil nějakou utajovanou skutečnsot.

Kamínek   [úpravy] 10:58 17.09.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Svetak11:09:05 17.09.2003
Uvedene stranky jsou pekne, i kdyz se nacitaji zoufale pomalu. Na Lezci.cz samozrejmne najdete detailni zpravodajstvi vseho deni.
JirkaSodpovědět 

 Což takhle něco nového?19:35:29 17.09.2003
To, jak je propagován SP v Praze ČHS, mě opět přivedlo k myšlence vytvořit samostatný Svaz sportovních lezců! Dát dohromady lidi, které závodní lezení baví, a něco pro něj dělají! ČHS je organizace vytvořená horolezci a někteří její členové, kteří hlasováním rozhodují také o problematice závodního lezení nikdy nic se závodama neměli společného!
      Trochu mi to připadne jako kdyby o závodních disciplínách kanoistů rozhodovali rekreační vodáci, protože původně bylo jen ježdění na lodičkách a závodit se začalo až pak!
Rebelodpovědět 

 Cena lístku09:42:13 18.09.2003
Netušíte někdo, kolik tak bude stát vstupenka?
mikinodpovědět 

 Foto dne:
Život na hraně (Klíma-Linhart V), Východná Žeruchová veža, Vysoké Tatry, Slovensko.
Život na hraně
 Databáze cest:
Všechny cesty (185892)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Puberta Za Dveřmi VIIIa Adršpach
Posila Nové Generace VIIIa Adršpach
S Kante VI Bielatal
0 Kante V Bielatal
Drei Pappnasen VIIIa Bielatal
Nově komentované:
Normální Cesta IV Hrubá Skála
Insalata, Carote, Prezzemolo 7c Passo Fedaia
Kapitán Morgen 6C+ Bor
Vzpomínka Na Volejníka VI Tisá - Hřebenové Věže
Insalata, Carote, Prezzemolo 7c Passo Fedaia

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2154 
 Ne 
 2406 
 Nevím 
 1624 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.