LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
25.Jeliga 10634
26.Jungling 10616
27.Slezáková 10580
Bouldry:
25.Nespoutaný 9881
26.Vaňous 9850
27.Urubčík 9800
Hory:
10.Procházková 6036
11.Švihálek 5395
12.Abt 5262

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5770 lezců
1173674 cest
Nové přelezy:
Unter Dem 9+/10-
Protisměr 7C+
Vecchio Sa 7c
Jarda Jágr 7C+/8A
Aix, Zwei, 7B+
Pevné Klou 9
Bang, Boom 9
Krátká Kře 9+
Zeckenjagd 9
Ursprungba 9+/10-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Nový boulder Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+

video

Nový těžký boulder Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+ se podařilo vylézt Adamovi Ondrovi ve Sloupu v Moravském krasu.

"Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+
Dnešní skvělej den v Moravském krasu 😎 Po flashi Vnitřního světa vítězů 8A+ jsem vyrazil do Sloupu a překvapivě jsem našel jeskyni naprosto suchou 👌 Měl jsem tam nedokončený projekt z letošního jara. Původní boulder (8A+ nebo 8B+ podle toho, jak nízko začínáte) končí uprostřed ničeho na posledním chytu (který není ani úplně dobrý). Kroky jsou ale tak úžasné, že to pořád stojí za to. Jak udělat posledních pár kroků do jasné dobré poruchy z tohoto posledního chytu bylo dlouho záhadou, než jsem tu sekvenci za pomoci trochu střílejícího kolenem letos na jaře rozluštil ✊ Velmi těžké hodnotit tuhle sekvenci za koleno samu o sobě, asi buď za 8A nebo 8A+. Abyste mohli vylézt tuto zjevnou linii za 8C/C+, musíte tuhle udělat tuhle nejistou sekvenci po zdolání dlouhé a únavné 8B+ části předtím 💪
Poznámka: Samotný konec byl dost napínavý, protože jsem ve stínu světla neviděl poslední dva chyty ☝️,"
napsal k tomu na Facebooku, kde zveřejnil z přelezu i video:



Zde je Adamův zápis bouldru v databázi na Lezci:

Pohár Nesmrtelnosti (prodl.)

Standa Holec   [úpravy] 05:40 25.11.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
Život na hraně (Klíma-Linhart V), Východná Žeruchová veža, Vysoké Tatry, Slovensko.
Život na hraně
 Databáze cest:
Všechny cesty (185906)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Odpolední Hají VI Rájec - Ptačí Stěny
Předání Kárky VIIc Rájec - Ptačí Stěny
Jihozápadní Spára VII Bělá U Děčína
Království Stínů VIIIa Bělá U Děčína
Ztracený Klíč VIIb Bělá U Děčína
Nově komentované:
Severní Stěna VIIb Hrubá Skála
Kouzelný Lektvar 8A+ Sloup
Kozí Bobky 7+ Srbsko
Normální Cesta IV Hrubá Skála
Raubritter Eppelein 8- Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime |

 Nové komentáře:
Re: Hezký | Hezký | Hezký | tatranské móresy | Re: Výstup roku? | Výstup roku? | Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (50)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2163 
 Ne 
 2412 
 Nevím 
 1629 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.