LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrej horolezec udělá s kruhem 4 metry. Skočí, přitáhne, sedne, stoupne a odrazí se.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
12.Klapal 11126
13.Churavý 11112
14.Bulička 11056
Bouldry:
12.Popovský 10428
13.Stráník 10331
14.Kučera 10328
Hory:
17.Hess 3908
18.Punčochář 3751
19.Cibulka 3582

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1172999 cest
Nové přelezy:
Casablanca 10-
Vecchio Sa 7c
Vecchio Sa 7c
Zrození Hv 9
Le Mangana 8a
Die Nordka 7c+
Little Fee 7c
Mein Gott 7b+
Život To J XIb
Mehr Sein 9-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Iker Pou zvopáknul Bain de Sang, 9a

myslim, že by to mohlo zajímat

Iker Pou dal sedmý vopakování cesty Freda Nicola Bain de Sang, 9a,v Saint Loup ve Switzerlandu. Pou,kterej má za sebou takový dardy, jako Action directe od Güllicha, říká že Krvavá lázeň je minimálně o stupeň lehčí, než Actiom Direct!!!! Takže se to prej asi schodí na něco kolem 8c+!!!
Po přelezení dvou 9a-ček a dvou 8b+-ek, jakožto tvrdých vícedýlkových cest, je Iker považován za jednoho z nejlepších lezců naší planety.

P.S. Vím, že je tahle zpráva tak tejden stará a že Krvavou lázeň lezou vedle důchodců už i ženský, ale připadlo mi zajímavý, že to chce schodit.

čusbus

Luk   [úpravy] 13:06 02.04.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pou je bůh13:17:49 02.04.2003
Pou je bůh. Viděl jsem ho lízt na vlastní voči Action Directe a málem jsem si je vykloubil. Ty voči.
Hopodpovědět 

 20:33:12 02.04.2003
vžyt action direst jr považováno za jedno z nejtěších 9a,takze neni divu ze je proti tomu krvava (jen) 8c+
michalodpovědět 

 Action Direct08:53:33 03.04.2003
Fred Rouhlig zase říká,že Actio Direct není až tak těžký,ale spíše nebezbečný pro možnost zranění v ostrých dirkách. Moc ostré chyty a moc pokusů se tam prej nedá dát,protože kůže jde pryč,ale kroky prej až tak těžké nejsou??? Asi pro něj ne, když leze 9b!
Pavelodpovědět 

 17:15:06 06.04.2003
V průvodci na Juru z roku 98 je Action Directe 8c+/9a
Petr Obstodpovědět 
 Re:21:58:48 11.01.2006
tys asi fakt ozralej
odpovědět 

 Foto dne:
Waldviertel-Wachau, sektor Teufelsrast
Teufels neue Kleider
 Databáze cest:
Všechny cesty (185850)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Falling Down 6b+ Svea
Arme Riddere 6a+ Svea
Den Osnitslade Vägen 6b+ Gule Torsk
De Vita Eleganterna 7a+ Smålinden
Blott En Dag 6b Smålinden
Nově komentované:
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Dülfer 6+ Wilder Kaiser
Crystal Distortion 8 Srbsko
Dülfer 6+ Wilder Kaiser

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2141 
 Ne 
 2394 
 Nevím 
 1612 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.