LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Routes:
19.Vlk 10868
20.Melen 10848
21.Smetanová 10838
Boulders:
19.Košťál 10000
20.Štípek 9956
21.Lavička 9950
Mountains:
15.Magič 4805
16.Najman 4679
17.Hess 3908

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 climbers
1172532 routes
New records:
Stretch Du 9-
High River 7b+
Juju 7b+
Taln 7b
No Tak Urč 7C
Noli Tange Xc
Kultra 7C+
No Tak Urč 7C
Inspirace 9
Chvátám Ch Xb

Stěny
Squash Arena Liberec - Liberec
BoulderClub Brno - Brno
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
Rock Point Vaňkovka - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Anna Stohr, která vystoupí za týden v Praze, dala boulder 8B+

Rakouská bouldristka Anna Stöhr, které bude za týden na festivalu alpinismu v Praze diskutovat o závodním lezení s Adamem Ondrou a dalšími, se pochlubila přelezem bouldru Penrose Step V14 (8B+) v Leavenworth, ve Washingtonu na západě USA.


Je to její druhý boulder v obtížnosti 8B+, což se dotýká horní hranice ženského boulderingu. Zatím těžší vylezla jako první žena na světě loni mladá Američanka Ashima Shiraishi, a to byl boulder 8C Horizon v Japonsku.

Podívejte se na video z přelezu, která včera dala Anna Stohr na Instagram:




Dvojnásobná mistryně světa v boulderingu a několikánásobná vítězka světových pohárů Anna Stohr (29) byla v USA na závodech v Seattle, kde byla druhá.

O jejím brzkém vystoupení na festivalu alpinismu v Praze viz článek o programu: Česká premiéra filmu o Adamu Ondrovi na Festivalu alpinismu Praha Smíchov 24.-26.11. 2017

Zpráva o prvním ženském boulderu za 8C viz: 14letá Ashima Shiraishi: jako první žena vylezla boulder 8C

Zpráva o nejlepším českém bouldrovém výkonu viz: Ivana If Řezníková dala boulder za 8A/A+ ... asi nejlepší český ženský bouldrový výkon

sth    [úpravy] 16:32 16.11.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

 Databáze cest:
Všechny cesty (185765)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nic Má Váhu IXa Bělá U Děčína
Sklizeno VIIc Bělá U Děčína
Hop A Skok VIIb Bělá U Děčína
Zničit Krtka VIIIa Bělá U Děčína
No Proto VII Bělá U Děčína
Nově komentované:
Juju 7b+ Zillertal
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy
Hald Endli Dei Glabbm 8- Frankenjura
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy
Schneekar-Schmankerl 7- Wilder Kaiser

 Nově v diskusi:
Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup | Bez kyslíku! |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | parťák na Sokolčí |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2098 
 Ne 
 2359 
 Nevím 
 1567 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.