LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
40.Sejbal 10156
41.Hyžný 10138
42.Fajkoš 10131
Bouldry:
40.Jeliga 9203
41.Kožich 9200
42.Bulička 9150
Hory:
26.Kulajta 2726
27.Nehasil 2710
28.Malý 2695

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1172808 cest
Nové přelezy:
Mehr Sein 9-
Stretch Du 9-
High River 7b+
Juju 7b+
Taln 7b
No Tak Urč 7C
Noli Tange Xc
Kultra 7C+
No Tak Urč 7C
Inspirace 9

Stěny
Pajkland - Olomouc
Bouldrovka - Velké Meziříčí
Makak LBC - zrušena - Liberec

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Havířov
Rock Point - NC Eden - Praha 10

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #14 a #15

těžké spáry v Utahu

V dalších dvou dílech videoseriálu z lezeckého tripu po Americe leze Adam Ondra těžké spáry v Utahu v oblastech Indian Creek a Moab. Na závěr se přesune za lezením do Chile.

V Indian Creek zkouší dát na onsight Hot Pork Sundae 5.13+ (8b), v Moabu leze Concepcion 5.13 (8a).

Videa zveřejnila s českými titulky mall.tv:





Předchozí články o videích z Adamovy cesty po Americe jsou zde:

13. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #13 - boj v převislé širočině v Indian Creek

11. a 12. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) #11 a #12 - spáry v Indian Creek

10. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #10 Just Do It 8c+ OS a nesestříhaný bonus

9. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #9 - Assassin 9a, Smith Rock, Oregon

8. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #8 - pokus o OS cesty To Bolt Or Not To Be 8b+

7. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #7 - přesun do Smith Rock

6. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #6 - s pádem v onsight pokusu na Salathé

5. díl: Adam Ondra: Climbing The Americas (Road Trip) - vlog #5

4. díl: Adam Ondra se přesunul na cestě za lezením do Chile + další díl videoblogu z tripu po Americe: Salathé

2. a 3. díl: Adam Ondra pokračuje v cestě po Americe: Indian Creek, Utah + a publikuje další videa

1. díl: Adam Ondra: videoseriál z aktuální lezecké cesty po USA

sth   [úpravy] 08:07 21.01.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Zase můj názor...11:05:25 22.01.2019
Nepatřím mezi žádnou lezeckou enklávu ani k ČHS. Proto zřejmě nerozumím tomu, proč je Adam tak vlažně vnímán naší „rybníčkovou“ špičkou. Zřejmě hraje velkou roli závist, oprávněná? i neoprávněná, a také zdravá rivalita, třeba. A možná, snad je to blbost, i to, že Adam nectí ten správný „free style“. Zapařit, zlehka hodit nějakou tu hlášku, aby si i malí připadali velcí, pak něco vylízt a pak zase nějaká ta klasmenská hláška, popít a přitom všem se tvářit světácky s výrazem nirvánového odtažence od tohoto profánního světa. Nechci se samozřejmě nikoho dotknout, ale když jsem byl před lety na fesťáku v Pasekách, tak se ke mně přimotal alkáč, alespoň dle mého prvního dojmu, kterého jsem poslal do pr…, páč mám podobně otravného, alkoholem věčně ovíněného kámoše z mé bývalé vesnice. A ejhle, on to byl Tráva, kterého jsem do té doby vůbec neznal. Musím taky přiznat, že jeho následná prezentace s odlezy na ledu a sněhu v Himálaji byla super.
Řekl bych, že Adam prostě nezapadá do obrazu českého lezce konce minulého století. Tak nějak to bere všechno vážně, tak nějak má furt pochybnou, až úchylnou radost z lezení, nikdo ho nenafotil total nadojenýho nebo sjetýho fetem, tak nějak pořád na sobě maká. Že by opravdu nezapadal do toho klasického/klasmenského obrazu českého lezce? 
Richard LBodpovědět 
 Re: Zase můj názor...11:19:31 22.01.2019
Je to profík, navíc nejlepší může být jen jeden
odpovědět 
 Re: Zase můj názor...14:14:23 22.01.2019
Vnímán vlažně? A jak by sis to představoval ty? Nehledej v tom žádný chyták, jen se ptám. Prostě leze, je dobrý. Ok. Ale co s tím dalšího? Lepit si plakát nad postel? To snad dělá jen R. se Stráníkem. Takže jak by sis představoval takové adekvátní přijímání AO?
odpovědět 
 Re: Zase můj názor...11:14:10 24.01.2019
Nevim na co narazis, ale jestli na to kolik komentaru je pod zpravickou o AO, tak je to mozna proto, ze psat "dobra prace" porad dokola je nuda a vic k tomu muze dodat jen hrstka dalsich profiku :D
Jinak oblibenost/ohlas na vykony AO byl hodnotil spis podle toho kolik lidi prijde na jeho prednasky/desetiboje atp.
A s tim "pařením" mas bohuzel pravdu, pravidlo "kolik cest, tolik piv" neni vyjimkou nikde (s nadsazkou samozrejme ;) ) :(
.odpovědět 

 chile07:34:58 24.01.2019
pred dnem ci dvema vysel  dalsi dil - prvni z chile

https://www.mall.tv/novy-svet-1
judovanaodpovědět 

 simek11:30:14 24.01.2019
<a href="http://www.seznam.cz">lehátko</a>  [url=http://www.seznam.cz]seznam[/url]
https://www.seznam.cz/
šímaodpovědět 

 hudba17:46:06 25.01.2019
Z tý dramatický hudby jsem měl pocit, že se tam na ně každou chvíli vyřítí tyranosaurus nebo vybouchne aspoň jedno auto na parkáči:-)
Tomasodpovědět 
 Re: hudba22:51:46 25.01.2019
Video super, hudba slabší. Trochu jako ze softporna.
Ten, kdo o tom něco víodpovědět 

 Foto dne:
Bělský masiv
Křížová cesta
 Databáze cest:
Všechny cesty (185828)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Blocco 63/A 5C Daone
Blocco 62/B 4 Daone
Blocco 62/A 4 Daone
N.N. L2 6b+ Laste
Siamo Fuori Dal Boulder L2 7b Laste
Nově komentované:
Dülfer 6+ Wilder Kaiser
Krvavý Kolínko VIIIc Broumovské Stěny
Hradní Spára 10- Holštejn
Crystal Distortion 8 Srbsko
Crystal Distortion 8 Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G &amp;amp; DNA | Re: B.I.G &amp;amp; DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Průvodce Český kras | Pohodová, normální holka | Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2118 
 Ne 
 2379 
 Nevím 
 1597 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.