LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
35.Chejn 10240
36.Duchoň 10234
37.Lank 10212
Bouldry:
35.Kümmel 9450
36.Oliva 9409
37.Ďurech 9356
Hory:
27.Nehasil 2710
28.Malý 2695
29.Málek 2682

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1172597 cest
Nové přelezy:
Stretch Du 9-
High River 7b+
Juju 7b+
Taln 7b
No Tak Urč 7C
Noli Tange Xc
Kultra 7C+
No Tak Urč 7C
Inspirace 9
Chvátám Ch Xb

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lezecké soustředění pro mládež

ČHS pořádá každoroční lezecké "pískovcové" soustředění pro mládež.

Soustředění je zaměřeno na pískovcové lezení a je určeno mládeži - členům ČHS ve věku od dvanácti do dvaceti let. Organizátorem je komise mládeže ČHS, výcvik povedou instruktoři ČHS pod vedením Josefa Uherky.

Termín a místo konání: 21.-28.6. 2014, Malá Skála.
Účastnický poplatek: 2 600,- Kč (zahrnuje ubytování a stravování).
Další informace včetně přihlášky naleznete na webu ČHS - www.horosvaz.cz.
Přihlášky přijímá sekretariát do 6.6. 2014; do stejného termínu je třeba uhradit i účastnický poplatek.

B. Valentová, ČHS   [úpravy] 15:24 17.04.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 termín?18:26:48 17.04.2014
21.-28.6. červen - není náhodou ještě škola? Sice konec rocku, ale přece! Co zodpovědnost?
kenoodpovědět 
 Re: termín?19:45:42 18.04.2014
Asi nemáš moc přehled, jak to na školách vypadá poslední týden v červnu. Rozhodně to není o tom, že by se někde ještě naplno učili. Většinou to je už jen takové vyplnění času, kdy je vysvědčení hotové, odevzdávají se knížky, chodí se na výlety, kouká na filmy, čte apod... Nevidím na tom nic nezodpovědného poslední týden školy vypustit.
Spíš je těžké najít týden o prázdninách, kdy nebude mít velká část potenciálních účastníků už dlouho dopředu naplánovaný jiný program. Ten termín mi naopak přijde dobře vymyšlený.
Honzaodpovědět 
  Re: termín?18:38:39 22.04.2014
Vidím to přesně naopak. Jde o princip. Začíná to zanedbáváním školy a nakonec z nich vyrostou asociální hovada, co všechen čas tráví jen a jen ve skalách..
PKodpovědět 

 ???23:10:34 17.04.2014
Tohle nespadá do úrovně REKLAMA???
Vencaodpovědět 
 Re: ???12:37:24 18.04.2014
Připadá ti to jako reklama na komerční akci? Mě teda ne.
Šp.odpovědět 
  Re: ???19:59:14 18.04.2014
Ta akce je jasně nekomerční, na ní těžko někdo vydělá. Umíš si představit, že bys zorganizoval týden pro menší skupinu dětí s bydlením, jídlem, instruktory a dopravou za 2.600 a ještě na tom vydělal? Zkus to... když neproděláš, máš u mě litrovku fajnovýho rumu přímo z likérky Drak.
Honzaodpovědět 

 Supr trupr08:44:47 24.04.2014
Ta akce je super !! byla jsem tam před třemi lety a je k nezaplacení :) :) vřele doporučuji :)
odpovědět 

 Foto dne:
Bělský masiv
Křížová cesta
 Databáze cest:
Všechny cesty (185775)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Yolo 6c+ Jaun
Game Of Drones 7a+ Jaun
Bauleiter 6b Jaun
Lacrima 6b Sass Beita
Koza 7 Skály Na Sekyrce
Nově komentované:
Crystal Distortion 8 Srbsko
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Údolní Stěna V Hrubá Skála
Juju 7b+ Zillertal
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy

 Nově v diskusi:
Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup | Bez kyslíku! |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | parťák na Sokolčí |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2110 
 Ne 
 2369 
 Nevím 
 1584 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.