LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
34.Reich 10254
35.Chejn 10240
36.Duchoň 10234
Bouldry:
34.Majdloch 9478
35.Kümmel 9450
36.Oliva 9409
Hory:
11.Švihálek 5395
12.Abt 5262
13.Louda 5242

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5769 lezců
1172736 cest
Nové přelezy:
Stretch Du 9-
High River 7b+
Juju 7b+
Taln 7b
No Tak Urč 7C
Noli Tange Xc
Kultra 7C+
No Tak Urč 7C
Inspirace 9
Chvátám Ch Xb

Stěny
KLAJDA - lezecké centrum Brno - Brno - Maloměřice
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
Zubří - Zubří

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
HUDYsport - Teplice
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MFOF: Nominace skupina B. horský a horolezecký film

Každý týden nyní v soutěži XVI. Mezinárodního festivalu outdoorových filmů zveřejňueme video sestřih nominovaných filmů pro každou soutěžní kategorii festivalu.

MFOF má 4 soutěžní kategorie: A. dobrodružný a extrémní sportovní film, B. horský a horolezecký film, C. dobrodružný vodní sportovní film, D. cestopisný film.

Snad budou nominace inspirací pro návštěvu festivalu. Podrobnější informace o jednotlivých filmech a promítáních najdete kliknutím na odkazy k jednotlivým filmům:



Nominace skupina B. horský a horolezecký film

MINYA KONKA alias moje nervy
První český výstup na 7 556 m vysokou horu s nejvyšší udávanou mortalitou horolezců na světě!
https://www.outdoorfilms.cz/films/minya-konka-aka-moje-nervy/

Postoj vděčnosti
Simone Moro a Tamara Lunger směřují do Kanchenjungy, aby se pokusili o nejvyšší traverz přes osmitisícové vrcholy.
https://www.outdoorfilms.cz/films/la-congenialita-postoj-vdecnostni-the-attitude-of-gratitude/

Prorazit
Žádná žena dosud nepřekonala obtížnost 5.15, malá 19letá dívka z Boulderu v Coloradu, se rozhodla, že to zvládne!
https://www.outdoorfilms.cz/films/break-on-through/

Vábenie Výšok
Režisér Pavol Barabáš mapuje slovenské himálajské dobrodružství s přihlédnutím k legendárnímu Ivanovi Gálfymu.
https://www.outdoorfilms.cz/films/vabenie-vysok/

Zelený Everest
Za dobrodružstvím na Everestu se skrývá též tragická realita životního prostředí. Film s Reinholdem Messnerem.
https://www.outdoorfilms.cz/films/zelena-na-everestu-everest-green/

Kříž
Špičkový lezec Lai je po nehodě na vozíčku. Rozhodne se zdolat Lion Rock v Hong Kongu v den pátého výročí události.
https://www.outdoorfilms.cz/films/kriz/

Pocit úžasu
Pocit úžasu je kinematická vizuální báseň, ve které jeden osamělý dobrodruh hledá úžas v Dolomitech.
https://www.outdoorfilms.cz/films/a-sense-of-wonder/


Slavnostní předání cen vítězným filmařům s bohatým kulturním programem proběhne 7. 12. 2018 v 18:45 v prostorách velkého sálu kina Lucerna Praha. Využijte jedinečné možnosti získat vstupenku zdarma na slavnostní zakončení festivalu! Navštivte festival na jednom z míst v Praze (více v programu: https://www.outdoorfilms.cz/films/) a ke každé zakoupené vstupence obdržíte vstupenku zdarma na zakončení festivalu.

Více o akci zde: https://www.outdoorfilms.cz/doprovodny_program/slavnostni-zakonceni-xvi-mezinarodniho-festivalu-outdoorovych-filmu-skupiny-cez-2018/

Marek Pilný, MFOF   [úpravy] 06:18 13.11.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Bělský masiv
Křížová cesta
 Databáze cest:
Všechny cesty (185819)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Triceratopo 6C Daone
M49 7B+ Daone
Blocco 51/E 6A+ Daone
Blocco 51/D 6A Daone
Blocco 51/B 6B Daone
Nově komentované:
Crystal Distortion 8 Srbsko
Metolius 5- Skály Na Sekyrce
Údolní Stěna V Hrubá Skála
Juju 7b+ Zillertal
Neandertálec 7A+ Havran U Jitravy

 Nově v diskusi:
Re: Parkování Tre Cime | Re: Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Parkování Tre Cime | Re: Kavčí lom | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
Klídek | Genz | Cink | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Bez kyslíku! | Výstup |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (56)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
Spolulezec/lezkyně, 50+, Pardubicko | Martině se nedá napsat | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Suche tschechische Gruppe die watzmannüberschreitung am 8.08.202 | Expreska z Kentaura | Ztracená grigri v Labáku pod Východním rohem | Ádr, Chobotnice - expresky | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2115 
 Ne 
 2374 
 Nevím 
 1589 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.