LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
25.Jeliga 10634
26.Jungling 10616
27.Slezáková 10580
Bouldry:
25.Nespoutaný 9881
26.Vaňous 9850
27.Urubčík 9800
Hory:
12.Abt 5262
13.Louda 5242
14. 5018

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5767 lezců
1171948 cest
Nové přelezy:
Spirito Li 7c
Spirito Li 7c+
Kundaluna 7c+
Závislák Xc
Očistec Xb
Bílá Válka Xb
Restrisiko 9
Malá Postu 9+/10-
Black Shad 10+/11-
Body Elect 9-

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Tendon Cup 2007 Pustiměř

3.3.2007 - výsledky

smSokolovna v Pustiměři a pořadatelé z domácího oddílu Rebel Pustiměř přivítali devadesát dětí ze všech koutů Moravy.

Vysoká účast lezců se dala předpokládat z předešlého Tendonu v Olomouci. I přes původní obavy s příliš těžkých cest se ukázalo, že byly vyvážené a výborně odhadnuté, za což děkujeme staviteli  kamarádovi Jardovi Jordánovi z Jeseníku, se kterým jsme cesty postavili. Při sledování kvalifikačních pokusů se dalo předpokládat, kdo se bude „prát“ o stupně vítězů.
Mezi nejmladšími děvčaty svedly boj o první místo dvě pustiměřské závodnice, kterým sekundovala KATEŘINA ZACHRDLOVÁ. Ta se nakonec musela spokojit s místem třetím. Ve finále zvítězila TEREZKA LAUBROVÁ z H.O.Rebel Pustiměř před LUCKOU KUPČÍKOVOU z SPL Pustiměř.
Poté stejná trať čekala i chlapce. Nejlépe přijel připraven KRŮTIL PAVEL z HK Pálavský věšák Břeclav, který si odvezl vítězství před ADAMEM SMIGOU z Orlové. Třetí na bedně stál TOMÁŠ MRAVEC z HO Lipník nad Bečvou.
Mezi děvčaty kategorie „B“ ukázala ANDREA PAVLINCOVÁ ze Sokola Brno všem záda a po třech topech nechala za sebou JANU VINCOURKOVOU z SPL Pustiměř a LENKU GÖNGÖROVOU z HK Pálavský věšák na místě třetím.
Mezi chlapci se s nástrahami cest nejlépe vyrovnali KŘÍŽ JAN ze SASM Líšeň Brno a DOSEDĚL JAN  LK Svitavy. O vítězství KŘÍŽE rozhodla jediná superfinálová cesta sobotních závodů. Třetí místo vybojoval KOLAŘÍK DAN z domácího oddílu Rebel Pustiměř.
Soupeření o stupně vítězů mezi dívkami kategorie „C“ bylo záležitostí pustiměřských závodnic mezi které se na třetí místo vklínila TEREZKA SCHLÖGLOVÁ Hopice Lukavice. O vítězce rozhodlo až shlédnutí videozáznamu. Zvítězila KATEŘINA ŠVECOVÁ před EVOU NEPEŘENOU obě SPL Pustiměř.
Zajímavé je, že nejlepší s chlapců by mezi dívkami této kategorie obsadil až čtvrtou příčku i když podle silových cest by se dal předpokládat opak. Přesto se hoši podělili o stupně vítězů v pořadí: KRČEK MICHAL HO Adrenalin Prostějov, ČERMÁK PETR HO Jeseník a VYSTAVĚL JAROSLAV SPL Pustiměř.
Nejvyšší počet závodníků měla nejstarší kategorie, celkem 31 chlapců a děvčat. V dramatickém finále zvítězila KATEŘINA TYITYIŠOVÁ z HO Rebel Pustiměř před KLÁROU KAŇOVOU (HK Pálavský věšák; Orel Břeclav). Na stupních vítězů je doplnila MICHAELA ZBOŘILOVÁ rovněž z domácího oddílu. Finálová cesta prověřila připravenost závodníků po všech stránkách.
V konečném soupeření se stal boj o stupně vítězů záležitostí hochů z Orlové a Pustiměře. Jednoznačné vítězství si odnesl LUKÁŠ SKŘEJPEK HO Rebel Pustiměř, který jako jediný tuto cestu topoval. Na druhém místě se umístil ONDŘEJ PTOSZEK před DOMINIKEM UHREM oba z HKM Orlová. Na nevděčné bramborové medaili skončil ROMAN KOLAŘÍK rovněž z domácího oddílu Rebel Pustiměř. 
Na úplný závěr nám zbylo rozdání cen, o které se postaral starosta obce Pustiměř pan Nevřala. Co nesmíme zapomenout, je poděkování všem, kteří  jakýmkoli způsobem pomohli s přípravou a průběhem závodů.
Součastně děkujeme celé řadě sponzorů, kterými byli: ČHS, Lanex Bolatice, Triop Zlín,Obecní úřad Pustiměř, pivovar Vyškov, Agence, pekařství Klanice, Auto Pytela, CHoco Gastro, Moravia Tisk, hasiči Pustiměř, Prosport, Info Vyškov, Hostinec u Karla se svými specialitami na grilu a další. Ještě jednou díky všem a za rok v Pustiměř AHOJ!!!!


Vyhlašování výsledků

Zdeněk Polišenský   [úpravy] 07:16 18.03.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nečitelnost textu...21:44:32 18.03.2007
...je značná, neb tento není dělen na:
a) odstavce
b) body
c) cokoli dalšího, co by čtenáři usnadňovalo četbu a orientaci.
Ondřejodpovědět 
 Re: Nečitelnost textu...22:28:08 18.03.2007
Díky za zpětnou vazbu, trochu jsem to zkusil vylepšit.
Standaodpovědět 
 Re: Nečitelnost textu...22:02:46 19.03.2007
No zas až tak dlouhý to neni.
Brblaodpovědět 
 Re: Nečitelnost textu...17:50:44 20.03.2007
b) (tam jsem byl:))
ustaodpovědět 

 Foto07:18:38 19.03.2007
Uvítal bych taky pár akčních fotografií. Jinak cesty se Jardovi letos opravdu zadařily.
Honzaodpovědět 

 Foto dne:
Purgatorio
Anteo, 7a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (185718)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Frankenjura 6c+ Kvam
Kattemat 6a+ Kvam
Willi On Fire 7A Magic Wood - Averstal
Mikrobe 7A Magic Wood - Averstal
Nově komentované:
Teufelsrast 6a Teufelsrast
Alter Teufel 6a Teufelsrast
Begradigter Teufel 5c Teufelsrast
Teufels Neue Kleider 5a Teufelsrast
Genussteufel 6a Teufelsrast

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Technická pzn. | B.I.G & DNA | Re: Technická pzn. | Re: BoSý | D | Re: Krása | Jo, jo |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
vaše upřímná a důvěryhodná nabídka půjčky | Ádr, Chobotnice - expresky | Rychlá a diskrétní pomoc do 24 hodin – férově a bez stresu | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | Testarossa starý model | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2047 
 Ne 
 2323 
 Nevím 
 1531 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.