LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
37.Chejn 10206
38. 10178
39.??? 10166
Bouldry:
37.Ďurech 9356
38.Stadtherrová 9350
39. 9206
Hory:
25.Štalmach 2894
26.Kulajta 2726
27. 2726

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5767 lezců
1171988 cest
Nové přelezy:
La Sindrom 8a
Humbug 9-
Spirito Li 7c
Spirito Li 7c+
Kundaluna 7c+
Závislák Xc
Očistec Xb
Bílá Válka Xb
Restrisiko 9
Malá Postu 9+/10-

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Flash 8c!

dle 8a.nu

Francouzský robot Alexander Chabot si připsal první přelez cesty za 8c ve stylu Flash a to cestu Le Cadre v Ceuse (cesta napravo od známé Biographie 8c+, kterou prodloužil Sharma ještě známějším Realization 9a+ - jak se to pěkně schází). Dva dny předtím tento fenomén závodů SP přelezl své první 8c+, cestu Ultimate Sacrifice v Gorges du Loup. Jedná se o spojení 12-krokového 8b New power generation a Last Soul Sacrifice 8c. A pro úplnost, v červenci přelezl Alex ještě 3 cesty za 8c: 7pm JP show, Total Eclatch, New power Sacrifice. Jestli mu tato forma vydrží na další závody SP, tak by mu celkové vítězství asi nemělo uniknout. Pevně věříme, že mu to Mráza ještě řádně zkomplikuje.

Bída   [úpravy] 10:33 01.09.2003Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 tak 8c flash asi pry zatim ne! nebo jo?10:35:02 02.09.2003
jedna holcina, konkretne Isabelle Bihr, si vzpomnela, ze "Chobota" na zminene ceste jistila uz pred 4 roky. Chobot potvrdil, ze je to pravda, ale pry byl tenkrat tak spatny, ze mu tehdejsi "prelezeni-presezeni" vubec k nynejsimu "flashi" nepomohlo a stale povazuje nynejsi prelez za flash. Tak vam nevim... hahaha (volne podle 8a.nu)
benderodpovědět 
 Re: tak 8c flash asi pry zatim ne! nebo jo?10:49:00 02.09.2003
Tak to mám dost tžkých cest ma flash a ani jsem o tom nevěděl, přeci jen jsem byl tehdá slabší..... No
tak to 8c flash, čeká na Mrázu!
odpovědět 
  Re: tak 8c flash asi pry zatim ne! nebo jo?11:07:15 02.09.2003
ja taky, ted jsem si vzpomnel... a spousta jich na me jeste ceka :-) (uz si pisu seznam)....
benderodpovědět 
 Re: tak 8c flash asi pry zatim ne! nebo jo?13:32:06 02.09.2003
Sakra, to maj některý lidi paměť:) Kostermeyer někde psal, že když lezec cestu nelezl déle než rok a dá ji hned, že to je RP 1. pokus. U Le Cadre tedy PP 1. pokus, celkem slušnej výkon, ale Flash těžko...
Bídaodpovědět 

 Foto dne:
Purgatorio
Anteo, 7a+
 Databáze cest:
Všechny cesty (185720)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Sindrome Del Grillo 8a Dolomity
Tobogan 6+ Dreveník
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Frankenjura 6c+ Kvam
Kattemat 6a+ Kvam
Nově komentované:
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Rychlá Bambitka IXc Čížkovy Kameny
Našim Národům VIIIc Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Expresky | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: B.I.G & DNA | Re: Technická pzn. | B.I.G & DNA | Re: Technická pzn. | Re: BoSý | D | Re: Krása |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (82)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
vaše upřímná a důvěryhodná nabídka půjčky | Ádr, Chobotnice - expresky | Rychlá a diskrétní pomoc do 24 hodin – férově a bez stresu | Spolulezec/lezkyně | Klettersteig | Dětské lezečky | Edelrid Loopo air M | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 2050 
 Ne 
 2324 
 Nevím 
 1535 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.