LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jasně že mám dobrej štand holka! Jistím tě za pěknej strom (pssst) -eček :)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
38.Lank 10174
39.??? 10166
40.Adamovska 10166
Bouldry:
38.Stadtherrová 9350
39. 9206
40.Jeliga 9203
Hory:
9.Švihálek 6192
10.Procházková 6036
11.Abt 5262

Výsledky
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)

Deníčky
5803 lezců
1181842 cest
Nové přelezy:
Poslední V 10-
Pyroman 9
Mušinec 7C+ tr
Jedna Mozk 7C
Nothing Ch 8A
Captain Ja 8A+
The Right 8A
The Left H 8A+
Free For A 8A
Octopussy 8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

BigBoulder Open 2014 proběhne 5.dubna

Praha Vysočany

Seriál internetových žebříčkových závodů s lanem vyvrcholil 22. a 23. února závodem BigWall Open 2014. V říjnu 2013 jsme boulderistům slíbili uspořádat podobný závod i v boulderingu. Slib splníme.

Co nesplníme je však termín. Námi (již v říjnu ohlášený termín) na půli března se totiž kříží s jiným závodem, a tak jsme se rozhodli ustoupit a přesunuli jsme závod na 5. 4. 2014.

Teď už k samotnému závodu. Naší hlavní motivací je, abyste si dobře zalezli a strávili příjemnou sobotu. Proto pro vás v kvalifikaci připravíme minimálně 20 nových boulderů v obtížnostech od v3 do v10, na jejichž přelezení budete mít čas od 8.00 do 13.00 hodin. Přihlásit se můžete v sobotu od 7.30 přímo na recepci BigWallu. Přihlášení je možné i v průběhu kvalifikace (třeba v 12.55, jen musíte počítat s tím, že budete mít málo času na přelezení všech boulderů). Rádi bychom vás však požádali, abyste se využili možnost online registrace na www.big-wall.cz. Nám to pomůže při organizaci závodu a vy získáte slevu na startovném.

Online registrace je možná do 1. 4. 2014 včetně. Pozor! Online registrace je platná pouze při současném zaplacení zlevněného startovného buď v recepci BigWallu, nebo bankovním převodem. Poslední možný termín zaplacení startovného je 1. 4. 2014.

Startovné při registraci do 1. 4. 2014 ………………………………………. 150 Kč

Startovné bez předchozí registrace …………………………………………. 200 Kč

Při registraci obdržíte kartičku, do které si budete zaznamenávat svoje výkony. Budou se hodnotit přelezy stylem flash nebo sólo. Body získáte za dosažení TOPu. Kvalifikace bude probíhat bez rozhodčích. Každý závodník si sám počítá a zaznamená počet pokusů na každém boulderu. Počet pokusů na vylezených boulderech bude vedlejším kritériem pro určení konečného pořadí v případě shodného bodového zisku. Rozhodující bude bodový zisk z vašich deseti nejlépe bodovaných přelezů. Počet přelezů (v případě shodnosti bodů) se vám bude také počítat pouze z deseti nejvíce bodovaných přelezů. Pro případ protestů se bude průběh celého závodu zaznamenávat na videozáznam. Bouldery jsou bodově ohodnocené stejně jako na našem internetovém žebříčku.

Z kvalifikace postoupí šest nejlepších závodníků do finále. Ti budou doplněni o závodníky, kteří se nominovali z měsíčních závodů BW boulder série.

V listopadu se nominovali: Martin Spilka a Linda Gundová

V prosinci se nominovali: Vláďa Kratochvíl a Tereza Pavelcová

V lednu se nominovali: Jirous Přibil a Jiřina Čechová

V únoru se nominovali: Martin Kremer a Kateřina Záhorová

Finále začne v 16.00 hod, poleze se stylem OS. Finalisté a finalistky polezou současně. Takže se bude jistě na co dívat.

Po skončení finále proběhne vyhlášení vítězů. Podobně jako v BigWall Open vyhlásíme nejdříve vítěze kategorie Hobby (prvních pět nepostupujících do finále) a kategorie Elite (prvních pět finalistů).

Vítězové obdrží poukázky na nákup zboží v prodejnách sítě HUDY v hodnotách:

Kategorie HOBBY

  1. místo (muži)

2000,-

  1. místo (ženy)

2000,-

  1. místo (muži)

1500,-

  1. místo (ženy)

1500,-

  1. místo (muži)

1000,-

  1. místo (ženy)

1000,-

  1. místo (muži)

500,-

  1. místo (ženy)

500,-

  1. místo (muži)

300,-

  1. místo (ženy)

300,-



Kategorie ELITE

  1. místo (muži)

4000,-

  1. místo (ženy)

4000,-

  1. místo (muži)

3000,-

  1. místo (ženy)

3000,-

  1. místo (muži)

2000,-

  1. místo (ženy)

2000,-

  1. místo (muži)

1000,-

  1. místo (ženy)

1000,-

  1. místo (muži)

500,-

  1. místo (ženy)

500,-



I při bohaté nabídce ostatních boulderových závodů a jarního lákání k lezení venku si myslíme, že BigBoulder Open 2014 bude stát za to a že zahájí tradici, ke které se budeme každý rok rádi vracet. Tak určitě přijďte, ať jste u toho.












Rak   [úpravy] 21:45 09.03.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Přes vejce
 Databáze cest:
Všechny cesty (186956)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Komínová Cesta I Tisá - Velké Stěny
Vrtulka II Tisá - Velké Stěny
Levý Komín II Tisá - Velké Stěny
Západní Komín III Tisá - Velké Stěny
Vnitřní Cesta IV Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Silikonia 7+ Srbsko
Plattenführe 5- Höllental
Alte Westwand 5 Höllental
Tlačenka 7A Popova Skála
Silikonia 7+ Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: adam ondra konecne v citovan v mass mediich | Re: adam ondra konecne v citovan v mass mediich | adam ondra konecne v citovan v mass mediich | Re: Operace tenisového lokte | Operace tenisového lokte | Mravenec | Re: Ztratil jsem | Ztratil jsem | Re: Zpětná vazba | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Re: to se fotil dronem? | Půl na půl | to se fotil dronem? | Marťas je držák :-). | Re: Znouzectnost | Re: Ragni si Lecco | Re: Ragni di Lecco | Re: Ragni di Lecco | Ragni si Lecco | Jde to dolů |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (142)
Lezec Deníček – mobilní aplikace pro zapisování cest (19)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Italský horolezec prohlášen včera za svatého (18)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (7)
První sólový zimní výstup na Cerro Torre cestou "Via dei Ragni" (6)
Chamonix – Pár tipů na lezení kolem Enversky (6)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (5)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (5)

 Nově v inzerci:
Nabízím "odkoupení" noclehu v tatrách | NEJLEPŠÍ ONLINE PŮJČKA BEZ PODVODŮ | Půjčka od soukromé osoby bez podvodu | Lezeni dnes v Praze | Leki trekové hole | písek | Statická a dynamická lana | Spolulezec-Praha | Natírání stožárů | Písek |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 373 
 50 dní v divočině 
 293 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 338 
 Andrea 
 300 
 Ashima 
 243 
 Barkley Marathon 
 315 
 B.I.G. - světové prvenství 
 295 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 266 
 Gálfy - Horský život 
 260 
 Jak se staví ledovec 
 246 
 JAMES - Století nad oblaky 
 329 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 277 
 Lezci z Manína 
 283 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 278 
 Operace Nos 
 262 
 Plamen nikdy nezhasne 
 259 
 Pohlednice z konce světa 
 282 
 Pomíjivost ledu 
 270 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 274 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 258 
 Rhapsodia Corcontica 
 265 
 Sama 
 285 
 Šampioni zlatého údolí 
 279 
 S lyžemi v oblacích 
 321 
 Tenaya Traverse Challange 
 269 
 Tenkrát na východě 
 295 
 Velká alpská silnice - 73 
 274 
 Za oponou velehor 
 326 
 Zápasník Dee Dee 
 273 
 Životní výprava 
 256 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.