LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Spára, to je jeden velkej chyt. Dole do ní vrazíš ruce a na vršku je vytáhneš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
3. liga - Lezeme Třináctku (20.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12950
2.Votoček 12800
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5789 lezců
1179221 cest
Nové přelezy:
Eisenvater 9/9+
Rock For P IXb
Sunsetboul 9-
Egilolflin 9+
Plastik Fa 9
Egilolflin 9+
Alpecin Fo 9-/9
Rampensau 10-
Ira 7b+
Corsican S 8a

Stěny
Skatepark - Jablonec Nad Nisou
LSD - Lezecká Stěna Dufek - Kuřim
HARLEM - Ústí nad Labem

Prodejny
HUDYsport - Karlovy Vary
Rock Point Liberec - Liberec 1
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mistrovství Evropy mládeže v lezení na obtížnost a rychlost

Eliška Adamovská 2. v obtížnosti

Na Mistrovství Evropy mládeže v lezení na obtížnost a rychlost v ruské Voroněži byla o víkendu z našich nejlepší Eliška Adamovská, která skončila v obtížnosti na 2. místě ve své kategorii juniorek.

Markéta Janošová byla pak 2. v kombinaci v kategorii B.

Přehled umístění všech našich reprezentantů:




obtížnost

chlapci A
5 VOPAT Jan
17 MUSIL Albert
22 CINK Jáchym
24 SLEZÁK Ondřej

dívky A
5 SMETANOVÁ Michaela
16 BULENOVÁ Eliška
17 KRÁLÍKOVÁ Nikola
19 ŠIRŮČKOVÁ Tereza

chlapci B
18 ADAMOVSKÝ Adam

dívky B
5 JANOŠOVÁ Markéta
15  GENDOVÁ Karolina
21 ŠIKULOVÁ Hana
35 DUŠÁNKOVÁ Martina

junioři
9 POTŮČEK Šimon
10 POTŮČEK Štěpán

juniorky
2 ADAMOVSKÁ Eliška
15 NOVOTNÁ Eliška

Rychlost
Chlapci A
17 BABAČA Čeněk

dívky B
13 JANOŠOVÁ Markéta

juniorky
11 KŘÍŽOVÁ Hana

kombinace
dívky B
2 JANOŠOVÁ Markéta

Celkové výsledky viz:

EUROPEAN YOUTH CHAMPIONSHIPS (L,S) - VORONEZH (RUS) 2019

Fotky poslala Helena Lipenská, která náš tým doprovázela (autor fotek Anna Michalková):

8


1


2


4


6


7


5


3


10



sth   [úpravy] 07:39 21.10.2019Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 blahopřani12:10:38 21.10.2019
Velké blahopřáni Elišce a Markétě za výkony na závodech.
K.Návrat
K.Návratodpovědět 

 Jo jo...12:26:25 21.10.2019
Obvykle spíše repre kritizuji, ale zde se připojuji s gratulací. Dobrý výkon.
odpovědět 
 Re: Jo jo...14:33:49 21.10.2019
Připojuji se ke gratulaci.

S tou kritikou. Já nevím jak si to představujou kritici. Jako že si ta mládež nesplnila nějakou povinnost když nejsou na bednách? Jako že jim snad stát platí tréninky, lezečky, stěny, zajišťuje po všech stránkách ideální podmínky na světové úrovni atd. a oni na to navzdory tomu všemu kašlou a proto nepodávaj výkony na nejvyšší světové úrovni?
Jako co chcete lidi kritizovat? Snad to, že někoho baví lezení, trénuje z vlastní vůle a prostředků, pak se díky tomu dostane do repre, protože je prostě lepší než ostatní?
Co si vlastně myslí nějakej tupec od počítače, který by si přál, aby někdo z nich byl alespoň na bedně namísto třeba 25. místa? Zaplatil jsi jim snad ty osobně špičkového trenéra a zajistil nejlepší podmínky ke tréninku a teď od nich čekáš, že se ti to vrátí ve výsledcích?
Kritici proberte se do reality o čem je v současné době u nás závodní lezení. Jaké podmínky, jakou podporu a jaké výhledy do budoucna tady mladí závodníci mají.
realistaodpovědět 
  Re: Jo jo...17:16:27 21.10.2019
No comment. Sem to nepatří.
odpovědět 
   Re: Jo jo...17:53:33 21.10.2019
Já bych to tady taky nejraději neviděl, ale skoro pod každým takovým článkem se objeví nějaký kritik, nebo si alespoň trochu "obvykle" rýpne jako ten nahoře.
To co jsem napsal není nic negativního proti úspěchům mládežnické repre. Naopak se jich zastávám a ukazuji na to, že si zaslouží podporu a uznání i bez toho, jestli jsou zrovna někde na bedně.
Znovu gratuluji VŠEM a fandím do budoucna...
realistaodpovědět 
    Re: Jo jo...18:58:10 21.10.2019
Tak když kritizuji, je to špatně. Když pochválím, tak také? Příspěvek výše jsme psal já, No comment také. Sem fakt patří jen gratulace, rád ti odpovím, ale ne zde.
odpovědět 
     Re: Jo jo...21:21:03 21.10.2019
Takže to jsi ty, co sem napíše "obvykle spíše repre kritizuji" a pak mně ještě bude peskovat, co sem patří a co nepatří? Tak si příště tyhle poznámky odpusť a bude klid. Drž se svých slov "No comment".
realistaodpovědět 
      Re: Jo jo...21:40:43 21.10.2019
Celý ten druhý odstavec jsi měl nesmyslný a mimo.
odpovědět 
       Re: Jo jo...21:54:20 21.10.2019
Mimo jsi ty. A to co píšeš sem nepatří. No commente.
odpovědět 
        Re: Jo jo...23:07:34 21.10.2019
No comment
odpovědět 
         Re: Jo jo...06:57:24 22.10.2019
Za par let ti to už neprojde a skončíš zostuzen, sám, bez přátel, rodiny. Takhle to narušovat. Takový paragráfek šíření nenávisti v nevyrcenem stadiu pokusu. To by šlo.
odpovědět 
  Re: Jo jo...15:16:35 22.10.2019
Stejně jako ty má ten tupec pocit, že výsledky mládežnické reprezentace jsou nepřiměřeně špatné v mezinárodím měřítku. Já bych si ale v první řadě právě tímto předpokladem nebyl jistý.

Dále - yy myslíš, že stát mládeži jinde platí tréninky, lezečky, stěny, zajišťuje po všech stránkách ideální podmínky na světové úrovni atd.? Jsi si jistý, že soupeři, kteří některé naše mládežnické reprezentanty porážejí, je porážejí právě kvůli lepším podmínkám, podpoře a výhledům do budoucna? Jsi si vůbec jistý, že ti soupeři vůbec lepší podmínky, podporu a výhledy do budoucna mají?

P.S. v jistém smyslu se ten tupec může cítit oprávněn do toho kecat, neboť si ten tupec myslí, že na tu mládež prostřednictvím ČHS přispívá. Jestli je ta myšlenka správná, nebo ne, to nevím.
odpovědět 

 Blahopřání13:16:45 21.10.2019
velké Elišce a Markétě, jen o něco málo menší Míše a Honzovi.
odpovědět 

 dost dobrý19:17:12 21.10.2019
hoooodně dobré výkony od všech. Spousta umístění v Top 20, to je fakt skvělé! Gratuluju všem!
Bnodpovědět 
 Re: dost dobrý12:48:54 22.10.2019
Hodně dobré od všech? Někdo byl lepší, někdo horší, je nesmysl a taky nefér házet všechny do jednoho pytle. 21. nebo 35. místo není to samé co 2. nebo 5. místo. A taky bych úplně netvrdil, že všechno do 20. je hodně dobré, zvlášť když je to 15. ze 17, neno 17. ze 26.
odpovědět 

 Foto dne:

Žárlivá, 8+
 Databáze cest:
Všechny cesty (186575)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dechová Stěna VIIc Hrubá Skála
Všetko Je Inak 6+/7- Branisko
Severní Komín III Prachov
Borůvkový žlábek II Na Tokáni
Roof Edge Traverse 7a Pula
Nově komentované:
Rock For People IXb Adršpach
Vyhlídkový Let VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Trainspotting Tr 7B Pálava
Přímá Údolní Cesta IXa Labské Údolí - Levý Břeh
Údolní Stěna VIIIa Teplické Skály

 Nově v diskusi:
Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Metodika? | Metodika? | Re: Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Zapomenutý friend BD vel. 5 | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost | Re: Dostal do drzky! | Re: Kvalitni metodiky neni nikdy dost |

 Nové komentáře:
Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Re: Adam Ondra | Katolík. | Re: :D | Adam Ondra | Re: Snad to zvladne | Re: vyjadrenie JAMESu | Re: Vo svete |

 Kde to vře:
Výběr nových správců na tatranské horské chaty (61)
SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko (19)
Bouldrové závody na Fesťáku (18)
Video: Adam Ondra trénuje na Arco Rock Master (18)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (17)
Kleiner Südpfeiler (270m, IV+) (17)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (9)
Pinch od Edelridu (8)
ČHS: František D’Agostino přelezl vícedélku Histoire Sans Fin 8b (8)

 Nově v inzerci:
bezplatné rychlé financování pro jednotlivce i organizace | spolulezec na písek či okolí Prahy | Ztráta průvodce | Nákoleník | Nabízím odkoupení noclehu v tatrách | Hledám lezkyni | Hledá se parťák na lezení z okolí Hořovic/ Berouna | Dodávka na cestování | Grivel MB AlpinePro 40+10 | Nalezeny lezecky |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 141 
 50 dní v divočině 
 89 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 105 
 Andrea 
 96 
 Ashima 
 79 
 Barkley Marathon 
 122 
 B.I.G. - světové prvenství 
 99 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 101 
 Gálfy - Horský život 
 87 
 Jak se staví ledovec 
 77 
 JAMES - Století nad oblaky 
 110 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 103 
 Lezci z Manína 
 106 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 100 
 Operace Nos 
 93 
 Plamen nikdy nezhasne 
 84 
 Pohlednice z konce světa 
 90 
 Pomíjivost ledu 
 91 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 108 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 103 
 Rhapsodia Corcontica 
 94 
 Sama 
 101 
 Šampioni zlatého údolí 
 98 
 S lyžemi v oblacích 
 99 
 Tenaya Traverse Challange 
 95 
 Tenkrát na východě 
 90 
 Velká alpská silnice - 73 
 98 
 Za oponou velehor 
 136 
 Zápasník Dee Dee 
 105 
 Životní výprava 
 87 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.