LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
Basecup 2025 (11.10)
SP paralezení Laval FRA (25.10)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)

Žebříček
Cesty:
13.Bulička 11106
14.Pail 11103
15.Churavý 11037
Bouldry:
13.Chytil 10325
14.Širůčková 10253
15.Pařík 10175
Hory:
24.Chomová 2670
25.Bernard 2632
26.Nešvera 2557

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5810 lezců
1184958 cest
Nové přelezy:
Panychida 9+/10-
Ippolito 10-
Černá Zmij Xb
Tušení Sou 10-
Pojď Mi Ho 7C
Odchod Z I 7C+
From Hell 8A
Des Wahnsi 9-
Jenseits V 9
Auch Ein P 8+/9-

Stěny
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
SAUNA - Plzeň
Makak LBC - zrušena - Liberec

Prodejny
HUDYsport - Frýdek - Místek
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Hledej na Netu:
brumlovka, keplerák (gympl), Ruzyně, Průmka stavební, Týnská (ultra ant)
Zapsal: Jirous, 17:41:36 24.04.2001
 Spise do diskuse
Opravdu zajimavy clanek Zdenku ? Trochu kratky. Nebo ze by to nebyl clanek?
Zapsal: JirkaS, 23:12:47 24.04.2001
 Koukni na:
http://www.sportovninoviny.cz/horolezectvi/
Tam je seznam s nějakými stěnami. Pak krom Jirousem zmiňovaných vím ještě o jedné, a to ve škole v Újezdě nad Lesy.
Zapsal: Standa, 08:50:19 25.04.2001
 BB
Jirousi....máš VELKÉ mínus!!! :))) Tušíte proč? Co je BB? Bob a Bobek? BB!!!
Zapsal: Oliváč, 09:08:35 25.04.2001
 Získám bonus když uhodnu ?
Já vím co je BB! To není Bob a Bobek, ani Buffalo Bill, to je přece BOULDER BAR! Už se těšim jak to bude vypadat, jaký budou ceny (za lezbu i to ostatní..) A tak vůbec... Dobře nás pánové napínáte: v Lednu dáte vědět - lezci těšte se. V Únoru - nová bouldrovka v Praze. V Březnu - kde a kdy... A nás už je několik zvědavců natěšenců. Pravda je že rozjíždět veřejnou bouldrovku na léto není zrovna nej. ale situace v Praze je specifická a stav veřejných překližek je tristní. Jakožto přistěhovalec z Teplic do Prahy (domovská pískovcová oblast Tisá), jsem tuto zimu intenzivně zkoušel Brumlovku, Ruzyni i Týnskou (Ultra Ant) a nejsem nadšen. Každá ze stěn je skvělá, problém ale je že po práci (končím nejdřív v 18:00) je každý den na každé ze stěn absolutně plno! Když mám na skále obsazeno, jdu zatím na jinou cestu nebo si v klidu počkám, ale když máte plnou překližku a na každou cestu jsou div né pořadníky, tak sedět za šest pětek na lavičce a dejchat maglaz mě fakt neba. Obzvlášť pokud jsem rád, že se mi podařilo udělat si hodinku pro sebe. A jindy se fakt nedostanu. Kolem devátý večer to bejvá trošičku lepší, ale většinou vás už v devět čtyřicet začnou vyhánět, přestože končej v deset. Ale to chápu - taky chtěj rozumně domu. Není řešení mít na velkejch stěnách přes noc, ale je lepší mít více možností kam jít, věřím že pak se národ lezuchtivých rozmělní. Nechci nikoho diskriminovat, ale lezení na překližce je dnes přes zimu, kdy není co dělat, moderní zábava pro spoustu "nelezců". Osobně jsem několikrát na Ruzyni zažil absolutní amatéry jak se houpou v 1/3 cesty.Když jsou dohromady čryři, tak se od 7 do 9 na cestu nedostanete...
( to jsem se zas rozepsal. No alespoň nějakej článek, když už ten nahoře není...)
Fandím vám co rozjíždíte BB, těším se a doufám že tam bude pohoda. ČAUTE
Zapsal: Kouřa, 12:24:51 25.04.2001
 koukni na
www.horolezectvi.cz Tam je seznam s nějakými stěnami.
Zapsal: Karel, 17:49:43 25.04.2001
 BB
Jooo Olivo, chapu. To te fakt muselo nastvat. Vcera jsem se byla mrknout na BB a musim uznat, ze "Bob a Bobek" bude urcite supr.... Olivo, bude tam i neco pro potery? ;-)
Zapsal: Tanu, 08:39:24 26.04.2001
 MAFALxLz
Dobrfd den.Parametry notebooku jsou vfdborne9, naaepsnl jste značku ani typ, ale nejspedš to bude Hi-end model. Jen si z Vašeho vfdpisu nejsem jistfd, zda je tam tedy instalove1no 8GB nebo 6GB RAM, tak se na to ještě mrkněte.Na hry i ne1ročne9 aplikace Ve1m bude jistě stačit.S pozdravem, Roman Tuček.
Zapsal: TpddjvyIeWiWVSRSiS, 01:58:24 07.08.2012
 igHanejS
Dobrfd den, re1da bych se zeptala, kde se dočtu przoipoc na ze1vody horskfdch kol 8.5. Take9 bych se chtěla přihle1sit, ale nevedm,kde a jak je trať dlouhe1? Děkuji za odpověď. Petra
Zapsal: HWdHQlhPMRWkyM, 19:57:46 13.08.2012
 FUmmvsGVDKpNJoY
H66Ds1 Really appreciate you sharing this article.Really looking forward to read more. Fantastic.
Zapsal: jRsqNucf, 05:36:44 20.12.2013
 TBDbbAyl
vjCjrk Looking forward to reading more. Great blog article.Much thanks again. Great.
Zapsal: FUmmvsGVDKpNJoY, 22:17:43 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Ledovec Ngozumpa
 Databáze cest:
Všechny cesty (187487)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Wolkenschau 6 Müglitztal
Uhralte Gedanken 5 Müglitztal
Weiser Uhu 5- Müglitztal
Seniorenportion 4- Müglitztal
Mittagsruhe 3 Müglitztal
Nově komentované:
Timba Climber 7b Kalymnos
Snesitelná Lehkost Lezení 5A Hlavatice
Kozy Zdržují 8+/9- Tetínské Skály
Welcome 7- Břestecká Skála
Welcome 7- Břestecká Skála

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Čištění péřové bundy | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: průvodce | Re: Jurčenko | Re: Jurčenko | Re: Jurčenko | Re: Slušný výkony a | Re: Jurčenko | Re: Bezohlednost bouldristů | Re: Jurčenko | Re: Bezohlednost bouldristů | Re: Bezohlednost bouldristů |

 Kde to vře:
Secret Spot Bouldering 2025 (120)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (42)
MČR v boulderingu (35)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (19)
Mára Holeček a Radek Groh vyrazili do Nepálu na Cho Oyu (8188 m) (16)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (16)
Lezec se zabil při slaňování z El Capa při streamu na TikTok (11)
Alone on the wall (11)
Wetterhorn - 3690 aneb traverz k pohledání (10)
MČR v boulderingu - semifinále a finále (6)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Ocún Sigma 11,5 UK | Scarpa Maestrale RS Zdarma | Suunto vertical solar | Tatry poslední týden v Říjnu | konec října za teplem | Batoh TrekSport Patagonia 80+15+2x7 | Adr 15.10. | SingingRock Lucifer III Tech | Testarossa 38,5 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 897 
 50 dní v divočině 
 615 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 772 
 Andrea 
 658 
 Ashima 
 536 
 Barkley Marathon 
 634 
 B.I.G. - světové prvenství 
 615 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 560 
 Gálfy - Horský život 
 514 
 Jak se staví ledovec 
 518 
 JAMES - Století nad oblaky 
 692 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 600 
 Lezci z Manína 
 613 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 563 
 Operace Nos 
 551 
 Plamen nikdy nezhasne 
 542 
 Pohlednice z konce světa 
 643 
 Pomíjivost ledu 
 508 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 549 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 524 
 Rhapsodia Corcontica 
 536 
 Sama 
 591 
 Šampioni zlatého údolí 
 580 
 S lyžemi v oblacích 
 660 
 Tenaya Traverse Challange 
 573 
 Tenkrát na východě 
 649 
 Velká alpská silnice - 73 
 576 
 Za oponou velehor 
 696 
 Zápasník Dee Dee 
 580 
 Životní výprava 
 580 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.