LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku

Závody
Basecup 2025 (11.10)
SP paralezení Laval FRA (25.10)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12850
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11000
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)

Deníčky
5810 lezců
1185009 cest
Nové přelezy:
Cringer 11-
Queeel Dic 10/10+
Lost&Found 10+
Panychida 9+/10-
Ippolito 10-
Černá Zmij Xb
Tušení Sou 10-
Pojď Mi Ho 7C
Odchod Z I 7C+
From Hell 8A

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR obtížnost – ZMĚNA TERMÍNU!

smMČR v lezení na obtížnost je přesunuto z původního termínu 2.-3.12. na víkend 16.-17. prosince 2006.

Na SmíchOFFce se mohutně finišuje, kluci od Tomáše Rakoviče, i ostatní řemeslníci se činí jak můžou, ale i tak není jisté, zda se všechny práce stihnou v termínu - kdo měl někdy co do činění se stavbou, asi ví, o čem je řeč :(.

Proto raději dáváme vědět s předstihem a přesouváme termín závodu (a tím i následné otevření stěny pro veřejnost), než bychom riskovali případné zrušení akce na poslední chvíli. Všem závodníkům i divákům, kteří byli nasměrováni na začátek prosince velká omluva, dolaďte formu (jak lezeckou, tak povzbuzovací) až na špici a v půli prosince na republice!

Propozice závodu i plakáty atd. budou hotovy v souladu se soutěžními stanovami 20 dní před závodem, tedy v předposledním týdnu v listopadu, takže mrkněte pak na přesné informace. Najdete je potom na www.LezeckeCentrum.cz, kde taky čas od času informujeme o průběhu stavby.
Přihlášky předem můžete poslat (a využít tak i zlevněného startovného) přes www.Rockstars.cz do 10.12.

Další dotazy směrujte na email  info@lezeckecentrum.cz nebo na Lucku na tel. 608  983 181

Díky za trpělivost a ať to leze!

Za tým Lezeckého centra Katka






Katka   [úpravy] 10:05 13.11.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 nemzslite vazne!!!10:28:00 13.11.2006
Toto je z ceskej strany dost podraz!!! kolo MCR sme prekladali Slovenske Majstrovstva, dokonca dvakrat a este aj Drytooling Cup aby sa to nekrylo a na poslednu chvilu to hodite na jediny volny termin pocas ktoreho bude MSR a DC? To sa fakt nerobi!!!!
tomasoodpovědět 
 Re: nemzslite vazne!!!10:58:28 13.11.2006
Jsi v Čechách, co se divíš :-)). Nemám ale strach, DC v Blavě bude určitě lepší .-))).
Vlkodpovědět 
 ČHS JUSTICE13:53:59 13.11.2006
jasně, udělali to schválně, šroubujou pomalejc a maflové se nechtěj točit. Změnu termínu plánujou už půl roku, kulišáci:)Stavitelé stěn se proti nám, chudákům závislákům plastomilům spikli. To je teď jasný. ...A na Chodově je rok zpoždění jistej!!!... A Oliváč dokonce jezdil na skály!!!( deníček jako důkaz, sám si to podepsal)Navrhuju pod ČHS vytvořit nezávislou trestní komisi a z nejhorší stěny udělat šatlavu. Nebožáky bych mučil na kousavý liště až by krev stříkala a na nekonečnym bouldrokruhu. To by si pak někdo sotva troufnul říct "nestíháme, blebleble" Koho to zajímá, že jo ?!?
alaodpovědět 

 DC cup Bratislava jednoznacne vede!16:20:27 13.11.2006
Davam hlas Bratislave a rikal jsem si proc je ten termin tak pozde, asi ze chcete vic natrenovat :-) a ono tzo kvuli MCR na preklizce.
Radek
zobanodpovědět 
 Re: DC cup Bratislava jednoznacne vede!16:37:16 13.11.2006
Zobčo trénuj, letos dojedou snad i Slovinci :-)).
Konkurence bude velká a cesty určitě super :-)).
V sobotu jsem zjistil, že jsem slabý a jdu trénovat čtyřku :-)).
Vlkodpovědět 
  Re: DC cup Bratislava jednoznacne vede!18:23:23 13.11.2006
Snad si neskoncil az sesty :-) jen proto ze jsi nadal shuku :-)
Radek
zobanodpovědět 
   Re: DC cup Bratislava jednoznacne vede!18:48:34 13.11.2006
No moc mi nesedla první cesta, šli jsme do ní na rozlez a po pár krocích byly hned čtyři za sebou, tak si to umíš představit :-)), nic pro nás techniky :-)).
Vlkodpovědět 

 Stěna je pěkná08:21:48 14.11.2006
Ale stěna vypadá moc pěkně!
 Standaodpovědět 

 Foto dne:

Ledovec Ngozumpa
 Databáze cest:
Všechny cesty (187521)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Dalle Bétonnée 3+ Fontainebleau
Les Palmes 2 Fontainebleau
Le Futile 2 Fontainebleau
Le Désobligeant 2 Fontainebleau
La Raillerie 2 Fontainebleau
Nově komentované:
Timba Climber 7b Kalymnos
Snesitelná Lehkost Lezení 5A Hlavatice
Kozy Zdržují 8+/9- Tetínské Skály
Welcome 7- Břestecká Skála
Welcome 7- Břestecká Skála

 Nově v diskusi:
Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Čištění péřové bundy | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: Lezení s rodinou v zimě | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Jurčenko | come on baby... | Re: průvodce | Re: Jurčenko | Re: Jurčenko | Re: Jurčenko | Re: Slušný výkony a | Re: Jurčenko | Re: Bezohlednost bouldristů | Re: Jurčenko |

 Kde to vře:
Secret Spot Bouldering 2025 (120)
Petice proti stavbě hotelového komplexu v Adršpachu pod Křižákem (40)
MČR v boulderingu (36)
Video: Domen Škofič leze cestu za 8a na letícím letadle (19)
Mára Holeček a Radek Groh vyrazili do Nepálu na Cho Oyu (8188 m) (16)
Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101 (16)
Alone on the wall (11)
Lezec se zabil při slaňování z El Capa při streamu na TikTok (11)
Wetterhorn - 3690 aneb traverz k pohledání (10)
MČR v boulderingu - semifinále a finále (6)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Ocún Sigma 11,5 UK | Scarpa Maestrale RS Zdarma | Suunto vertical solar | Tatry poslední týden v Říjnu | konec října za teplem | Batoh TrekSport Patagonia 80+15+2x7 | Adr 15.10. | SingingRock Lucifer III Tech | Testarossa 38,5 |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 993 
 50 dní v divočině 
 675 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 854 
 Andrea 
 715 
 Ashima 
 575 
 Barkley Marathon 
 651 
 B.I.G. - světové prvenství 
 631 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 580 
 Gálfy - Horský život 
 536 
 Jak se staví ledovec 
 537 
 JAMES - Století nad oblaky 
 718 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 631 
 Lezci z Manína 
 634 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 587 
 Operace Nos 
 595 
 Plamen nikdy nezhasne 
 564 
 Pohlednice z konce světa 
 688 
 Pomíjivost ledu 
 530 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 569 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 544 
 Rhapsodia Corcontica 
 567 
 Sama 
 628 
 Šampioni zlatého údolí 
 612 
 S lyžemi v oblacích 
 710 
 Tenaya Traverse Challange 
 594 
 Tenkrát na východě 
 702 
 Velká alpská silnice - 73 
 605 
 Za oponou velehor 
 726 
 Zápasník Dee Dee 
 605 
 Životní výprava 
 622 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.