Alex Honnold se chystá na free solo na mrakodrap Taipei 101
Americký lezec Alex Honnold se chystá na začátku roku 2026 opět na free solo lezení, ale tentokrát je jeho cílem nejvyšší budova na Taiwanu – Taipei 101. Mrakodrap je vysoký 508 metrů a má 101 pater. Býval nejvyšší budovou na světě. Alexův sólový výstup má živě vysílat Netflix.
Spodek je rajbas ;)
Souhlas, prostě výškový práce a má za to love.. Vyšší level je ale u mně Alain Roberts, ten do toho chodí bez nacvičování s lanem a ještě musí přelstít ochranku. Btw vtipný jak k těm svým videjkám připisuje poznámku "jsem profi lezec, nezkoušejte to po mně opakovat" :D
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.