Sorry, od přírody jsme člověk podezíravý. Prosím proto o vysvětlení následujících zde na Lezci v žebříčcích uvedených faktů:
"Spidermanpavouk" vylezl dne 2.ledna ve Frankenjuře jednu 10 a jedno 10+, poté se přesunul do Castilonu a ještě týž den tam dal OS jedno 8a, druhý den pak toto 8b+. Možná jenom jezdím pomalu autem a (samosebou) blbě lezu a možná jen plním roli kohokoli, kdo by se na stejnou věc zeptal také. Jestli bylo vše tak, jak je v žebříčku zapsáno, klobouk dolů. Všem sílu a hodně úspěchů!
Zapsal: Petr Resch, 13.02.2015 10:53:11
Můj tip je, že začal v Castilonu, ráno vylezl OS 8a, poté se přesunul na večer do Frankenjury a další den už zase škodil v Gorges Du Blavet.
Zapsal: hulak, 13.02.2015 12:19:39
A vsechno pro rychlejsi presun,je protkano sitema!!!
Zapsal: gorbi, 13.02.2015 14:30:30
třeba má tryskáče...
Zapsal: Mlejnis, 13.02.2015 15:29:07
Richard se mi ozval. Deníček, už má a jak jsem to pochopil, tak ten deníček (Spidemanpavouk) s těžkými přelezy si jen někdo vytvořil a jméno "půjčil" aby byla legrace.
Zapsal: JirkaS, 17.02.2015 11:10:03
Škoda, ten někdo tu měl slušné výkony. Třeba cestu Mission Impossible přelezl půl roku před tím, než vznikla.
Zapsal: pbla4024, 17.02.2015 14:38:07
ufff to mi spadl kámen ze srdce, rázem jsem se posunul o dvě místa nahoru v žebříčku :-D
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.