LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Pískaři jsou zpět!
Nová kniha Medaile na chvíli o olympijském příběhu Adama Ondry
Nová kniha Lékaři na horách: neviditelní hrdinové

Závody
2. ČP v bouldrech Praha (02.03)
ČP v ledolezení na obtížnost (02.03)
ČP v ledolezení na obtížnost (02.03)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 13491
2.Trojan 12465
3.Šindel 12406
Bouldry:
1.Volf 11153
2.Stráník 11006
3.Stráník 10875
Hory:
1.Groš 7918
2.Punčochář 6708
3.Černý 6708

Výsledky
ČP v bouldrech Praha (17.02)
MS ledolezení (16.02)
MČR v ledolezení na rychlost (31.01)

Deníčky
5511 lezců
1082943 cest
Nové přelezy:
Horká čára Xc
Francouzsk XIa
Contra Tod 7b+
Gollum 7b+
Ricacera L 8a
Kanela En 7b
Outback L1 7c+
Como In Su 7b
Posel 8A
Nová Dimen 9+/10-

Stěny
321 Boulder Club - Brno
BASE CAMP BAR - Přerov
boulderingjicin - Jicin

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
Rock Point Liberec - Liberec 1
Keen Concept Store - Futurum Ostrava - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Ondra Adam (dipsy)9b PP, 8c+/9a OS, 9a+/9b PP, 9a flash, 9a+ PP, 9a/9a+ PP, 9a/9a+ PP, 8c OS, 8c OS, 8c OS13491
2.Trojan Vojtěch (Trojeyy)9a PP, 11 PP, 9a PP, 11-/11 PP, 11-/11 PP, 8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 10+ flash, 11- PP12465
3.Šindel Josef (pepa07)9a PP, 9a PP, 9a PP, 11 PP, 8c+ PP, 8c+ PP, 11- PP, 11- PP, 8b+ PP, 10+ PP12406
4.Votoček Radek (Radegast)8c+ PP, 8c+ PP, 8c PP, 8c PP, 11- PP, 10- OS, 10- OS, 10- OS, 8a+ OS, 8b+ PP11938
5.Štípek Jan (Prcek@cudla.cz)8b OS, 8c PP, 8c PP, 11- PP, 8a+ OS, 8a+ OS, 8b+ PP, 8b+ PP, 8a OS, 8a OS11728
6.nespoutaný django (django)8c PP, 10+/11- PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 10/10+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP, 10/10+ PP, 8b/8b+ PP11450
7.Jeliga Marek (Marin)8c PP, 10+/11- PP, 8b+ PP, 10 flash, 10+ PP, 10+ PP, 8b PP, 10 PP, 10 PP, 10-/10 PP11377
8.Stráník Martin (noo noo)XIIb PP, XIc PP, XIc PP, XIb/XIc PP, XIb PP, XIb PP, XIb PP, XIa/XIb PP, Xc OS, XIa PP11240
9.Janošová Markéta (Maki15)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS11176
10.Vlk Vojta (vojta (vlčák))8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8b PP11150
11.Klapal Olin (Olin)8b+ PP, 10 PP, 10 PP, 10- flash, 10 PP, 10 PP, 10 PP, 8b PP, 10 PP, 7c+ OS11037
12.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)8b+ PP, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a+ flash, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP11019
13.Potůček Šimon (simonpotucek)8c+ PP, 10/10+ PP, 9+/10- OS, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a+ PP, 8a+ PP11006
14.Křovák Jakub (xixao)8a OS, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 10 PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 9+ OS, 9+ OS10904
15.Šofránko Peter (kepko)11- PP, 10+ PP, 10/10+ PP, 10 PP, 10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS10869
16.Širůčková Tereza (terous)8b+ PP, 10- flash, 8b PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP10856
17.Reich Tomáš (killy)5.13b OS, 5.13b OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13a OS, 5.13c PP10798
18.Janošová Mariana (Madla)8a OS, 8a OS, 8a OS, 8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS10776
19.Lachman Vítek (Lachtan)8a OS, 7c+/8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c/7c+ OS, 7c OS10704
20.Drbohlav Martin (drbic)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP10628
21.Stribrny Elias (Elias Stribrny)8b PP, 8b PP, XIb PP, 7c+/8a OS, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP, 8a/8a+ PP, 8a PP10622
22.Slezáková Lenka (LeňaS)8a OS, 8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS10588
23.Melen Jan (Jan Melen)8a OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10548
24.Kalvas Michal (Kropáček)8b PP, 10-/10 PP, 10- RP, 10- PP, 8a flash, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS10538
25.Havlík Marek (markos)8b/8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash10510
26.Bulička František (Malej Primán)8a+/8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, XIa PP, XIa PP, XIa PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS10497
27.Smetanová Michaela (Miška)8b+ PP, 8a OS, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash, 8a PP10490
28.Holík Rostislav (RosťaHolík)8b PP, 7c+ OS, 8a flash, 10- PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP10465
29.Duchoň Tomáš (BS540)10 PP, 10- PP, 10- PP, 8a+ PP, 9+/10- flash, 10- PP, 9 OS, 9 OS, 7c OS, 8a PP10443
30.Lank Zdenek (zdenda)7c+ OS, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a flash, XIa PP, 10- PP, XIa PP, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP10441
31.Jakubcova Monika (mo)10+ PP, 10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP10434
32.Kolomazník Vít (Rezo)8b PP, 8a+/8b PP, 10-/10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c OS, 8a RP, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash10403
33.H2 jindra (H2)7c+ OS, 7c+ OS, 7c/7c+ OS, 7c/7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS10370
34.Svoboda Daniel (DaněkS)10-/10 PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP10347
35.Novotná Eliška (Elík)8a+ flash, 8a flash, 8a flash, 8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 7c+ flash10340
36.Nosek Štěpán (Kokeš)9+ OS, 10- PP, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 7c OS10298
37.Fajkoš Lumír (Lumir9)10+/11- PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 10- PP, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP10297
38.Kohout Adam (AdamK)10- PP, 10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 9 OS, 9 OS, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP10268
39.Fišer Michal (majkl)10 PP, 10- PP, 9+/10- flash, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9-/9 OS, 9/9+ flash, Xa OS, 9- OS10234
40.Hronek Karel (Karlito)10- PP, 10- PP, 7c/7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP10191
41.Podstata Pepa (Pepik)10- PP, 10- PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10188
42.Hebelka Filip (FilousH)8a+ PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP10153
43.Pail Denis (denis pail)8c PP, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP, 9- PP, 7b+ PP10130
44.Pelíšek Václav (pelda)9+ OS, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, Xa OS, 7c+ PP, 9+ PP10100
45.Novák Honza (novakja)10- PP, XIa PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, Xc/XIa PP, 9+/10- PP, Xc/XIa PP, Xa OS10090
46.Nyč Marek (majahukkataival)8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a/8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c flash10087
47.Richter Tom (Schreiner)10 PP, 10-/10 PP, 10- PP, 9 OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS10079
48.Nyéki Richard (Rici)10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS10072
49.Rinn Vojta (vojta.r)7c+ OS, XIa PP, 8a/8a+ PP, 7c OS, 7c+ flash, 8a PP, Xa OS, Xa OS, 7b+ OS, Xa OS10060
50.Paarová Natálie (Naty P Paarová)8b PP, 8a+ PP, 8a+ PP, 10- PP, 7c+/8a flash, 8a PP, 7c/7c+ flash, 7c flash, 7b OS, 7b OS10059
51.zedek martin (martin zedek)8a+ PP, 8a+ PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS10050
51.Čech Filip (filipcech)10- PP, 10- PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ flash, 9- OS, 9- OS10050
53.Klemsa Martin (Martin)8b PP, 7c OS, 7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP9938
54.F Radim (Kwikwi)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9+ PP9922
55.Krupař Matěj (Variant)10- PP, 9+/10- RP, 8a PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS9920
56.Berger Martin (macekt)8b PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP9916
57.Winter Lukáš (gomez)9 OS, 9 OS, 9 OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9+ PP9854
58.gospoš martin (gospa)8a+ PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 8a PP, 7c flash, 7c flash, 9+ PP, 7b OS9846
59.Audes Šimon (hrnek)7c OS, 8a RP, 9+/10- PP, 9/9+ flash, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 7c+ PP, 9 flash9813
60.Hovorka Tomáš (hovis)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS9804
61.Galeová Ema (egaleova)8b PP, 7c+ OS, 8a PP, 8a PP, 7c+ flash, 7b+ OS, 7c+ RP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7a+ OS9797
62.Griger David (Komíňák)7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7c flash9788
63.Kohout Honza (relic)7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 9- OS, 7c+ PP, 9-/9 flash9782
64.Chejn Vilda (007)10- PP, 9+/10- flash, 7c OS, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9778
65.Lebeda Kryštof (abvdah)8b+ PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, Xc PP, 9/9+ PP, IXc OS, 7a+ OS9775
66.Litochleb Richard (RL)7c OS, 9+/10- PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP9766
67.Lebloch Filip (filipes2009)7c OS, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ RP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS9758
68.Bardas Tomáš (bambus)XIa PP, 7b+/7c OS, 7c/7c+ flash, Xa OS, Xa OS, 7b+ OS, Xc PP, 9+ PP, Xc PP, 7b OS9713
69.Frič Jakub (cuba)7c+ OS, 7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS9707
70.Barták Josef (Pepa B.)XIa PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, Xc PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS9688
71.Zaoral Filip (zaoralf)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP9687
72.Šenkýř Jakub (senkyrkuba)XIa PP, 7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, Xc PP, Xc PP, 7b OS, 7b+ flash9679
73.Bartoš Michal (Bárty92)10-/10 PP, 9 OS, 9+/10- PP, 9-/9 OS, Xc PP, 9+ PP, 9+ PP, 8+/9- OS, Xb PP, 9 PP9666
74.Brumla 50+ Hruban (Hruban)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS9594
75.Štalmach Jan (jan2)8a PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b OS9588
76.Herman Jan (trumen)8a PP, 5.13b PP, 5.13a RP, 7c+ PP, 5.13a PP, 7c+ PP, 5.13a PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS9560
76.Zed Milano (Miláno Z)7c OS, 7c+ flash, 9- OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 7b+ flash9560
78.Ulmonová Simona (sim)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS9556
79.chudacek jan (choodi)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP9547
80.Zuska Zdeněk (zzz_zdeněk)9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS9538
81.Kubíček Jan (honza k.)8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c RP, 7c PP9498
82.Svoboda Václav (Vašek009)9 OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 9-/9 flash, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9- flash9441
83.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)9 OS, 9+ flash, 9+/10- PP, 9 flash, 9-/9 flash, 9 PP, 9 PP, Xb PP, 9 PP, Xa flash9433
84.čáp Lukáš (čápik)8a PP, 8a PP, 9 flash, 9+ PP, 7c+ PP, 9-/9 flash, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP9431
85.Kral Mirek (laurot)7c OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP9426
86.Ženíšek David (Zendad)10- PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash9424
87.Růžička Honza (ruza)8a PP, 7c flash, 7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS9388
88.Paprsek Martin (tapir)7c OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP9366
89.Zeman Tomas (TomZ)8a PP, 7c+/8a PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, Xb PP, 7b+ flash9335
90.Michálek Aleš (Aleš66)8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9328
91.Štumpolt David (Dempsi)9+/10- PP, 8a PP, 9+ PP, 9-/9 flash, 7b OS, 9 PP, 9 PP, Xb PP, 9- flash, Xa flash9324
92.Paar Adam (AdamosPaar)8a PP, 8a PP, 7c+/8a PP, 7c+ PP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 7c PP, 7b flash9308
93.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)Xb OS, Xa OS, Xa OS, Xa OS, Xc RP, Xb PP, Xa flash, IXc OS, Xa PP, Xa PP9285
94.Kopáček Martin (Martin K.)7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 7b+/7c PP, IXc OS9277
95.Páteček Tomáš (Friday)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP9275
96.Šuraba Vladimír (vladoŠur)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP9272
97.Šlapák Josef (Pepa)10- PP, 9/9+ OS, 9+/10- PP, 7c+ PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b flash9271
98.Samková Růža (Růža)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9266
99.Podmela Karel (Kara)7b+ OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP9259
100.Záplava Martin (alefff)7c OS, 7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP9256
101.Hodeček Mirek (drtiMIR)10- PP, 7c+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 8+ OS, 8+ OS9250
102.Vašek Otakar (Otik)9- OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 7c PP, 7c PP, 7c PP9242
103.Drahota Jakub (draKubas)9+/10- PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c RP, 7a+ OS9236
104.Černík Tomáš (Shin)10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9- PP9225
105.tra káťa (katka.t)9+/10- PP, 9 flash, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP9222
106.Čmuchálek Lukáš (lukcmuch)9+/10- PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, Xb PP, 9 PP, Xb PP, Xb PP, Xb PP, IXc OS9218
107.Heger Mikuláš (Mikundulas)9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP9212
108.Černý Lukáš (Lukš)9- OS, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9-/9 PP9196
109.Zíma Honza (honzazima)10-/10 PP, Xc PP, 9+ PP, 7b OS, Xb PP, Xb PP, Xb PP, 7a+ OS, Xa PP, Xa PP9181
110.Sejbal Mikuláš (Mikuláš)10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP9178
111.Slavíček Ondřej (Mican)7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 8 OS9172
112.Slavík Martin (Marczany)7b+ OS, 7c+ PP, 9 RP, 7c PP, 7c PP, 9 PP, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 9 PP9162
113.Duda Matej (matej.duda)7b+ OS, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS9157
114.Mrázek Pavel (pajamrazek)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9- OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP9153
115.H H (andy90)9+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP9144
116.Keprt Pavel (Kepo)9+/10- PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS9122
117.Nosáľ Jozef (germ)9+/10- PP, 7c flash, 9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9107
118.Vašata Ondřej (ondra77)7c+ PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS9088
119.Kaletová Terka (Terkak)9+ PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 9- flash, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP9065
120.Feigl Stanislav (cb784953)9 OS, 9- OS, 9 RP, Xa flash, 9- flash, 8+ OS, 8+ OS, IXc OS, 9- RP, 9- RP9058
121.Harašta Tomáš (HARY)7b+ OS, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9051
122.Matějec Mirek (Horomirek)9+ PP, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 8+/9- OS, 9- flash, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 9- PP9050
122.Fischer Matej (Rybanasutru)9+/10- PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, IXc OS, Xa PP, 7b flash9050
124.Šebestíková Anča (garbina)7b+ OS, 7c+ RP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, Xa RP9046
125.Valoušek Honza (rejtmon)9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 9 PP, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP9031
126.Votoupal Martin (m.votoupal)8a PP, 9+ PP, 7c PP, 9- flash, 9- flash, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP9018
127.Schockherr Eduard (edlaro)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP9006
128.Scheuerová Veronika (kikinka00711)9+/10- PP, 9+ PP, 8+/9- OS, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ RP, 9- PP, 9- PP, 7a OS8982
129.Groš Ján (Grošák)7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+/7b OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS8979
130.Černý Tomáš (tomtom)9+ PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP8969
131.Neuwirth Petr (Inža)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b flash, 7b flash8966
132.Mrnuštík Jan (Mrnda)7b OS, 7c PP, 9 PP, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 7a+ OS8937
133.Paděra Martin (Paďas)9- OS, 9 flash, 9 PP, 9 PP, Xb PP, IXc OS, 9- PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8933
134.Nevělíková Karolína (Karolína52)8a PP, 9+/10- PP, 7c+ PP, 9/9+ PP, 7c RP, 7c PP, 9 PP, 7b flash, 8 flash, 6c OS8925
135.Koudelka Honza (Honza Koudelka)8a PP, 7c+ PP, 7b+ flash, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 8 OS8918
136.Foltýnová Veronika (Veruna0)9+ PP, 5.12b OS, 7c PP, 7c PP, 8+ OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS8910
137.mikuš miroslav (mimi)8a PP, 7b+ OS, 7c+ PP, 7b+ flash, 7b+/7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash8909
138.Čáň Vašek (Vasek)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 9- RP, 7b+ PP, 7b flash, 7b flash8900
139.Kupka Petr (Ory)7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a/7a+ OS, 7a OS, 7a OS8882
140.Dofek Jiří (Dofal)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8881
141.Mika Pavel (butcher)9- OS, 8+/9- OS, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP8876
142.Vlk Marian (Vlčák)7b+/7c flash, 7b+ flash, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b flash, 7b flash8862
143.Ruso Filip (FreezBoy)9 flash, 9 flash, Xb PP, Xb PP, Xa RP, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8852
144.Vaňata Michal (Vanous)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP8850
145.Horák Michal (Horamicu)9- OS, 9- flash, 9- flash, Xb PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, Xa PP, 8+/9- flash8846
146.Záveský Radek (rxdek)9 PP, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, 8+/9- flash, 7b+ PP, 9- PP8821
147.Fejta Vojtěch (Fejtic)9+/10- PP, 7c+ PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 8+/9- flash, 9- PP, 7b PP8815
148.Tichý Aleš (Sumec)7c PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP8800
149.Rak Kuba (krab)9/9+ PP, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b flash, 7a OS8782
150.Bulena Štěpán (stepan.bulena)9+/10- PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b/7b+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 7+/8- OS8769
151.El Viťko (Ležák)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS8766
152.Šmejkal Michal (smejky)9+ PP, 7c PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP8756
153.Polák Marek (marena)9/9+ PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b flash, 7b flash, 7b flash8747
154.Pintíř Miloš (milos)7b+ OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b flash, 9- PP, 7a OS8725
155.S R (Rschneider)7b+ OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 7b+ flash, 9- PP, 7b flash, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP8721
156.Trejtnar Jonáš (JonasT)10- PP, 9+ PP, 9 PP, 7c PP, 9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ PP, 7a PP8714
157.Hlawiczka Petr (Pedro77)7b OS, 7b OS, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7b+ RP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS8699
158.Dlabola Jiří (Dlabis)9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 8+ OS, Xa RP, 8+/9- flash, Xa PP, 8/8+ OS, 8 OS, IXc flash8688
159.Švihálek Jiří (svihalek)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP8678
160.Šauer Max (max)9/9+ PP, 7b OS, 8+/9- OS, 7b+ flash, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8672
161.Hruban Ota (otahruban)7b OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS8641
162.suk martin (martin suk)7b OS, 7a+ OS, IXc OS, 8+ OS, 9- PP, Xa PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP8638
163.Ludrovský Martin (Hasič)9- OS, 9 PP, 8+ OS, 8+ OS, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS8635
164.Černý Patrik (Paprick)8+/9- OS, 9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS8620
165.Damašek Jan (Damajda)7b+ OS, 7c+ PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS8600
166.Moravec Tomáš (TomášM.)9/9+ PP, 9 RP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 8+ PP8585
167.Doubek Ondra (voďoubek)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS8584
168.Kobrle Ondra (Ohne M)7b OS, 7b OS, 9- flash, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, IXa OS8582
169.Kapitán Zdenek (Zdenál.F)Xb PP, Xa/Xb PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP8575
170.Hrubý Matouš (Matuš)9-/9 PP, 9-/9 PP, 8+ OS, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP8572
171.Sika Jirka (jirkas)7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 8+ OS, 9- RP, 7b flash, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS8567
172.Šlais Jaroslav (jarmal)8a PP, Xa/Xb PP, 7a+ OS, 9- PP, Xa PP, 7a OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8563
173.Krejčí Václav (Kok)7b+ OS, 7b OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7b/7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8557
174.Klement Pavel (creepz)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 7a+/7b flash, 7a OS, 7a OS8553
174.Šimek Martin (orbit)Xa OS, 9 PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXb OS, IXb OS, 8 OS, 8+ flash8553
176.Plecháč Pavel (Plechy)9 PP, 9 PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 7a OS8544
177.Buřičová Jana (JanaB.)9 PP, 9-/9 PP, 9- RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- RP8529
178.Lienerth Matyáš (lienerth)7b OS, 7b OS, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8528
179.Černý Adam (blacks)9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, IXb OS, 7a OS8519
180.Krchňavý Ján (Jonatan)8+/9- OS, 7a+ OS, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ flash8515
181.Rosová Anna (Amanda)9- flash, 9 PP, 9 PP, 8+/9- flash, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8506
182.Šifra Martin (martinsifra)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8504
183.Němec Zdeněk (Fábera)7b OS, 7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8501
184.B. Kuba (HenryD)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 7b PP, 7b PP8479
185.Skopec Václav (VS)7b OS, 7b OS, Xb PP, 7b+ RP, 7b+ RP, IXb OS, 7a OS, IXb OS, IXa OS, IXa OS8478
186.Jošt Vladimír (vlx)7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8475
187.Hrubanová Lucie (LucieH)7c PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b PP, 7b PP, 7b PP8474
188.X Martin (Kšandy)9+ PP, 8+/9- OS, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS8460
189.Y X (B u b á k)9+ PP, 9-/9 PP, 7b+ RP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- RP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP8457
190.Paštyka David (dp)9+/10- PP, 7b OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, Xa PP, 7a+ flash, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP8453
191.PP Peter (Det2lef8)7c+ PP, 7c PP, 8+ OS, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8+ RP8448
192.Tůmič Martin (bingosh)8+/9- OS, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP8444
193.Šolc Jan (jeremy_jenda)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8-/8 OS, 8- OS8438
194.Havelka Lukáš (luctramp)9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, IXa OS, 8 flash, 8 PP8431
195.Nováček Jan (Cokin)7c OS, 9+ PP, 7c PP, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, IXc solo, 7a flash, IXb PP8429
196.Semrád Ivo (ivoš)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8420
197.Štumpf Jaroslav (-Šakalík-)7c+ PP, 9- flash, 7b+ PP, 7b+ PP, Xa PP, Xa PP, 7b+ PP, 7b+ PP, IXc PP, IXb RP8419
198.Kalenda Ondřej (Ondřej Kalenda)7c PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP8412
199.HKvdf Vilda (vpatzelt)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a/7a+ OS, IXb OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8395
200.Šimek Michal (Beedee)8+/9- OS, Xa flash, 8+ OS, 8+ OS, 8 OS, IXb OS, 8+/9- PP, IXc flash, 9- RK, IXa OS8393
201.Heinitz Bernard (Berny91)Xa/Xb PP, 9- PP, 7b+ PP, Xa PP, Xa PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a+ flash8366
202.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)9- OS, 9 PP, 8+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash8363
203.Brzobohatý Tomáš (Rygar)7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8357
204.Fiala Aleš (Aleš Fiala)7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP8354
205.Capanda Filip (DDEX)7c PP, 7a+ OS, 9- PP, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP, 8+/9- PP8344
206.Čížek Pavel (pavelll)8+ OS, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS8326
207.Ježek Václav (vaclavjezek)7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8320
208.Prassassin (Prassassin)7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b RP, 7b PP, 6c+ OS8316
209.Sazimová Lidmila (Lidmila)9/9+ PP, 7c PP, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS8303
210.Kocián Kuba (kokuba)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash8284
211.Maryška Jiří (MrVergilius)7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7b flash, 7a OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 8+ PP, 7a flash, 8+ PP8281
212.Gálet Tomáš (Galos)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8+ flash, 8- OS8269
212.Křivánek Jan (johndys)9 PP, 9 PP, 8+/9- flash, Xa PP, 9- PP, Xa PP, 9- PP, 8+ flash, IXb RP, IXa flash8269
214.Donát Martin (Dony)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS8265
215.Hostinský Josef (TujboPefa)7c+ PP, 9 PP, 7c PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+/7b PP, IXa OS, 7a+ PP, IXc PP8263
216.Hrabec Lukáš (Gibous)7c+ PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 8 OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS8244
217.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)7b+ flash, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS8238
218.Vágner Hubert (Hugobert)9- flash, 9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8 OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8 flash8231
219.Svítek Vladimír (siska)7b OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7b PP, 7a+ flash, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS8225
220.Štefela Pepa (skuc)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS8220
221.Janulíková Jana (Janulik)7b OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS8194
222.Havel Antonín (Tonda Havel)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS8185
223.Marcinek Daniel (marcajs)9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+ flash8181
224.Jirásková Markéta (Markéta)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ OS8178
225.Cibulka Pavel (Ciba)7b OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 7a+ PP8166
226.Brožová Veronika (verca)7a+ OS, 7b flash, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS8157
227.Siegelová Eva (Kudrlinka89)9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 7a flash8121
228.Socha Ondřej (Socháč)Xa PP, Xa PP, 9- PP, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8-/8 OS, 7a+/7b PP, 8- OS, 8- OS8110
229.Kruliš Jiří (Krulda)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS8098
230.Rohlíček Vítek (weer.climber)7b OS, 7b OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS8097
231.Stehlík Marek (Listy)7b+/7c RP, 8+ OS, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7a PP8089
232.Janečková Nikola (špagetaa)9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- flash, 8/8+ OS, 8 OS, 8+ flash, 8- OS, 8+ RP, IXc PP, 8-/8 flash8072
233.Drapová Hana (Ciganče)7a+ OS, 8 OS, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS8070
234.Cottage George (tasmansky.cert)7a OS, 7a OS, 7a OS, IXb OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, IXa OS8054
235.Voláková Dominika (Dominikavolakova95)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS8048
236.Najman Karel (najmankm)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8+ solo, IXc PP, IXb PP, 6c+ flash8045
237.Brich Milan (mibr)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 7b PP, 8-/8 OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS8041
238.Plšek Tonda (Peanutzero)9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP8040
239.Kobza Michal (Cend)9+/10- PP, 8/8+ OS, 8 OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8/8+ PP8032
240.Sýba Vašek (vaasyk)9 PP, 7b flash, 9- PP, 7a+ flash, 8+/9- PP, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 8+ PP, 8 flash8031
241. (cinzina)9- PP, 7b flash, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash, 8 flash8025
242.Kupková Míša (Soli)9/9+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a/7a+ flash, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash8018
243.Rybář Martin (rrr)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP8008
244.Mikulec Martin (Marcin)8c PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 8a PP, 7c+ PP, 7b+ flash, 7c PP, 7a+ OS8000
245.Oliva Petr (PetrOliva)7c PP, 9 PP, 7b/7b+ PP, 8 OS, 7b PP, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash, 7a/7A+ PP, 8/8+ PP7977
246.Klimešová Alena (AK)7b OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash7975
247.Rojko Andrej (stepnyvlk)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a+ PP7974
248.Punčochář Michal (MichalPuncochar)7b+ PP, 7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash7969
249.Krulišová Lenka (Leninn)7c PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS7950
250.Hodoušek Matěj (pomalík)8+ OS, 7a+ OS, 9- PP, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS7948
251.Burian Michal (MichalB)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 8-/8 OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS7945
252.Jiroušek Martin (Norwell)7a OS, 8 OS, 8 OS, 7a+ flash, 8-/8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS7926
253.Kroupa Michal (Michal Kroupa)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7 OS7922
254.Šauli Vláďik (Laco Šaolin)7c+ PP, 9 flash, 5.12d RP, Xb PP, 7a+ OS, 9- RP, 9- PP, 9- PP, IXc PP7917
255.Száraz Erik (eppro)9- PP, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ RP7914
256.Špaček Ondřej (ospáček)7b+ RP, 7b+ PP, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 7a flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP7907
256.Orálek Petr (kletr)9- PP, 7a OS, 7a OS, 8-/8 OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 7a+ PP7907
258.Vinklát Libor (Libor V)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7904
259.Najbr Ondřej (ondrasek)8 OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 7b PP, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP7897
260.Palivec Vladimir (aindra)8+/9- flash, IXb OS, IXb OS, 8 OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, IXa OS, 8+ PP, 7+/8- OS7885
261.Pipiska Rastislav (eRPe)7a OS, 7b RP, 7a+ flash, 7a+ flash, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash7879
262.Týčr Břeťa (Bublina)7a OS, 7a OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS7870
263.Večeřa Jirka (Véča)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 7a PP7860
264.Burgoon Andrew (Andrew)5.12c PP, 9- PP, 5.11d OS, 5.12b PP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.12a PP, 5.11d flash, 5.12a PP7849
265.Kozel Jan (jkozel)9+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, VIIIc OS, 8- PP7846
266.Boubigelova Martina (Angua)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7832
267.Kdolský Jan (Hanss)9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP7831
267.Ševčík Jan (Jenda997)9- PP, 8 OS, 7b PP, 8+/9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP7831
269.Křováček Martin (Křovák)9- PP, 7b+ PP, 8+ flash, 6c+ OS, 8- OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 8 flash, 7a+ PP7828
270.Paprsek Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a flash, 6c OS, 6c OS7827
271.Slunečková Karin (rusalkarin)8+ OS, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP7819
272.Mrnustikova Olga (Olga(Kolouch))7a OS, 7a OS, 7b PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP7816
273.Verner Adam (averner)9- RP, 9- PP, 9- PP, 8-/8 OS, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP7804
274.Kliger ml. Petr (petr kliger)7a+ OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, IXb RP, 7a RP7796
275.Skoupil Vojtěch (kvetak)7b+ OS, 7c PP, 7a+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, IXc PP, 8 PP, 8- flash, VIIIc OS, VIIIc OS7791
276.Konečná Petra (blackend)9- PP, 9- PP, 7b PP, 8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP7787
277.Zach Michael (misakcz)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b RP, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7774
278.Cabalka Martin (CábaM)7a+ flash, 8+/9- PP, 8+/9- PP, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8 flash, 8+ PP7766
279.Řezníček Jan (Krvák)9- PP, 8 OS, 8+ flash, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+/8- OS7763
280.Grünwald Lukáš (LukasG)8 OS, 7a OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS7754
281.Houška Martin (Feld)8 OS, 8+/9- PP, 7b PP, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 8+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS7743
282.Lapidarius Petr (dom)Xa PP, Xa PP, 8+ flash, 8- OS, IXa OS, IXa OS, IXc PP, IXc PP, IXb RP, IXb RP7739
283.Magič Magi (Magi)7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS7712
284.Nakládalová Lucka (Nakyna)9 PP, 9- flash, 9-/9 PP, 7b+ PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ flash, 7b PP7711
285.Vais Honza (Vaisik)Xa PP, 9- PP, 7a OS, 7b PP, IXa OS, 7a+ PP, IXc PP, 6c OS, 7a PP, 6c+/7a PP7709
286.Šeflová Marta (martamikanova)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash7706
286.Fejgl Michal (Mihal)8+ flash, 8+/9- PP, 8/8+ flash, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP7706
288.Podhorský Jan (I.Baltazar)8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP7704
289.Brouček Michal (_brouk_)9-/9 PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8 flash, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 8- flash7684
290.Kabelíková Anna (Ňo)7c PP, 8- OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 8 flash, 7+/8- OS, 6c OS7678
291.Příhrazský Martin (Martin73)9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS7675
292.Šmíd Radim (Raadim)9-/9 PP, 8 OS, 6c+/7a OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 8 PP, 6b+/6c OS7669
293.Hons David (honsak)7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS7666
293.Bláha Lukáš (Luky:-))8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 7+/8- OS7666
295.Resl Martin (Martin Resl)9/9+ PP, 7b OS, 7a+ OS, 8 OS, 8- OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- RP7661
296.Malčík Zdeněk (zdenous)9-/9 PP, 9- PP, 8- OS, 7a+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 8 RP7660
297.Prejza Zdeněk (FISA)Xa PP, Xa PP, IXa OS, 8 flash, IXb flash, 7a flash, 8 flash, IXc PP, IXb PP, IXb PP7658
298.Ponomarev Jiří (George-JP)7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS7648
298.Vanický Tomáš (Tovan)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7648
300.Kocis Fero (Fero)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 8- OS, 8+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 8+ PP, 6c+ flash, 8 PP7645
301.Kudlík Prokop (kukin)9- PP, 7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 8/8+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 7a PP7637
302.Halašta Petr (PetrHal)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 8+ RP, 6c OS, 6c OS, 6c OS7636
303.Lazar Petr (Petricek)9- PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b OS7629
304.Jecelínová Verča (feu)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 8+ OS, 8+ OS, 8-/8 OS, 8 flash, 7+ OS, 8- PP7616
305.Louda Petr (loudin)7a+ OS, 7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS7597
306.Nováková Blecha (Blecha)7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 6c+ flash7582
307.Hampejs David (Dejv)7a OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7570
308.Šafránek Jan (Jeffrey)8+/9- flash, 8 OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS7566
309.Mokroluský Lukáš (LukyMokroluský)8a OS, 9+/10- OS, 10 PP, 9+ OS, 10- PP, 10- PP, 9 OS7544
310.Němec Jakub (nmcjkb)9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ PP, 8 flash, 8 flash, 8 flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP7535
311.Nouzák Dan (None87)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, IXa OS, 8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 RP7530
312.horáček vondřej (vondřej)7a+ OS, 7a OS, IXb OS, IXa OS, IXc PP, IXb PP, IXa flash, IXa flash, IXb PP, IXa PP7512
313.Popieluch Michal (Pipo)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7a PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash7478
314.Jursa Petr (berťa)7a OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS7476
314.Z. Denis (Showcase0161)8 OS, 8- OS, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a RP, 8 PP, 8- flash7476
316.Sukenik Michal (PyKo)9- PP, 8+/9- PP, 8+ RP, 8+ RP, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8 PP7473
317.Ladin Ladis (aladin)7a OS, 7b PP, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 8- flash, 6b+ OS7463
318.Karpaš Matyáš (Karpič)7a OS, 8+/9- PP, 8- OS, 8/8+ PP, 8/8+ PP, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 7+/8- OS7460
319.Leitgeb Šimon (LeSimon)9 PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7+ OS, 8- RP, 6b OS7454
320.Trhlík Tomáš (Quikoliver)9 PP, 8 OS, 8- OS, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 8 RP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS7441
321.Vrona Michael (Brepta)7a OS, 7b PP, 6c+ OS, 8 flash, 8 flash, 7a PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP7421
322.Trkal Fanda (kaaak)8 OS, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 8- flash7416
323.Salda Jakub (Jakub.S)8 OS, 8- OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 7a PP7406
324.Fischer Michal (Fletnis)8+/9- PP, 8- OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 RP, 8 RP, 8 RP, 8 RP7404
325.Čermák Adam (cerv)7a OS, 7b PP, 7a+ RP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 7a RP, 7a PP, IXb PP7374
326.a a (lMartinl)7a+ OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash7371
327.Stejskal Roman (Stejsi)7a OS, 7a+ flash, 6c+ OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b OS7363
328.černý daniel (osman)9 OS, 9- OS, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 8+/9- flash, 8 OS7362
329.Štěpánek Martin (Šwéd)9- PP, 8- OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8- flash, 7a PP, 8 PP7357
330.Šimandl Jiří (Šimi)7a+ flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash7349
331.Edr Martin (Edros)9 PP, 9- PP, 9- PP, 8- OS, 8/8+ RP, 8 PP, 7+/8- flash, VIIIb OS, VIIIb OS, 7 OS7326
332.Kuba Ondra (ondras)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8- flash, 7+ OS, 6b+ OS7301
333.Holec Standa (Standa)6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 8+ PP, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8- flash7293
334.Sedlačík Jan (Jenys)7b flash, 7b flash, 8- OS, 7+/8- OS, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7/7+ OS7291
335.Grepl Kuba (patapufa)8+/9- PP, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP7290
336.Bavor Jan (honzab)9- RP, 8- OS, 8+ RP, 8+ RP, 8+ RP, 8 RP, 8-/8 RP, 8- RP, 8- RP, 8- RP7287
337.Duchoňová Tereza (Teriér)6c+ OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 6c+ flash7280
338.Šteffl Libor (lsteffl)7a+ OS, 7a OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7a RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, VIIIc OS7258
339.Drapa Tomáš (TomD)6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a flash, 6c OS, 8 RP, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS7247
340.Sobotka Ondřej (OS)8 OS, 8 OS, 8- OS, 8+ solo, 7+/8- OS, 6b+ OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP7230
341.Ipon judista (Radis)IXa/IXb OS, IXa OS, IXc RP, IXc PP, IXc PP, IXb RP, IXb PP, IXb PP, IXa RP, VIIIb OS7227
342.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9- PP, 8- OS, 6c+ OS, 7a RP, 8- flash, 8 PP, 8-/8 PP, 8-/8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7207
343.Ličko (Velkej Vojta)8b PP, 8b PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7c+ PP7206
344.Kynčl Jakub (3443)7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, IXb flash, 6c OS, 6c OS, IXa RP, 6b OS, 6b OS, VIIIb OS7189
345.Barak Michal (ripp)8+/9- PP, 7a+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 7+ OS7188
346.Vašková Jana (blondajzna)9- PP, 8+ flash, 8+ PP, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 8 PP, IXa PP, 7+ flash7168
347.Patzeltová Thuy Linh (Lindic)7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 7a RP, 6b+/6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash7145
348.Zvěřina Petr (zve.pe)7a OS, 7a OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS7138
349.Břicháček Libor (Bafik)9+ PP, 9/9+ solo, 9/9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 8+/9- PP7129
350.Lukeš Jiří (Jirka Lukeš)6c+ OS, 8- OS, 7+/8- OS, 7+/8- OS, 7a RP, 7a RP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6c+ RP7118
351.Hampl Honza (honza7260)7a OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7116
352.Novotný Matěj (mastej)8+ PP, 8+ PP, 7a RP, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 6c+ flash, 8 PP, 8 PP, 7+ OS7107
353.Pleticha Jeník (Jenik)6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7101
354. Šnýdrová Daniela (Jahnina)7a flash, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS7082
355.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
356.Kožich Matyáš (maty.k)9 PP, 9- PP, 8 flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 7 OS, 7+ flash, 7 flash7034
356.Měřička Matěj (Měřák)9/9+ PP, 8+/9- OS, 9- flash, 9- flash, 9- PP, 8+/9- flash, Xa PP, IXb OS7034
358.Himl Michal (Buml)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP7016
359.Červenka Michal (asysy)8+/9- PP, 8+ PP, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 6c+ PP6999
360.Novotný Pavel (Bobr6)8 OS, 8- OS, 8 flash, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 7 OS, 7- OS6995
361.Kyslík Daniel (Kyslík)7a+ PP, 6c OS, 7a PP, 7a PP, IXa flash, IXb PP, IXb PP, 8 PP, 8- PP, IXa PP6993
362.Váchová Světlana (Svjéťa)7a+ OS, 7a+ PP, 6c OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash6984
363.Rosipal Daniel (Rosi)8- OS, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, VIIIb PP6972
364.Moldrik Miroslav (molda78)6c OS, 7+/8- OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6970
364.Kelnar Pavel (Dyk)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS6970
366.Kopřiva Jiří (jkoprivak)7a flash, 6c OS, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 6c+ PP, 8- PP, 8- PP6955
367.K Viola (weefly)8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8- flash, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6953
368.Chyla Roman (peki)7a OS, 8+/9- PP, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS6944
369.Hekrle Pavel (Heki93)8- OS, 8- OS, 7a+ PP, 6c OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c flash, 7 OS, 7 OS6935
370.Pavlík Roman (ZZromanZZ)9- PP, 7a+ PP, 8 RP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8- PP, 8- PP, 6c PP, 7- OS6906
371.Hyžný Jozva (jozva)9- flash, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP6903
372.Izakovičová Miška (Mi-Mi)Xb PP, Xa PP, IXb PP, VIIIc OS, IXa RP, IXa RP, IXa PP, IXa PP, VIIIa OS, VIIIa OS6886
373.Demacek Dan (sentimex)6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 6c+ PP6875
374.Payne Pavel (pól)8+/9- PP, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+ flash6872
374.Volf Štěpán (stepanvolf1)8a OS, 10 PP, 8b PP, 10- PP, 9+/10- RP, 9- PP, 7 OS6872
376.Najmed Ondrej (dede!)8 OS, 6c+/7a OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash6854
377.Filip Ondřej (Ryzek)8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7+/8- flash, 7 OS6849
378.Stuchlíková Šárka (SarkaStu)8 OS, 8+/9- PP, 8 flash, 8-/8 flash, 8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS6834
379.Krejčí Tereza (Terka Krejčí)8- OS, 7a flash, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c flash, 7 OS, 6b OS, 6b OS6825
380.Prener Ladislav (poustak)8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 8 PP, 8-/8 PP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6823
381.J. Rudolf (Rudolf)8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+/8- PP6816
382.Pelikán Martin (Maartaas)10+ PP, 10- PP, 9 flash, 9+ PP, 9 PP, 9- flash, 9- flash6815
383.Čechová Jiřina (jirina)6c OS, 7a PP, 7a PP, 8- flash, 8-/8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6802
384.Slavik Ctirad (caliman)8- OS, 8- OS, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS6798
385.Mrkvička Ondřej (Endák)9-/9 PP, 8- OS, 8 RP, 7+ OS, 8- RP, 8- PP, 7+/8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7/7+ RP6786
386.Skalicky Jakub (JS2000)8- OS, 6c OS, 6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS6782
387.Strýhal Daniel Milan (DMS)7+/8- OS, 8-/8 RP, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- RP6779
388.Mangel Aleš (Alesh)6c+ OS, 7a flash, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6732
389.L Pavel (pollaw)8/8+ PP, 7a PP, 8 PP, 8-/8 RP, 6b+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 6b OS6728
389.Petřvalský Honza (hondape)7a PP, 8 PP, 8 PP, 8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, IXa PP6728
391.# Miki (Miki)Xa RP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, Xa PP, IXc RP6720
392.Petr David (dape21)8- OS, 7+/8- OS, VIIIc OS, VIIIc OS, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, VIIIb OS, 7 OS, 6b OS6708
393.Šafránková Pavla (Pavlis)7a flash, 7a flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c PP, 6b+ flash6705
394.Podráský Daniel (Dan P)8+ flash, 8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8 PP, 7+/8- flash, VIIIb OS, 7- OS, 7 flash, VIIIb flash6703
395.Kuhn Tomáš (kunin)7a flash, 7a RP, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c+ PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS6686
396.Makuša Michal (tah-sha-tunga)8- OS, 8+ RP, 8 RP, 8 RP, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6684
397.Rosová (Stock21)6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS6676
398.Homolka Pavel (Ufňa)6c OS, 6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS6670
399.Nešvera Jakub (Kuba86)7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, IXa RP, 8- RP, 7+/8- flash, 8- PP, 8- PP, 7 OS6661
400.Novák Honzál (hans1996)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c+ PP, 7c PP, 7b PP6628
401.Nosek Richard (Rikitiki)6c OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS6620
402.Zajdová Hanka (Zajda Hanka)7a PP, 7a PP, 6c+ RP, 6c+ PP, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6c flash, 6b OS6619
403.Konečný Jakub (konecnik)11 PP, 10 PP, 10 PP, 8a+ PP, 10- PP, 9+ flash6615
404.Kaván Franta (scortis)6c+ OS, IXa flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS6601
405.Válka Vojtěch (Vojtik)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6599
406.Kačmařík Michal (kaci)6c OS, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS6594
407.Kopáček Šimon (SimonK)6c OS, 6c+ flash, IXa flash, 6b+ OS, 8- PP, 6c flash, 6b OS, 6b OS, VIIIb OS, 6c RP6585
408.Sedlák Martin (m.sedlakk)8+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, IXa PP, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 7 OS6576
409.Toupal Jan (Toupis)8- OS, 8- OS, IXb RP, IXa RP, 8- PP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, 7- OS, VIIIa OS6574
410.Čuma Honza (Mek)8 OS, 8/8+ PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+/8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7-/7 OS, 7-/7 OS6572
411.Příjmení Jméno (ajislav)6c OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6570
412.Hampala Vít (čubič)8+/9- RP, 8+/9- PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 8- RP, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP6564
413.Lenc Láďa (LadaL)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7+/8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash6562
414.Louda Jakub (Kuba Louda)7a/7a+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6545
415.Žák Jaroslav (Yardič)8 PP, 8-/8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6b OS, 7 OS6531
416.Schöniger Erik (Erik!)7b+ PP, 7a flash, 6c+ flash, 5.11c PP, 6c flash, 5.10c OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6525
417.Rychlík Jakub (JakubRychlik)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash6507
418.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)8- OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6498
419.Kurasová Irena (Irena)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6482
420.Hyr Filip (Filips)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS6470
421.Kutil Stanislav (mammal)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP6466
422.Daniel Ondřej (Andy93)7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6457
423.Čechová Martina (Máťa)8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 6a+ OS, 6b flash6428
424.Pechová Adéla (Ada P.)9- PP, 8+/9- PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6424
425.Drobek Jan (drobo)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6420
426.Exner Radek (exak)6c+ OS, 6c OS, 6B+ OS, 6B+ OS, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6412
427.Churavý Jiří (JirkaCh)10 PP, 10 PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP, 10- PP6406
428.Hlaváč Michal (stromolezec)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, VIIIa OS6404
429.Busek Stepan (StepanB)9- PP, 8- OS, 6c OS, 6c+ flash, 8- flash, 8- flash, 8- flash, 6c flash, VIIIa OS6381
430.Janovský Adam (AdamJanovsky)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9+ PP, 9 PP, 8+/9- PP, 7a flash6371
431.Laňková Sabina (Sabinalanka)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6370
431.Špás David (Spasik)6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6370
433.Penzeš Jirka (Pockejkamo)7+/8- OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 7 OS, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS6358
434.Kopecký Jan (Kopec)7+ OS, 7+ OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS6345
435.Brückner Tomáš (Bryky)7c PP, 9- PP, 8 OS, 7b PP, 8-/8 OS, 8+ PP, 8 PP, 8 PP6343
436.Nouwkens Lotte (Lottca)7+/8- OS, 8 PP, 8 PP, 8-/8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7+ RP, 7 PP, 6+ OS6304
437.Fejerová Monika (monika.f)7+ OS, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7-/7 OS, 7- OS6301
438.Krucký Jaroslav (JardaKrucky)7+/8- OS, 6c+ flash, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7+/8- RP, 6a+ OS, 6a+ OS6293
439.Kočí Tomáš (Kóča)8 PP, VIIIc OS, VIIIc OS, 8- PP, 7 OS, VIIIb OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS6282
440.Laciok Kryštof (Štofin)8+/9- PP, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6- OS6204
441.Sojková Tereza (sojkins)7+/8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS6196
442.Válek Martin (Valmar)8- OS, 7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 flash6174
443.Vávra (Ramir)8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6173
444.Pavlu Petr (speed)9+/10- PP, 9 PP, 7b PP, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6 OS, 5c OS, 5a OS6154
444.Nedvěd Dominik (DominikNedved)7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS6154
446.Krella Monika (monca)8- OS, 8- OS, 7/7+ OS, VIIIb OS, 7 OS, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, VIIIb PP, 7- flash6153
447.Polanský Štěpán (KrTTeK)7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS6146
448.fajkoš (hektor)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 7 OS, 7-/7 OS, 6a+ OS, 6a+ OS6145
449.Malík Jiří (Malina)8- OS, 8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 7+/8- RP, VIIIa OS, 7- OS, 7+ RP, 7- flash, 7- flash6136
450.Hlásek Vít (VH)8 OS, 8 PP, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7 flash, 7+ PP, 7 RP, 7 PP6123
450.Antoš Martin (Martin 1995)8- flash, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, VIIIc RP, VIIIb flash, 7 flash, 7+ PP6123
452.Holman Ondřej (Rarach)7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, 6c flash, 6b OS, 6b+ flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS6109
453.Skřivan Filip (observer)8 flash, 8- RP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- RP, 7+ flash, 7- OS, 7- flash, 6+ OS6095
454.Mrklovský Ondra (mrkef)8+/9- PP, VIIIc OS, 7+ OS, VIIIc OS, 7 OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIb PP, VIIc OS, VIIc OS6082
455.Mohyla Radim (Radas04)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS6070
456.Hons Vojta (DarthCedr)7b PP, 6c+ OS, 7a PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a+ flash, 5c OS6063
457.Karko Jan (Karkoš)IXc PP, IXb RP, IXb PP, IXa RP, IXa PP, VIIIb OS, VIIIb RP, VIIIb RP, VIIIb PP, VIIIa PP6062
457.Mašát Martin (Maso)8- RP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- RP, 7+/8- RP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ RP, 7+ PP6062
459.Sinner Andre (Sinner)6c flash, 7 OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- RP, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6027
460.Procházková Barča (barcza)9- PP, 8- flash, 7+ OS, IXb RK, VIIIb OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIc PP, VIIc OS, VIIc RP6022
461.Flidr Ales (alesfl)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS6013
462.Jelínek Petr (jelen)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b PP, 7- flash5985
463.Nováková Peťa (Pietra)8- PP, 8- PP, 8- PP, 7 OS, 7+/8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 7 flash, 6+/7- OS, 6+/7- OS5952
464.Vlasák František (Ferry)6c OS, 6b+/6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6a OS, 5c OS5933
465.Krejčová Anežka (agnes k.)7a+ PP, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5932
466.tomasu viktor (vikinggreta)8 RP, 8- RP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP, 7+ RP5926
467.Hovorka Petr (Švejk)7 OS, 6b OS, 7 OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS5920
467.Brožek Jiří (jirka.brozek@hotmail.com)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5920
467.Vondrášek Štěpán (wondrs)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5920
467.Chomová Mária (Majušidlo)7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS5920
471.Przechowski Kryštof (gozon)6c+ OS, 6c OS, 6b OS, 6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, VIIc OS5912
472.Rauch Tom (fumac)8- PP, 7 OS, 7 OS, 6b+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7 flash, 7+ PP5888
473.markro (markro)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, VIIIa OS, 6a+ OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a+ OS, VIIIa OS5870
474.Klemšová Lucie (Lu)10- PP, 10- PP, 9+/10- PP, 9/9+ PP, 9/9+ PP, 7c PP5862
475.Horák Samuel (Horáč)9- RP, 8- flash, 7+/8- flash, 7 OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5846
476.Dinda Heřman (H.Dinda)8 OS, VIIIb OS, 6b OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa flash, VIIc OS, VIIc OS5839
477.voves Tomáš (Soja)8+ PP, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS5826
478.Kramoliš Ondřej (Eda)7 OS, VIIIb OS, 7- OS, VIIIa OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS5820
479.kacena ondra (okacena)7+ OS, 6b OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 7 RP, 7- flash5819
480.Sk Roman (romisak)8- PP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7 RP5817
481.Hair Joe (chozze)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6a OS5808
482.Hess Radek (Kosťák)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+/7- OS, 7-/7 PP5792
483.K Kuba (jakubklos)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, VIIIa OS, 6a OS5770
483.Soukup Petr (sucky)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS5770
483.Roupec Jakub (kube951)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5770
486.Leblochová Macek (kitie)6b+ flash, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash5756
487.Honc Petr (honcpe)6b OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS5748
488.Lánský Tomáš (Tomas.Lansky)6c OS, 7 OS, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+/8- RK, 6a OS, 6+ OS5747
488.Skoupilová Téra (EasyWay)7a OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS5747
490.Kaislerová Kateřina (kackakaislerova)6b OS, 6b+ flash, 6c PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6b flash, 6a OS5744
490.Čačková Lýdia (LydiaC)6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6b+ PP, 7+ PP, 7+ PP5744
492.Kulajta Martin (Artie)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP5743
493.Vejvoda Pavel (TvojeBába)6c+ OS, 8- OS, 6c OS, 6b+ OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS5720
494.Vyvadil Martin (vyva)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, VIIIa OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6a OS5698
494.kimi (kimi)8- RP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 7 PP, 6+ OS5698
496.Žídek Vojtěch (zidececek)6c+ RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ RP, 6b+ RP, 6a OS, 6a OS, 6a OS5688
497.Vak Tomáš (Hadrburg)7a flash, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a+ OS5685
498.Kučera Roman (Kůča)8a+ PP, 8a+ PP, 7b+ OS, 7b OS, 7b OS, 7A+ solo5670
499.Kalamar Matus (flavour)7a PP, 6b OS, 6b OS, 6c RP, 6c PP, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a flash, 6a flash5657
500.Bébr Karel (Charlos)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5620
500.S. Petr (Dědula)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5620
502.Žofka Pavel (zofin)6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6b RP, VIIb OS, VII OS5608
503.Rozsypalová Katka (Kaca)6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS5606
504.Preisler Eda (Exus)7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6 OS5604
504.Lovecka Lucka (Lutzka)6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7 OS, 7+ flash, 7 flash, 7+ PP, 7+ PP, 7 RP5604
506.JPPP Pozdrav (Polda JPPP)8+/9- OS, 8+ OS, 9- PP, 8- OS, 8+ RP, 7 OS, 6+ OS, 5 OS5592
507.Jančáry Mylan (majlaan)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 7 PP, 6+ OS5554
507.Končírová Šárka (Sarkon)6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS5554
509.Štěpánek Michal (BuckTheBug)6c PP, 6a+ OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash5547
510.Kohut Martin (zoro)6c RP, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5536
511.Sukačová Tereza (Letu)8 PP, 7+ flash, 7- OS, 7- OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS5529
512.Turbaková Kateřina (MiniTurbo)6b+ flash, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS5525
513.Krútek Petr (Krocan)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5520
514.Šormová Eliška (Eli Bompitchka)8- PP, 7+/8- PP, 7+/8- PP, 6a+ OS, 7- OS, 6b flash, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 7- PP5519
515.Bouška Zdeněk (zdenekbouska)7+ OS, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ PP, 7 flash, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP5502
516.Dlask Pavel (dlaskp)8-/8 OS, 8- OS, 8+ PP, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7 OS, 7+ PP5497
517.Zbranek Jan (JanZbranek)8b OS, 8b RP, 8b PP, 8a+ PP, 7c+ flash5491
518.Tichý Rudolf (Datel rudi)8-/8 PP, 7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5473
519.Vaněčková Evelína (evelina)8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 6a OS, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP5457
520.Stehlík Petr (petan)7+/8- flash, 7 OS, 7+ flash, 7-/7 OS, 7- OS, 7 flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+ flash5450
521.Turčani Miloš (Turky)8- OS, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7+ RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS5442
522.Vitásek Tomáš (chemik)6b OS, 6c PP, 6c PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS5426
523.Blšťák Adam (blstaka)7 OS, 6b OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS5420
523.Dörr Dominik (dorrdo)8- OS, 7 OS, 6b OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6 OS, 6- OS5420
525.Pícha Tomáš (piki)8+ PP, 8- RP, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7 RP, 7- flash, 6+ flash, 6- OS5410
526.Majtán Juraj (JuM)7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS5363
527.Petrašovský Martin (lopi)8/8+ RP, 7a PP, 7+ OS, 6b+ OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIb OS5361
528.Trpělková Julie (Lampyrida)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6b+ PP, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ flash, 5c+ OS, 6+ OS5341
529.Doležalová Silvie (Silvi)8- flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 6+/7- OS, 7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP5340
530.K Michal (maus)7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7/7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5337
531.Trhlíková (Matoušková) Inka (Inka)6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ OS, 7+ PP, 6a OS, 6b RP, 6c RC5316
532.Antošová Šárka (Zhariinka)7-/7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6a OS, 7 RP, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash5295
533.Lotrek Tomáš (Oslik13)6c+ PP, 7 OS, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ PP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6a flash, 6 OS, 6 OS5288
534.ChK_ ChK (ChK)VIIIc OS, VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIb RP, VIIIa flash, VIIIa flash, VIIIa flash, VII OS, VIIb OS5278
535.Šrám Tomáš (Greef)8 PP, 7/7+ flash, 7- OS, 7- OS, 7+ PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- PP, 7- PP5276
536.Martikán Jiří (krtka chovatel)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS5270
536.Bláha Radek (RB27)6b OS, 7- OS, 7- OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5270
536.rorschach (rorschach)6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c+ OS, 5c OS5270
539.Májsky Michal (Majcolo)8- OS, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, 7+ PP, 7- flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5266
540.Hatle Josef (darklord)7a+ OS, 7a+ OS, 7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS, 6a OS5254
541.Schütz Stanislav (Nemesis_NaR)7- OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 7- flash, 7 PP, 5c+ OS5241
542.Bohuněk Pavel (PavelB)9- PP, IXb OS, IXc PP, IXc PP, IXc PP, 7+ OS, 7 OS5216
543.Omáčka Martin (Martiomka)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+/7- OS, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 7 PP5198
544.Slezák Adam (Pivas)6c+ PP, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, VIIB OS5176
545.motl dalibor (moták)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS5170
546.Veselý (Maser)7- OS, 7+ RP, 7+ RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5148
547.Smolka Marek (MáraS)8- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS5146
548.Zámečník Pavel (Pájos)8 flash, 8- flash, 7 OS, 7+ flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5b OS, 6+ RP, 6 flash5132
549.Eš Martin (tiburo)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6a OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS5108
550.Křivánek Ondra (Bivoj)5.12b OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12a OS, 5.12b flash, IXb PP5091
551.Petr Jan (HoPe)VIIIa OS, 7- OS, VIIIa OS, 6a OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, 6+ OS, VIIc OS, VIIc OS5070
551.Bican Standa (stan)IXa OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VI OS5070
553.~~~ ~~~ (~~~)7+ OS, 7- OS, 7- flash, 7-/7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5064
554.Typltová Hana (arith)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 7 PP, 6a flash, 6a+ PP, 7- PP5063
555.Caha Lukáš (Scirocco)7 OS, 7 OS, 7+/8- RP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS5062
556.Olšarová Jana (Olše)7+/8- OS, 7 OS, 7+ flash, 7- flash, 7 PP, VIIc OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS5060
557.Romanovský Jiří (Jirka)9+/10- flash, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP5059
558.Bukovská Lucie (LUCIE LU)7b PP, 7b PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 6c+ RP, 6c flash5029
559.Šibor Jakub (Ital)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS5008
560.Horký Petr (para)7c OS, 7c OS, 7c OS, 7c+ flash, 7c RP4983
561.Krecan Zdenek (Commoro)6c+ PP, 6b flash, 7 RP, 6b PP, 7 PP, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash, 6a flash4978
562.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7b+ PP, 7b flash, 7a+ flash, 7b PP, 7a flash4965
563.Mynář Jerry (jerrymyn)8 OS, 8+ PP, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash4937
564. (soliér)7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7 RP, 7 PP, 7- flash, 6+/7- RP, 6- OS4925
565.Šťastný Jiří (Happy)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS4920
566.Buček Dalibor (Bukr)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS4908
567.Pavlík Radek (Jeff76)8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6- OS4905
568.Kadrnoška Matouš (_mata)VIIIb OS, 7- OS, 7 RP, VIIIb PP, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIIa PP, VII OS, VIIb OS4902
569.Svoboda Jan (johnysvo)7 OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6+ OS, 6a flash, 6 OS, 5c OS, 5c OS4901
570.Quaiser Jakub (KubiQ)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb RP, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIIa RP, VIIb OS4896
571.Molnár László (Molnár)6+/7- OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS4884
572.Jačka Dominik (Dominik Jačka)IXa flash, IXb PP, VIIIb OS, 7- OS, 7- OS, VIIIa PP, 6 flash, VIIb RP, VII RP, 5+ flash4876
573.Péša Eman (Péša)8 RP, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6 OS, 6+ RP4862
574.Chmela Václav (chmela)7- OS, 7/7+ PP, 7 PP, 7- flash, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6+ RP4826
575.Částek Ondra (ondrej.castek)7 OS, 7- OS, 7 PP, 5c+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS4824
576.Macickova Katerina (Kachnak)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 5c+ OS, 7- PP, 6a flash, 6a+ PP, 5c+ flash4822
577.Požár Michal (mifo)7+ OS, 8- PP, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4804
578.Bradkova Tereza (hepsik)VIIIa OS, 6a+ OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6a+ RP, 7- RP, VIIb OS, 6 OS, VIIb OS4784
579.Dražan Jaroslav (ChronicMan)8- OS, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5 OS4765
580.Drozda Jiří (drozdik)VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb RP, VIIb RP4746
581.Kratochvíl Vláďa (WoKo)7a OS, 7b PP, 8+ PP, 8- RP, 7 OS, 7+ PP, 7 PP4732
582.Prostrednikova Monika (Monca P)6b+ OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS4720
583.Ždímalová Romana (Romie)8-/8 PP, 8-/8 PP, 7+ OS, 7+ PP, 7 RP, 7- flash, 6+ flash, 6 flash, 6 flash4710
584.Cach Pepa (PP128)8- RP, VIIIc PP, VIIIc PP, VIIIb PP, VIIIb PP, VIIIb PP, 6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS4676
585.Janosek Jiri (Janosek)7- OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a+ PP, 5c OS, 5c OS, 6a PP, 6a PP, 6- OS4672
586.Mikan Tom (1mikovec)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, V OS4670
586.Pavlík Filip (nomadiss)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS4670
588.Zámečník Jan (Slymak)9 PP, 8- flash, 8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7 flash, 7- flash4627
589.T J (jt)8+/9- PP, 8 RP, 8 PP, 8 PP, 7 PP, 6 OS, 6 OS, 6- OS4626
590.Michalička Tomáš (tmichalicka)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8+ RP, 7+/8- OS, 8 RP4591
591.Tučka Martin (martan)6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6 OS4574
592.Bradáč Matouš (Mabra)8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7+/8- OS, 7+ PP, 7 flash, 6+ OS4565
593.Š Dino (Dino)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS4560
594.dvorak jakub (dvorak)7 OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP4558
595.Jalovec Marek (marekjalovec)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 5c OS, 5c OS, 6 OS, 6 OS4551
596.Pulpitel Martin (roland)7+ OS, 7- OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS4545
597.Plvan Jaroslav (Jarin212)7+ PP, 7 RP, 7 PP, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6+ PP, 5 OS4544
598.Horský Vojtěch (horskyv)7 OS, 7 PP, 7-/7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 6 flash4541
599.Berry Loukast (loukast)7- OS, VIIIa flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4513
600.Baszczyňská Marie (Marie Baszczyňská )VIIIb RP, VIIIB PP, VIIIa RP, VIIIa PP, VIIIa PP, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4500
601.Štipl Daniel (stipld)8+ OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7+ flash, 7+/8- RK, 6+/7- flash4493
602.Chovanová Nikol (mountainini)9+/10- PP, 9 PP, 9-/9 PP, 9- PP, 7b+ PP4487
603.Vejmolová Iva (16071995)8b+ PP, 8b+ PP, 9+/10- OS, 10- PP4478
604.Šťastný Daniel (Dany)8+/9- flash, 8+ PP, 8-/8 flash, 8-/8 flash, 8 PP, IXa flash4474
605.Leitnerova Zuzka (zuzinka)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 8 PP4462
606.*** *** (t3mp)7+ RP, 7-/7 RP, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP4461
607.Macek Tomáš (Macíno)7+ RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS4459
608.Novotný Stanislav (Standa16)7+ OS, 7 PP, 6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4457
609.Foltýn Květoslav (samyk)VIIIc flash, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash, VIIIa flash4450
610.Roth Veronika (Veverča)7 flash, 7- flash, 6+ OS, 5c+ OS, 6+ OS, 6a flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4444
611.Vítová Kateřina (Kaccii)7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+/7- flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash4434
612.Frk Milan (rinkitakato)5c+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6a flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4429
613.Kořenský Antonín (Tonda Kořen)7b+ OS, Xb RP, Xa RP, 7b+ PP, IXb OS4418
614.Svatuška Jakub (svatuskj)8 PP, 7+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIa OS, VIIa OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS4410
615.Gálet Michal (Bratr Gal)8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 8 PP4406
616.V Jackie (Jackie)VIIIb PP, VIIc OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VII OS4404
617.Jacob Trültzsch (Trylč_HOMH)7- OS, 7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5 OS4395
618.Hynk Dnaeil (Hnykda)7+/8- RP, 7- OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4377
619.Kocian Jan (kozell)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS4370
620.Faltová Anna (Annaf.)7b PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a RP, 7a PP, 6c flash4366
621.Jech Petr (Rakeťák)6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, VII OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, VIIb OS, 6 OS4358
621.Baláž Michal (Queek)7 OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS, 5+ OS4358
623.Vít Honza (Honzís)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 7- RP, 6 OS, 5 OS, 4 OS4346
624.Václavík Jan (jvaclavik)6a+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS4345
625.Čejka Vojtěch (Vojteh)7- flash, 7- flash, 6+ OS, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS4344
626.Kadlec Honza (jan.kadlec)6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a OS, 6+/7- OS, 6b PP, 6b PP, 5c OS4319
627.Křížová Eva (ᴇVᴀ)7c PP, 7a+ flash, 6c+ flash, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b flash4309
628.Brouzdova Katerina (punkaca)7a OS, 7b RP, 6c+ OS, 7a RP, 6b+ OS, 6a OS4308
629.Koštejn Tobiáš (C1G1 )VIIIa OS, VIIc OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIc flash, VIIa OS, VIIa OS4301
630.Werbitzky Karel (Thorin)7 OS, 7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS4276
631.Svoboda Vlastimil (Svob)6a OS, 7 PP, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS4251
632.Adamovska Ella (Elis)10/10+ PP, 10- PP, 10- PP, 9+/10- PP4225
633.dědek honza (Pažout ml.)VIIc OS, 6 OS, 6 OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VII OS, VIIA OS4220
633.Šramota Míla (Melman)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS4220
635.Pešicová Anežka (Anežka )7- flash, 7- flash, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash, 6- flash, 5+ flash4205
636.Bufka Ondra (BUF)8- OS, 8 flash, 7+/8- OS, 8-/8 PP, 8- RP, 7 OS4204
637.Žamberský Pavel (offwidth)6a+ OS, 6a OS, 5c+ OS, 7- PP, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS4198
638.Mezníková Tereza (Teeera)6a OS, 6a+ PP, 6a+ PP, 6 OS, 6 OS, 5c OS, 6a PP, 5b OS, 5b OS, 5c flash4185
639.Bezděk David (bezda)8- RP, 7-/7 OS, 7- OS, 7+ RP, 6+/7- OS, 6+ OS, VIIb OS, VIIa OS4181
640.Ondrášek Lukáš (ondrasl)7b+ OS, Xa flash, IXb/IXc flash, IXb flash, IXb flash4159
641.Pechačová Blanka (Blandulinka)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS4158
642.Nycz Aleš (animal)6c+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS4154
643.Novotný Tomáš (BanánTMNT)6+ OS, 6 OS, 5c OS, VII OS, VII OS, 6 OS, 5c OS, 6+ flash, VIIa OS, 5b OS4151
644.Svoboda Radek (26,11)9- PP, 9- RK, 8/8+ flash, 8- flash, 7 flash, 6+/7- flash4142
645.Horňák Lukáš (joHny237)8+/9- PP, 8+ flash, 7+ OS, 8- PP, IXa PP, VIIIb flash4140
646.Kononov Martin (MartinK)7+/8- flash, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7 flash, 7- flash4131
647.Rezna (eatme)8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8- PP, 7 OS, 7- OS4116
648.Ordelt Jaroslav (feferon)7- OS, 7+ PP, 7 PP, 7- PP, 7- PP, 5b OS, 6+ PP, 6 PP, 5- OS, 4+ OS4113
648.Konečný Vojtěch (vkonecnyy)7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS4113
650.Kubečka Libor (nahatch)6a OS, 6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5 OS4101
651.Krček Majkl (RedBull)6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c+ OS, 5c OS, 5b OS4076
652.Novotný Matěj (snilard)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ flash4069
653.Deutschová Barbora (Baruneta)6+ OS, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS4035
654.Lim Nichole (BruNik)8 PP, 8 PP, 7 flash, 7 flash, 7+ PP, 7- flash, 7- PP4015
655.Šefl juráš (juras)7c+ PP, 7a OS, 7a flash, 7a flash, 6c OS4006
656.Kárník Michal (sipas)8a RP, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS3954
657.Hanousková Lucie (lucie58)7 PP, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 7- PP, 6+ PP, 6+ PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP3950
658.Sommer Honza (Jensen)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 6 RP, 6 RP, 6 RP3947
659.Zderadíček Tomáš (Tomaso)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3945
660.Dvořák Richard (spinard)8+ flash, 8+ PP, 8/8+ PP, 7 OS, 7 OS, 6+/7- RP3938
661.Pirkl Martin (MartasCT)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS3932
662.Brůna Aleš (Aldaa)VIIc OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS3920
663.age Zor (Gimi)9- RP, 8- RP, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6- OS3918
664.Bech Luda (Lud)VIIIc RP, viiia RP, 7- RP, VIIc RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ PP, 6+ PP, 5+ OS, 6 RP3917
665.Fukatko Petr (Fukorfin)6c+ OS, 7a PP, 6c+ flash, 6c flash, 6b flash, 6a OS3909
666.Peřina David (davidperina)9+/10- PP, 8a PP, 8a PP, 9 PP3906
667.Homolková (j.h.)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 6a PP, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS3898
668.mareš mates (mates m.)7a OS, 7a OS, 7a+ flash, 6c OS, 6c OS3891
669.Přech Aleš (alsoa)7- OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 4- OS, 7 AF3883
670.Brabec Zdeněk (Brabi )6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash, VIIa OS, 6+ RP, 6 flash, 6 flash, VIIb flash, 5 OS3882
671.Judista (Waza-ari)IXc PP, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIc RP, VIIa OS, VIIa OS3880
672.W H (HanyW)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS3876
673.Petrouš František (Freson)7 RP, 6+ OS, 6 OS, 6+ RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS3873
674.Baráth Tomáš (tb)8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP3872
675.Zavřel Jakub (KubaZ)6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3870
676.Hluško Martin (Majky16)6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6- OS, 6- OS, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6+ RP, 6 RP3836
677.šottník Lukáš (luso1)6a flash, 5c OS, 5c OS, 6a RP, 5c+ flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5c flash, 5b flash3829
678.Líva Jáchym (jayjay8)6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS, VI OS, 5- OS3807
679.Kinský Yehuda (Kolohnat)7- OS, 6+ OS, 6 OS, VIIb OS, 6- OS, 6 flash, VI OS, VI OS, V OS, V OS3801
680.PA Iv (IP)7 OS, 7 OS, 6+ OS, 7- RP, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 4 OS3776
681.Baran Marek (kiwi)7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6 flash, 5 OS, 5- OS, 5+ flash3763
682.Maňourová Anna (annis)8/8+ flash, 8- flash, VIIIb OS, 7+ flash, VIIIb flash, VIIIa flash3762
683.Jurečka Jan (Grommet)9- RP, 8 OS, 8 solo, 8- flash, 7+ OS3761
684.A P (Andy)8a PP, 8a PP, 9 PP, 9- PP3756
685.F Petr (sun7dots)7 PP, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS3754
686.Melen Radek (Radek Melen)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7a+ OS3750
687.Burgr Lionel (Lionel)7b OS, IXc OS, IXc PP, VIIIb OS, VIIIa OS3738
688.G J (HmmOoh)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP3708
689.Kremer Martin (kremca)9- OS, 9- OS, 7c PP, 9- PP3700
690.Šrámek Jiří (Franky)VIIIc OS, IXa PP, IXa PP, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIIa OS3694
691.Hornová Janča (Jeannicka)5c OS, 6a PP, 6a PP, 6a PP, 5b OS, 5c+ PP, 5c+ PP, 6a RK, 5 OS, 5a OS3687
692.Hacura Lukáš (Lukas Hacura)10- PP, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5 OS3682
693.Burkotová Petra (Malá Péťa)8- PP, 7+ flash, 7+ PP, 7- flash, 7- flash, 6 flash, VIIa flash, V flash3668
694.kraťas petr (krta)5c OS, 5c OS, 6- OS, 5b OS, 5b OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5a OS, 5a OS3645
695.Kožíšek Matěj (MaKo)8+ OS, 8-/8 PP, 8- PP, 6+/7- OS, 7 PP, 6+ flash3634
696.Malý Martin (Martenzites)6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3620
697.Cerny Michal (Muycle)8 flash, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 7+/8- flash3615
698.Nykendajová Linda (lindapanda)6a flash, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 4a OS3601
699.Čertner Jiří (čerťas)8+/9- PP, 8 PP, 7+ flash, 7+ PP, VIIIa flash, VIIb OS3584
700.Morongova Anna Marie (morongovaam)7- OS, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- flash, 4+ OS, 4+ OS3582
701.D Lenka (Tuleňule)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a flash3579
702.Gruber Lukáš (Lukingruber)7a+ flash, IXc PP, IXc PP, IXa PP, VIIIc flash3574
703.Kučerová Marie (KucerovaMarie)6 OS, 5c OS, 5c OS, 5c flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS3551
704.Gelová Emilie (emča)7b OS, 7a+ RP, 6c+ flash, 6b OS, 6a OS3529
704.Cimprich Vladimír (Ladis)7+/8- PP, 6+ OS, 6 OS, VIIa OS, 6- OS, 5+ OS, V OS, IV OS, 4 OS, 4 OS3529
706.Chytil Jakub (kubi)6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS3507
707.Krysta Michal (mishan)6c OS, 6b+ OS, 6c PP, 6a+ OS, 6a OS, 6a RP3498
708.Balog Miroslav (miris333)6 OS, 6 OS, VII OS, VII OS, VI OS, VI OS, VII RP, VII RP, V OS, V OS3496
709.Doležal Pavel (paveld)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ PP, 6+ PP, 7+/8- AF3485
710.Šimek Filip (čmelák)9- flash, 9 PP, 9- PP, 8 OS3475
711.Pavlíček Jakub (konoo)7b+ PP, IXc flash, 7a+ PP, 7a PP, VIIc solo3463
712.Kyselka Pavel (kiksa)7 RP, 7 RP, 7- RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 4 OS3462
713.Štefan Honza (stefic)7+ OS, 7 OS, 6+ OS, VIIc OS, 6+ OS, 6+ flash, 5+ OS3460
714.Koudelka (Ulmewix)7+ OS, 7+ OS, 7- OS, 6- OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 solo, 4 solo3450
715.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)9- PP, 8-/8 PP, 8- PP, 6c+ PP, 7 OS3447
716.Štenclová Lenka (LenkaS)8+/9- PP, 8- flash, 7+ RP, VIIIb PP, VIIIa PP, 6 OS3441
717.Soukupová Tereza (soukuter)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS3432
718.Jeliga Jan (burt)Xb PP, Xb PP, Xa/Xb PP, IXc PP3425
719.Horský Baron (M@ra)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, VI OS, VI OS, VI OS, 6 PP, V OS3398
720.Reich Lukáš (Looky)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3395
721.Dušánková Martina (Martanka)7- OS, 7 RP, 7 RP, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP3390
722.Urban Venca (amidi)7+ RP, 7+ PP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 5+ RP3385
722.Svobodová Jana (Oolong Johnson)6+ OS, 7- PP, 6+ PP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 5- OS, V flash3385
724.Štipek Jan (Honzik13)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS3376
725.Kraťas Lukáš (Lukascz)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 4b OS3370
726.Fa Jura (jurafa)6+/7- RP, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS3362
727.Hejný Jakub (Buba90)9+ PP, 8+ flash, 8+ flash, 8+/9- PP3356
727.Hlaváček Kuba (Lahvon)10+ PP, 10 PP, 10 PP3356
729.Šimek Pavel (Pavsi)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS3345
730.Strnadová Alice (Alice.Strnadova)7 flash, 7- PP, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6+ PP, 5 OS3344
731.Kovář Ondřej (sparks5737)7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS3283
732.M Ondra (Bat)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS3282
733.Saifrt Tomáš (tsaifrt)7b OS, 7c PP, 6c+ OS, 6b+ OS3272
734.Jedlička Míra (Jedla)VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS3270
735.Hedgehog Mika (jez4)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS3260
736.Jánský Michal (MikeCZ)7+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS3245
737.Turzík Vladimír (laco)7 OS, 7 RP, 7 RP, 7 RP, 6 OS, 6+ RP, 6- flash3237
738.Tauchman Jan (draken)5c OS, 5+ OS, VI OS, 5a OS, 5a OS, VI OS, 5 OS, 5b flash, 4+ OS, V OS3226
739.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
740.Bergrová Zuzana (zua)8- OS, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 9- -3210
741.skorvaga (roman.skorvaga)7 OS, 7- OS, 7- OS, 7- flash, 6+ OS, 7- PP3197
742.Vittek Michal (Belda)VII OS, VIIa OS, 5+ OS, VI OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, V OS3195
743.Habeš Dominik (petzlplast)7+ OS, 7- OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ solo, 2 solo3182
744.Holubec Jakub (kubah)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 PP, 6 PP, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS3181
745.Kowalski Filip (Fkey7)7 OS, 7 flash, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6+ PP, 4 OS, 6+ AF3170
745.Šikola Jakub (Cubeer)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS3170
745.Pospíchal Jiří (Georgenimo)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS3170
748.Šlechta Pavel (draco)7 RP, 7 RP, 6+ OS, 7- RP, 6+/7- RP, 6+ flash, 6+ flash3168
749.Brajer Radek (radous)9 PP, 8 OS, 8- OS, 7+ OS3166
750.Toman Jiří (VincentCpito)7+ RP, 6 OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 6 PP, 6+ RK, 4+ OS, 4 flash, 4+ RC3153
751.Korous Honza (HonzaKorous)6c OS, 6b OS, 6b OS, 6b+ flash, 6a+ OS3141
752.Gray Dorian (Dorian)9- PP, 9- PP, 8- OS, 7/7+ OS3125
753.Hinďoš Vojtěch (Vojtěch)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6+ RP, 5+ OS3121
754.Vargová Natália (Nats)6+ PP, 6+ PP, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP3119
755.bala ala (blabos)8 OS, 8-/8 OS, 8- OS, 8 RP3105
756.Pešková Jitka (jitus)6 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 4+ OS3101
757.Vesely Jozef (jove)7a OS, 6c+ OS, 7a flash, 7a flash3100
757.H R (wissenschaftler)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5 flash3100
759.Průžek Milan (Hojší)6a+ PP, 5c OS, 5 OS, 5a OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4+ OS, 4 OS3098
760.S V (vsp)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 5+ flash, 5 flash3085
761.Calda Vladimír (Juha)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS3082
762.Prokop Marek (ukopparek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 flash, 5+ flash, 5+ flash, 5- flash, 3 OS3077
763.Holec Milan (homijan)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 6c OS3076
763.Pe Jana (JankaPe)7a OS, 7a OS, 7b RP, 7 OS3076
765.Lukáš Honza (Luky)7a OS, 6c+ OS, 7a+ RP, 7a RP3068
766.Klášterka Milan (klasterka)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 6- RP3051
767.Trajbold Tomáš (Trajbi)10- PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP3050
768.Kawecki Ondra (kavaaaa)7+ RP, 7 PP, 6 OS, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 5 solo3038
769.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 7 OS, 7- flash, 6+ flash, 6+ flash, 6+ flash3015
770.Habadová Lucie (LucieHabadova23)6a OS, 6a OS, 6a+ flash, 6a+ flash, 6a flash, 5a flash, 5a flash, 6b+ AF, 6a AF, 6a+ -3011
771.Nebeský Jan (Nebe)8- OS, 7 OS, VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS3010
772.Mariaková Diana (dianka)6+ OS, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, V OS, IV OS, V flash, 5 PP, 5- PP3007
773.Janků Josef (Pepa Vidnava)6c+ OS, 7a+ PP, 7a flash, 6c OS3003
774.Patera Martin (Ru-XAc)8 OS, 8-/8 OS, 7+ OS, 6+ flash, 6- flash2997
775.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
776.LEW PETR (MATTERHORN)7+ OS, 7 OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 4 OS2982
777.Jurčenko Arina (arinka.yurchenko)8a PP, 8a PP, 7b+ OS2978
778.Quaiser Jan (Trabky)VIIIb PP, VIIc OS, 6 OS, VIIa OS, VIIc RP, VIIc PP, V OS, VI PP2970
779.Voplemcáková Barbucha (brambarena)VIIIa OS, VIIIc RP, VIIIa RP, VIIb OS, VI OS, VI OS, VIIb RP2968
780.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
780.Kohout Milan (Mildak)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS2960
782.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 9+/10- PP, 9- flash2953
783.Bach Matyáš (kundrt)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS2948
784.Lobpreisová Renata (Buzola)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2945
785.Wefersova Marina (Marinka)9-/9 PP, 8+/9- PP, 6c flash, 7+ flash2931
786.Hodboďová Eva (Evka)6- OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS2930
787.chrdle (chrdlic)9+/10- PP, 9- OS, 9+ PP, 10- AF2923
788.Hanuš Karel (ViperaLaurenti)5c OS, 5c OS, 6a RP, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS2914
789.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)5b OS, 5b OS, 5c+ RP, 5a OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP, 5b RP, 5a RP, 4c RP2910
789.Jiroutová Nikol (Nikol_92)8- OS, 7+ OS, 7 OS, 6+ OS, 6- OS2910
791.Trojanová Lucie (ilias)6b+ flash, 6b+ flash, 6a+ flash, 6a flash, 5c OS, 5 OS2906
792._ Honza (jeniknula)VIIb OS, VIIb OS, VII OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS2904
793.Koza Olda (ziege)7c PP, 9-/9 PP, 7a+ PP, VIIa OS2903
794.Růžičková Petra (P.)7c+ flash, 7b+ OS, 7b OS2897
795.Dvoulety Jakub (Jakub Dvoulety)8 OS, 7+/8- OS, 7+ OS, 7+ OS2888
796.Vlk Mikuláš (Deravabota)7+ RP, 6+ OS, 6+/7- flash, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ flash, 6+/7- AF2886
797.Ustohal Zdenek (mot0rka)8a PP, 7b+ OS, 7c PP2884
798.Tvrdý Michal (Cibul)7 PP, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, V OS, IV OS, IV OS, III OS, III OS2876
799.Bruna Petr (ccg1415)8+ PP, 7a+ PP, 8- flash, 8- PP2853
800.Uhmann Martin (MartinU)8 PP, 7 OS, 7+ RP, 7 RP, 7- RP2852
801.Cuník Tomáš (tomocici)6a+ OS, 5c+ OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5- OS, 4b OS2851
802.Bulandova Dorota (x_doris_s)8- RP, 8- PP, 8- PP, 6+ OS, 6+ flash2839
803.Košťálek Pavel (hobbit)7- OS, 7 RP, 7- RP, 7- RP, 7- PP, 6+ RP2834
804.Vidlak Tomas (tvidlak)7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS2829
805.Tichý Jiří (Jirik)8- flash, 6b OS, 6b OS, 7 flash, VI OS2822
806.Vela Jakub (Koubič)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2820
807. (Audi)8- flash, 7+ OS, 7- OS, 7- PP, 6 OS2819
808.Founě Michal (foune@seznam.cz)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS, 1 OS2814
808.Vitek Jan (sartori)5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP2814
810.Burian Jarda (buracek)6c OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 5b OS, 6c AF2811
811.Bizík Marek (marq)6b+ OS, 7+ RP, 7 flash, 7 flash, 6+ OS2810
812.Papp Samuel (samuel)8 RP, 7+ PP, 7- flash, 7- flash, 5+ flash, 6- PP2804
813.Libor Zajíček (Zajíček)8+ RP, 8 RP, 7 RP, 7 PP, 6 RP2790
814.Čermák Petr (citrus A)8a PP, 7c PP, 7a+ OS2784
815.Mazanec Daniel (n0x)7- OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS2782
816.Záhora Ondřej (Ondřejj)7- OS, 7 flash, 6+ OS, 6+/7- flash, 6+/7- flash, 5+ flash2781
816.Rabadová Lucka (LucyLoo)8+/9- flash, 6b+ OS, 6c flash, 6b+ flash2781
818.Hapala Martin (Hapik)8+/9- PP, 8- RP, 6+/7- OS, 6 OS, 6- OS2780
819.Souček Jakub (Kubys88)VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc flash2741
820.Šulgan Martin (sulgy)7- RP, 7- RP, 6- OS, 6+ RP, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6 AF, 7- AF2738
821.Zlámalík Radek (Jezkec)7- OS, 7 flash, 7 PP, 6 OS, 6 flash, 5 OS, 7+ AF, 7+ -2729
822.Machatý Ondřej (machy)VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, VI OS, V OS, IV OS, IV OS, III OS, IV solo2727
823.Flögel Tadeáš (Tade)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5 OS2724
824.Mikulecká Barbora (BaraM)6 OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, IV OS, 4- OS2720
825.Kotrč Matěj (peacman)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2710
826.Mlejnek Honza (Mlejnis)Xa flash, Xa flash, Xb PP2706
827.Vrbová @nče (@nče)7 PP, 6+ flash, 6 flash, 6 flash, 4+ OS, 5 flash, 5 flash, 4 flash, 4 flash2693
828.Fliegl Ondřej (fondra)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP2692
829.Maščuch Radek (Kulich1)VIIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIb flash, VI OS, VI OS, VI OS, III RP, VIIc AF, V -2671
830.Beňadik Vláďa (vladabeny)7 OS, 7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS2660
831.:) R (shlosinka)6a OS, 6a+ flash, 5c OS, 5c OS, 5a OS, 5b PP, 5a RP, 6b+ AF, 6c+ AF, 6c+ AF2654
832.Fojtova Magdalena (Šikulka!)7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 5 OS, III OS, II OS2649
833.Ilkanič Lukáš (LukasBuk)7 PP, VI OS, V OS, 4+ OS, 4+ OS, V OS, 4 OS, IV OS, III OS, I OS2633
834. (xciko)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 6- OS, 7 -2632
835.Líbalová Helena (zagorka)9- flash, 8+ OS, 9- PP2625
836.Královec Lukáš (kralis)7- OS, 6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6- RP, 5+ RP, 5- RP, 7/7+ AF2623
837.Halas Zbyněk (Z.Hlalas)8 PP, 8- PP, 7- OS, 6 flash, 5+ OS2622
838.Hladík David (david94)9 PP, 9 PP, 8+/9- PP2612
839.Walter Michael (MikeWithBike)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2610
840.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Xa PP, VIIIc OS, VIIIc RP, VIIIa flash2589
841.Osvald Lukas (Lukynn)8 flash, 8- flash, 7+ flash, 7-/7 flash2587
842.Černička Martin (dedo)8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 flash2581
843.URBANEC ALEŠ (also)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2576
844.Gejza Gano (ficugejza)7- OS, 7+ RP, 7- flash, 6+ OS, 7- RP, 8 AF2568
845.Chico (Chico)7b OS, 7a OS, 7a OS2566
846.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
847.Holan Ondřej (gumaczek)6a OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS, 5 OS, 5c PP2560
847.O Lukas (Net)8 OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS, VII OS2560
849.Miturová Barbora (vel)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS2551
850.Sedlák Pavel (Hobo)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS2538
850.Šajgal Štefan (Stewo)8 OS, 7+/8- OS, 7- OS, 6 OS2538
850.Sučo Radko (Suco)8- OS, 7 OS, 7- OS, 7- OS2538
853.Moravcové Eliška (moravcova_e)6+ OS, 7- RP, 6 OS, 6 OS, 6+ flash, 6 flash2532
854.Gerža Pavel (Pa8age)7a+ flash, 6c+ RP, 6b+ flash, 6a flash, 7b AF2524
855.Kieć Przemysław (PanKiećMan)Xb PP, IXa OS, VIIIb OS, IV OS2522
856.Schebesta Marek (Ostasch)VIIIa RP, VIIIa RP, VIIc RP, VII RP, VII RP, VII RP, VII RP, VIIIa AF2521
857.Zlutak Petr (zlutak)7a+ OS, 6b+ OS, 6a OS, 6a+ solo2520
858.Špiller Petr (smelina)7- OS, 7 RP, 7 RP, 7- RP, 7- RP2512
859.Spálenka Miloš (Smáža)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5- OS2507
860. (Zdendyš)9- PP, 8 OS, 8 OS2500
861.Stach Vašek (vasa)IXb PP, VIIIc OS, VIIIb OS, VIIIa flash2497
862.Opice Plešatá (lysoop)6a+ OS, 6a+ OS, VIIIa flash, VIIc OS, VIIa OS2491
863.Pekař Roman (zebro)7- OS, 7- OS, 7- OS, 6- OS, 6- OS2460
864.Patka Tomáš (Paťák)6b+ RP, 6a OS, 6a+/6b PP, 5c+ OS, 5c OS2451
865.Coubal Michal (Bobeš)8- RP, 7+/8- RP, 7- RP, 6+ RP, 6+ RP2450
866.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
866.Ryba Tomas (t.ryba)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5c OS, 6a PP2444
868.Goldbach Marek (Marek1986)5+ OS, 5 OS, 6- PP, 6- PP, 6- PP, 5- flash, 5+ PP, 4+ flash, 5 PP, 4 flash2428
869.Sukup Jaromír (yarrica)7a RP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2426
869.Hrabě Vojtěch (flexik)8+ RP, 7 OS, 7 OS, 6 OS2426
869.Řehoř Jiří (Azaro)VIIIc OS, VIIIc OS, VIIIa OS, VIIIb RP2426
872.Šuba Daniel (Oris)7a PP, 7a PP, 6b+ PP, 6a+ PP2424
873.Havel David (dhavel)7 OS, 7- flash, 6+ OS, 6 OS, 6+ flash2422
874.Doby Martin (matryks)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS2415
875.Otáhal Miloš (Milosak)7b+ PP, 7a+ flash, 7a flash2412
876.Vilkus David (Davoš)7+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS2410
877.s c (732253968)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 5+ OS, 6 RP, 4 OS, 5 RP, 6+ AF2406
878.Klempera Vojta (Klempi)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 4 OS2404
879.Nedělčev Ondřej (nedelceo)6- OS, 6 flash, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS2391
880.Skywallker Look (notorik)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS2388
881.Benešová Magdaléna (dagda_maja)7- OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 PP, 4+ PP2385
882.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
883.Kučera Petr (Kučera1988)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS2376
883. Mikuš Michal (michalm23)5+ OS, V OS, V OS, V OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, IV OS, V RP, 3 OS2376
885.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
886.Kotrbová Daniela (Danča)7c RP, 7c PP, 6b flash2369
887.Sekyra Daniel (Danny)8- OS, 8 PP, 6+ OS, 6 OS2366
888.Trojan Miroslav (sensei)6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ RP, 4 OS2363
888.Vejvoda Ludvík (Budík01)VIIb OS, VIIb OS, VIIc flash, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS2363
890.Ilenčíková Tina (Tínka)VIIIa flash, VIIIa flash, VIIIa RK, VIIIa RK, VIIb flash, V flash2360
891.Zálešák Jakub (Tellchar)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS2357
892.Vinopal Martin (WHYNO)VII OS, 6- OS, VI OS, VI OS, VI OS, VI OS, V OS2354
893.K Jakub (Stuba)8 RP, 8- RP, 7 OS, 6+ RP2352
894.Vitásek Tomáš (Witty)5+ OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 flash2351
895.Nováková Lucie (Mrs. Mikko)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP, 5 flash, 4b OS2345
896.Jungwirth Matěj (MaJung)8+ PP, 7+/8- RP, 7 RP, 6+ OS2342
897.Kříž Karel (bolek)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
897.Komarov Akademik (komarem)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 7a -, 6b+ -2338
897.MgCO3 MgCO3 (MgCO3)6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS2338
900.Korčák Štěpán (střep)9- PP, 8- OS, 8+ RK2327
901.Hromadová Míša (Mišule95)4c OS, 5a flash, 5a flash, 5 flash, 5a flash, 4b OS, 4b OS, 4b OS, 4c flash, 4a OS2325
902.Mlýnek Martin (IMPeekCZ)6 flash, 6- flash, 6- flash, 6- flash, 5- flash, 5- flash, 5- flash, 4 OS, 3 OS2320
903.Vyhnal Michal (Mik)9- PP, 8+ PP, 8 PP2318
904.Teller Marek (telleport)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6+ PP, 5+ OS2313
904.Poláčková Alžběta (polackovabety)7- RP, 7- PP, 6+ flash, 6+ PP, 6+ PP, 6 PP2313
906.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
907.Mynarčík Petr (hrobař)8- RP, 7 OS, 7- OS, 7- PP2308
908.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
908.Grečnár Jura (Jura)7b PP, 7a+ PP, 7a+ PP2306
908.Suchá Eliška (eliskasucha)8-/8 OS, 8+ PP, 8 flash2306
911.ctor (ctor)7+ RP, 7 RP, 7- RP, 6 OS, 5+ OS2299
912.Nedbal Dalibor (Dalibor)6+/7- OS, 6+ OS, 6+ OS, 7- RP, 6- OS2298
913.Tichý Jarda (Járin)7 OS, 7+ PP, 6 OS, 6- OS, 5 OS2294
914.Schmid Aleš (Pix)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 RP, 5- OS, 5+ PP, 5 RP, 5- PP, 6- AF, 5+ AF2285
915.Goll David (Okurka)IXc/Xa RP, IXc RP, IXb RP2280
916.Maly Jiri (8b)5.11c OS, 5.12a RP, 5.11b OS2279
917.Šoltésová Mária (slečinka)7a+ flash, 7a flash, 6c OS2278
918.Vávra Miloš (milky)7+ OS, 7- OS, 7+ RP, 7- RP2272
918.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)Xa PP, IXa OS, IXa PP2272
920.Kranjc Tomaz (JC)7+ RP, 7- flash, 7- RP, 6 OS, 6 RP2267
921.Klement Tomáš (klemi)7a+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5c OS2266
922.Málek Martin (malekmartin)7+ PP, 6+ PP, 5 OS, 6 PP, 4+ OS, 5+ PP, 4 OS2265
922.Hosticka Venca (manbearpig)6- OS, 5- OS, 5- OS, 5+ flash, 5+ flash, 5+ PP, 4+ flash, 4+ flash, 4 PP, 5 -2265
924.Sinkule Petr (Kulík)8- flash, 7+/8- flash, 7+ flash, 6- flash2262
925.Podrazil Jiří (JuraPodrazil)8+ PP, 7 flash, 7 flash, 6+ flash2259
926.Tic Pavel (paveltic)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2255
927.R P (PR)7a OS, 6c OS, 7a RP2254
928.S Milan (BikerM)6- OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 6+ AF2252
929.Soldán Pavel (sodík82)9/9+ PP, 8- OS, 7+ PP2247
930.Hořák Matěj (Matty Hořák)8+/9- PP, 8/8+ PP, 6 PP, 5+ RP, 5- RP2245
931.Keller Mikuláš (topchord)9+ PP, 7+ OS, 7 OS2244
931.T Vojta (mag)8- RP, 7+ RP, 7+ RP, 7- RP2244
933.Uherek Michal (ex-man)8-/8 flash, 7 flash, 7- flash, 6+/7- flash2237
934.Malý Jakub (Kuubig1)7+ OS, 7 OS, 6+ OS, 7- PP2222
935.Korbel Daniel (dkorbel)6c+ OS, 6c OS, 6c OS2216
936.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
937.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
938.Macharáček Jan (Ozzy2013)7+ RP, 7 RP, 6+ PP, 6 RP, 5+ PP, 5 RP2193
939.Tegelhof Ján (Tegy)7 OS, 7 OS, 7- OS, 6- OS2188
940.Matějů Daniel (danmateju)8- PP, 7 OS, 7 RP, 6+ flash2185
941.Hazdra Ondrej (O-Jay)5.12a RP, 5.12a RP, 5.11c RP2184
942.dejdar richard (elcapitan)8 PP, 7+ PP, 7- RP, 7 RK2175
943.Pelikán Leoš (Leošák)9+ PP, 9- PP, 6- OS2172
944.Rakovič Tomáš (Rak)6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2166
944.Kočvara Petr ("Pítr")6c OS, 6c OS, 6c OS2166
946.Lapáček Tomáš (Tomek)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS2162
947.Procházka Jan (easy)8 OS, 8+ RP, 7- OS2154
948.Vejmola Mirek (Míra.V)8- OS, 8 PP, 7+ OS2150
949.Bednar Mira (miroviny)5.11a OS, 5.11a OS, 5.11b flash2147
950.Žalud Štěpán (Zaludny)7- PP, 6- OS, 6- OS, 6- OS, 6+ PP, 5- flash2144
951.Klicnik Vaclav (Vach)8 PP, 7 OS, 6+ OS, 5+ OS2141
952.Bláha Václav (slezec)7 RP, 7- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP2140
953.Hrůša Honza (Con5)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS2135
954.Stach Pepa (pepek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS, 7- AF2133
955.Maršík Jarda (jardamarsik)8-/8 OS, 8-/8 PP, 8- PP2128
956.Řimnáč Jaroslav (Kundula)VI OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS, IV OS, VI RP, III OS, IV RP, 2 solo2123
957.Bureš Martin (jackalpackal)7 OS, 7- OS, 7+ solo, 6- OS2120
958.herman (adam34)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ RP, 5- RK2119
959.Bartošová Nikol (Nikolita)6c PP, 6b+ PP, 6a+ flash, 6a flash2118
960.Dostal Radek (dasty)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS2116
961.Urbánek Matouš (Choorbie)7+/8- OS, 8 RP, 7+ OS2108
962.Červenka Jakub (wormek)6c OS, 7a PP, 6b+ OS2100
963.Sokol Filip (sóča)6c+ PP, 6a+ OS, 6a OS, 5+ OS2097
963.Pereverzov Jiří (perisks@post.cz)6 OS, 6- OS, 5+ OS, V OS, 4+ OS, 6- RP, 3 OS2097
965.Jebousková Eliška (elijeb)6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5 flash, 4 OS2091
966.Halbrštat Petr (petrh)6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS2088
966.Horáček Jonáš (dzounas)VIIIa OS, VIIIa OS, VIIc OS, VIIc OS2088
966.Kolář Vladimír (Vláďa K.)9-/9 PP, 8 flash, 7- RP2088
969.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
970.Poledníček Tomáš (ToPol)6 flash, 5+ OS, 6- flash, 6- flash, 6- RP, 6- RP, 5 flash2083
971.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)7- flash, 6 flash, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS2069
972.Smrček Jakub (Snowi)7 flash, 6+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash, 5+ flash2068
973.trvalac (trvalac)6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS2066
974.Čech Petr (Endrson)VIIIb flash, VIIIa flash, VIIc flash, VII flash, VI flash2065
975.Marášek Jan (j. Marášek)7 OS, 6 OS, 6 OS, 6+ RP, 5+ RP2061
976.Soural Adam (beano)6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5 OS2060
977.Osvald Jaroslav (ozzy)7+ PP, 7+ PP, 6- RP, 6- RP, 6- solo, 5- RP2059
977.Oliva Martin (Shivoo)8+ flash, 8- flash, 7 flash2059
979.Lezci VARP (VARP.cz)7 flash, 6 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 2 OS2058
980.Rais Jan (Johník)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS2057
980.Mareček Jan (JendaZBrna)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS2057
982.Gombár Matúš (matus.gombar)7 OS, 7- OS, 6 OS, 6 OS2038
982.Kasse Tomas (sotek)5.11a OS, 5.10b OS, 5.8 OS, 5b OS2038
984.Snaselova Martina (Emily)7 OS, 6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 7 AF2036
985.Bezouska Martin (bezi33)6+/7- OS, 6+/7- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RC2035
986.Voda Jirka (Selpok)8+/9- PP, 7 OS, 7+/8- PP2034
987.Kuta Jan (Kutik)7 OS, 7- flash, 7- flash, 6+ flash, 8- AF2032
988.Riha Honza (Chuck)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4 OS, 3+ OS2029
989.Kubák Roman (spilmer)5c OS, 5c OS, 5b OS, 5a OS, 5b RP, 4b OS2020
990.Ringesová Tereza (liza)6b flash, 6a OS, 6a OS, 5c OS2019
991.D. Petr (pener_jack)6+ OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 6- flash2016
992.L Jano (flying)6+ OS, 6+ OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS2010
992.Vaněček Michael (Michael)5 OS, 5- OS, IV OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 4- OS, 4+ RP, 4 RP, 4 RP2010
994.Rovenský Milan (Milanomafiano)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
994.Martinovsky Vaclav (Nook preveliky)7+/8- OS, 8- RP, 7 OS2008
996.Pražan Martin (mprock)10- PP, 9+ PP2006
996.Doleček Lukáš (Lukasdolecek)8b PP, 7c PP2006
996.Kopecká Markéta (Maky)IXc PP, IXa flash, VIIIb flash2006
999.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
1000.tarwac bt (tarwac)IXa OS, IXc RP, VIIc OS2004
1001.Růžička Michal (roseman)8 PP, 8- PP, 8- PP2000
1002.Pamánek David (Banannek)5c OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS, 4a OS1998
1003.-_-_-_-_ Luba (albatros)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6- OS1988
1003.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
1003.j Jarda (silent)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 5b OS1988
1006.Greskovic Peter (grepe)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 6- PP, 4 OS, 5 PP, 5 PP, 4+ PP1987
1007.Štěpán Matěj (Kravator)7-/7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS, 4+ OS1985
1007.Beneš Jakub (JaFy)7- OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1985
1009.Durych Martin (martin.durych)6a+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5c RP, IV OS, 6+ AF1984
1010.Váchal Tomáš (Tomajko)6- RP, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 4 RP1981
1011.Plhon Frantisek (Frap)7a OS, 6c flash, 6a+ flash1978
1012.Smejkal Lukáš (smejkall)8a+ PP, 7c/7c+ PP1975
1013.Thor Wikk (Wikkthor)7- OS, 7 RP, 7- RP, 6 OS1972
1014.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
1015.Rakovský Lukáš (Lukash)8- OS, 7 OS, 7- OS1966
1015.Novak Daniel (Dandyn)6c OS, 6b OS, 6b OS1966
1015.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
1018.Bahenský Petr (Koloťuk)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1960
1019.Kozubík Vojtěch (voko)6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1957
1020.Hošek Jan (Hoša)6+ OS, 6+ flash, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 5 flash1956
1021.chýlek jiří (Chylas)6a OS, 6a+ RP, 5c OS, 5a OS, 4b OS1952
1022.Žabka Vráťa (alffi)6b+ OS, 6b+ OS, 6c PP1950
1023.Mikosik Mateusz (Mikos)IXb/IXc PP, VIIIc/IXa RP, VIIIc/IXa PP1947
1024.Běhounek Michal (Grenvy)9- OS, 9- OS1944
1024.Kolařík Petr (petakolda)7 PP, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5 OS1944
1026.Vrzal Ondra (Guruondra)6+ OS, 6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5 OS1941
1027.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
1028.Majkut Václav (Váša)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS1938
1029.Sýkora Otakar (Otakar)5b OS, 5b flash, 4c OS, 4c OS, 4c OS, 4b OS, 4b OS1935
1030.Sedlář Petr (Rybízek)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 2 solo, 2 solo1933
1031.Muránsky Kubko (Murko)7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6- OS1926
1031.Jurčík Adam (Adik)7- OS, 7+ RP, 6 OS, 6- OS1926
1033.Seqa (Seqa)7 flash, 7- flash, 7- RP, 6+ flash1919
1034.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
1035.Kment Martin (mrkm)7- OS, 5+ OS, 6 PP, 6- PP, 5+ RP, 5 RP1914
1036.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
1037.Vacek Ondra (vaca34)VI OS, VI OS, V OS, IV OS, 4 OS, V flash, III OS, III OS, 3 solo, I solo1905
1038.Mázl Luboš (Majzlík)9 flash, 9+ PP1903
1039.Berka Martin (malej džajl)6a+ OS, 6a OS, 6a+ RP, 5+ OS1901
1039.Puš Jan (dagles)5+ OS, 5 OS, 5a OS, 6 RP, 5- OS, 5- OS, 6+ AF, 7- AF1901
1041.ZORORO ZORORO (zorooo)7+ OS, 8- PP, 7- OS1900
1042.Vejvoda Petr (Vejvis)IXb PP, IXb RK, VIIIc PP1899
1043.Klemsa Martin (M7)8- OS, 8- OS, 6 flash1897
1044.Čermák Martin (Čermy)IXa OS, IXa PP, VIIc OS1894
1045.Šnapková Petra (Šnapka)7 PP, 7- flash, 7- RP, 6 OS1891
1046.Eret Lukáš (Lukáš Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
1046.Protiva Jaroslav (Banks)7 OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1888
1046.Maslák Tomáš (tomik123)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6 OS1888
1046.Bartoš Michal (bartom18)VIIIa OS, VIIc OS, VIIb OS, VII OS1888
1046.Er David (David Eret)7- PP, 6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5+ OS1888
1046.Matoušková Jana (Jana)7 RP, 7- flash, 7- flash, 6- OS1888
1052.Volf Štěpán (stepanvolf)8a RP, 7a+ OS1882
1052.Húserka Ondro (Onndro)8+ PP, 7 OS, 7 RP1882
1054.Hermann Martin (hermish)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 6- RP1877
1055.Pokorný Petr (foton)7a flash, 6a+ OS, 6b+ PP1875
1056.Mašek Karel (Musado)7c+ PP, 7b OS1872
1056.Trlová Silvie (silvie)8- PP, 7 OS, 7+/8- PP1872
1058.Kkk Sebastian (sebastian)7+ flash, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1869
1059.k. jakub (1785)7+ OS, 7 OS, 7- OS1866
1060.Šalanský Ondřej (Sayid)7- OS, 6+ OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1865
1061.J. Michal (shatterhand)7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 5+ OS1863
1061.Doležal Paaj (paaj)VII flash, VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1863
1063.Kocián Jirka (Mr.Freezer)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1860
1063.Cejp Jan (Kayakero)6a+ OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5A OS1860
1063.Bílý Michael (Doom312)7+ PP, 7- RP, 6 OS, 6 OS1860
1066.F. V. (V.F.)IXa flash, VIIIc flash, VIIIb flash1859
1067.Choutka Jan (chouťák)8- RP, 6b OS, 6a+ OS1858
1068.Mikeska Erik (Eržik)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 4 OS, 5- RP, 3+ OS, 4 RP, 4 RP, 3 RP1856
1069.Šindel Vašek (vava10)9+ PP, 9 PP1850
1069.Krátký Martin (homerr)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3 solo, 3 solo1850
1071.Janda Pavel (ing.rizek)7- flash, 6 OS, 6+ flash, 6- RP, 5 flash1845
1072.robert (aiix)7c OS, 7a OS1844
1072.güttner ondra (gitti)7+/8- flash, 7-/7 RP, 6+ flash, 6- flash1844
1074.Maggi Tomáš (maggi)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- OS1838
1074.Komárek Michal (MKomar)7 OS, 7 OS, 5 OS, 4+ OS1838
1076.Hejdanek Ondra (Hejdanek)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, III OS, III solo1836
1077.Horych Ondřej (Bobr_747)7- OS, 6+ flash, 6 flash, 6- flash, 4+ flash1834
1078.Smrž Michal (Rocco)8a PP, 7b/7b+ PP1831
1078.S Ondřej (spileec)7 RP, 6+ RP, 6 flash, 5+ OS, 5 flash1831
1080.Solar Milan (Milan94)6+/7- OS, 6+/7- OS, 6 OS, 6+ RP1830
1081.Jahoda Martin (Jahys)VIIIc PP, VIIIa flash, VIIb OS, VII flash1828
1082.Beger Michal (miklez)6- OS, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5+ RP, 4 OS1826
1083.Tesař Filip (Hilfák)8- PP, 6+ OS, 6- OS, 5 OS, 7 AF, 6 AF1824
1084.Zahradnik Pavel (Vivaista)8 PP, 8- PP, 6+ OS1822
1084.Srholec Jakub (KuřecíŘízek)6+/7- OS, 7- RP, 7- RP, 6- OS1822
1086.Krupička Ondřej (Krupas)VIIb OS, VIIb OS, VI OS, V OS, IV OS, V solo, VIIa AF, VIIIa AF, VIIa AF1817
1087.Votoček Zbyněk (ZV)7 OS, 7 OS, 7- OS1816
1087.Margetín Jakub (crazy.chaz)6b OS, 6b OS, 6a+ OS1816
1089.Katka Švecová (Švecová)6a RP, 6a RP, 5b OS, 5c RP, 5c RP1812
1090.Melich Marián (majoo)8 PP, 7 flash, 7+ PP1809
1091.Koutný Petr (Kouťas)9 PP, 9 PP1806
1092.Svatoň Tomáš (cmtom)VIIIa OS, VIIIa PP, VIIb OS, VIIc RP1804
1093.Budinská Eva (chimenea)7b+ flash, 7c PP1803
1094.Štencl David (Daaava)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5+ flash, 4+ flash, 5+ AF1801
1095.Michal Michal (MichalMichal)6+/7- RP, 5+ OS, 5 OS, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 6+ AF, 6+ AF1786
1096.Ježek Jaroslav (JAR.)7+ OS, 7+ flash, 7 RP1785
1097.Posekaný Lukáš (Lukýno)7 flash, 6+ OS, 6+ flash, 6 flash, 5 -, 5+ RC1781
1098.Šilhán Standa (Kralsteny)IXa RP, IXa RP, VIIIa RP1780
1099.Hirš Bořivoj (hirsb)7+ PP, 7- PP, 6 OS, 6 flash1775
1100.Kubiena Roman (fredos)7a PP, 6c PP, 6a+ PP1768
1101.Michalčuk Vladimirek (ladyk)7+ OS, 7+ OS, 6 OS1766
1101.Míšek Petr (Plech)7+ PP, 6+ OS, 6 OS, 5 OS1766
1103.Veselý Martin (Martin Vesely)7 RP, 7- RP, 6 OS, 6- OS, 7 RC, 7+ RC, 7 RC1764
1104.Jánský Ivan (Jai)7+ OS, 6+ OS, 5 OS, 5- OS1763
1105.Fanderlik Tomáš (fanderlik)7+ OS, 7- OS, VIIIb RP1758
1106.P Michal (michalp)8 PP, 7+/8- flash, 6+ flash1756
1107.Jakubčiak Ján (yanco)7 OS, 7 OS, 7 RP1754
1108.Černý Jan (Valdy)6+ OS, 6+ OS, 7- PP, 6+ PP1750
1109.Lameček Blbeček (Alby)7 OS, 7 OS, 7- flash1747
1110.Černošek Martin (coko182)7b OS, 7a OS1744
1111.Šedivec Petr (Šéďa)7 OS, 6+ OS, 5+ OS, 5- OS1738
1111.Zpěvák Jiří (jirizpevak)6a OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS1738
1111.Holy (Holy21)6+/7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 OS1738
1114.Boroňová Daša (Žirafa)4 OS, 4 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1737
1115.Stalmach Tomáš (Disaurus)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1735
1115.Kadeřábek Michal (Michi)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, VIIIc AF, 7- AF, 7- AF1735
1117.Brožová Alžběta (betu)8- RP, 7+ RP, 7 RP1730
1118.Zahrádecký Jan (Zahrádka)6c+ PP, 6b OS, 6a flash1725
1119.Šarapatka zdenek (zdenal.sary)7 RP, 6 OS, 6- OS, 5+ RP, 5- RP1724
1120.Talavašek Kamil (panda)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
1120.Mayer Martin (mmayer)6b OS, 6a+ OS, 6a OS1716
1120.Nocar Jiří (tuffgong1)7 OS, 7- OS, 6+/7- OS1716
1123.Makar Tomáš (makys)VIIIb/VIIIc PP, VIIc RP, VIIb RP, VIIa RP, VIIa RP1715
1123.Künkel Sven (Sven)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5+ RP, 5+ PP, 4 OS, 4+ AF, 6- AF, 7 AF, 6- AF1715
1125.Tichy Jaroslav (Krema)8- PP, 7 flash, 7- flash1712
1126.t milan (blondacek)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF1711
1126.Bouša Daniel (Oušis)6- OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 6+ AF1711
1126.Krejčí Lenka (Krejčí Lenka)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP, 5+ PP1711
1129.Hlávka Radim (králíík)9 PP, 8+/9- RP1710
1130.Trojan Filip (f.trojan)7 OS, 7- OS, 7 RP1708
1131.Hlinka Ondřej (ondrahlinka)10 PP, 7+ flash1703
1132.Smolka Jaroslav (Metálovej)9- PP, Xa PP1700
1133.Steininger Honza (HonzaS.)6+/7- OS, 6+ RP, 6 RP, 4+ OS, 5+ RP, 7- -, 7- -1699
1134.Belas Martin (mbe)7- OS, 7 PP, 6- OS, 6- PP1694
1135.Vermach Josef (pepan)7- OS, 7 PP, 5 OS, 5- OS, 7- AF, 6 AF1693
1136.Durr Daniel (apachedan)7+ RK, 6 OS, 7- RK, 6- OS1692
1136.Frič Jakub (cubafr)IXc RP, VIIIc RP, VIIa OS1692
1138.Czerny Pavel (Jespak)6+ OS, 6 OS, 6 flash, 4 OS, 4 OS1691
1139.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
1140.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
1141.Padůče Květoslav (kvepad)8/8+ OS, 8 OS1669
1142.Chovanová Maja (MajaLittleClimber)6+ RP, 5c PP, 5+ PP, 5a PP, 5a PP, 4c PP, 4a flash, 4b PP, 3 PP1668
1143.Lapacek Tomas (Tomko)7 OS, 7- OS, 6+ OS1666
1144.Tomášek Martin (mtomasek)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 3 OS1665
1145.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
1145.Vrátný Míra (miras)6+/7- OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1663
1147.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
1147.Bednár Filip (béďo)6- OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1657
1149.Huang I-Chiau (algclimber)7- flash, 7-/7 PP, 6- OS, 5- OS1653
1149.Kutín Ondra (AcmE)6+ flash, 6 flash, 5 OS, 5 OS, 5 flash1653
1149.Daňa Drnek (René Daňa)7b flash, 7b PP1653
1152.Polák Robert (r0bin)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 6 PP, 6 PP1647
1153.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
1153.Bubeník Michal (Mič)7a OS, 7a OS1644
1155.Jiroušek Adam (osma)5.10a OS, 6- OS, 5.8 OS, 6- OS1638
1156.Sec Filip (PhilipLeSec)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1632
1156.Kužel Jirka (Zajda)7a OS, 7b RP1632
1156.Janecek Michal (miskis)9- OS, 8- RP1632
1159.Vančura Jiří (Yuler)6- OS, 6 flash, 5+ OS, VIIa RP, 3 OS, III OS1631
1160.Pešík Marek (marekpesik)7b+ PP, 6c+ OS1628
1160.Szentesi Martin (FSH)7- OS, 7 flash, 7- flash1628
1160.Němeček Jiří (Něma)VIIIa OS, VIIIb flash, VIIIa flash1628
1160.Vodrážka Ondra (ondr vodr)7- RP, 6 OS, 6+ RP, 5 RP, 4+ RP1628
1160.Slezák Ondřej (Karbous)Xa RP, IXc RP1628
1165.Mec Milan (kimiczech)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6- RP1627
1166.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)7a+ OS, 7a flash1625
1167.Jakl René (Rendaj)6 OS, 6 OS, 6+/7- RP, 6+ RP, 6+/7- AF1615
1168.Gaudl Lukáš (Guláš)7- flash, 7- PP, 6+ RP, 6 PP1613
1168.Chalupník Tomáš (wentsa)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 6- RC1613
1170.Beneš Tomáš (tříska)7c PP, 7a PP1612
1171.macek kuba (8410045325)7 OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP, 9- AF1606
1171.Elster Petr (Peťř)8+/9- PP, 8+/9- PP1606
1171.Veselský Ondřej (PacesOV)7b flash, 7a flash1606
1171.Janošec Šimon (simonjanosec)Xa PP, IXc PP1606
1175.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
1176.Pátík Marek (Páťa)7b+ PP, 7a flash1603
1176.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)6 RP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 solo, 4+ solo1603
1178.Musil Jirka (JirkaM)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 5- RP1601
1178.Hartman Tomáš (sovaaa)7- flash, 6+ OS, 6 flash, 4+ OS, 6+/7- AF1601
1178.Jenc Martin (jencmart)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 6 RP1601
1181.Pavlíček Radek (Radjo)9 PP, 8 PP1600
1181.Hejný Jakub (BubaH)8+/9- PP, 8+/9- PP1600
1183.Faltus Jakub (woodag)6+ RP, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1598
1184.Müller Petr (Inja)7a OS, 6c+ OS1594
1184.Loučím Jarda (jardal)8 OS, 8- OS1594
1184.Obst Petr (Ptí)8 OS, 8- OS1594
1187.Vicen Ondrej (Panvica)7- OS, 7- OS, 7 RK1593
1188.Suchopár Martin (suchoš)8-/8 PP, 7+ RP, 6+ PP1585
1189.Kudrna Tomáš (Tom Brko)6- OS, 5+ OS, 5+ OS, 5- OS, 5 RP1577
1190.Mišejka Andrej (andrejmis)5 OS, 5+ flash, 4+ OS, 5 flash, 5- flash, 4 OS1575
1190.C Jirka (jiricz)8 OS, 8 flash1575
1192.Havlín Ondřej (Ondraha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS1574
1193.Binter Tomáš ml. (ca366359)8a PP, 6a+ OS1572
1193.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
1195.Kolinger Vojtěch (Wiki)6- flash, 6- flash, 5+ flash, 5+ flash, 5 flash, 4 flash1568
1196.Kylar Ivo (Ivos)4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 PP, 5- PP, 3 OS, 4 PP, 6 AF, 6+ AF1567
1197.Belza Jiří (Steebe)8- OS, 6+ OS, 5 OS1566
1197.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1197.Šedivý Roman (krys)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
1200.Novák František (frenkee)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1200.Hora Jiří (jiri.hora)7- OS, 6 OS, 5- OS, 4+ OS1563
1200.sgt robert (robert sgt)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS1563
1203.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
1203.Vrbata Tomáš (TomVrb)7 flash, 7- flash, 5+ flash, 5- flash1562
1203.Žítek Jakub "kub" (kub)9- PP, 8 PP1562
1206.Bílek Michal (Lebkoun.cz)6+ OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1560
1206.Audes Luboš (LubosAudes)7- RP, 6+ RP, 6- RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP1560
1208.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
1209.Hlaváček Radek (RH74)7b PP, 7a+ PP1556
1210.Novák Michal (Enemy007)IXc flash, IXc PP1553
1210.Pacult Tom (Tom Pacult)9+ PP, 7+ flash1553
1210.Řeháková Veronika (Lažaží)6 OS, 6+ flash, 6+ flash, 5 OS, 7- AF, 7- AF, 7 AF1553
1213.Kováčik Matúš (Kvakoo)7+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1551
1214.Scerba Tomas (matej)Xa PP, IXb PP1550
1214.Liner Lukáš (Coyot)8-/8 OS, 8 flash1550
1216.Jindřich Petr (Peca go)Xa RK, IXc PP1549
1217.Hradil Tomáš (Yanya)8-/8 OS, 8+ PP1547
1218.Saifrt Tomáš (Pilot)7a+ OS, 6b+ OS1544
1218.Kocourek Honza (Honza Kocourek)7a OS, 6c OS1544
1220.KLIKAR Zdeněk (zajic.zajic)5a OS, 4b OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4a OS, 3+ OS1539
1221.France Lubos (milos777)6 RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 6- RP, 5- RP, 6+ RC, 6+ RC, 6 RC, 6- RC1535
1221.TKLP Jirka (masrecht)6 OS, 5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1535
1223.Kotková Veronika (Vrie)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 3+ OS1534
1224.Štambachr Honza (860622)8 PP, 7 flash, 4+ OS1531
1225.Mach Tomáš (Manwellcz)6c+ OS, 7a+ PP1528
1226.Šístek Václav (Pisek)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 5+ RP1527
1227.Chrástek Jiří (chrasjir)IXb OS, IXa flash1525
1227.Průcha Šimon (kimulin)8+ flash, 7+/8- OS1525
1229.Wolfik (Wolfik)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5 flash, 4 solo1523
1229.Kuna Alois (Alois88)7- PP, 6+ flash, 6+ RP, 6 RP1523
1231.Havlíček Svata (jezek)9b OS1522
1232.Dračice Velká (Baletkaskal)IXc RP, IXc RP1520
1232.P. P. (Simča)IXa RP, VIIIc PP, VIIb RP1520
1232.Šťastný Petr (Šťása)7- OS, 6 OS, 6 OS, 4 solo1520
1235.Cudzik Polda (biggles)6 flash, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1516
1235.Proft David (profator)VIIIb OS, VIIc OS, VIIb OS1516
1235.Wikouš Wik (Wik)7- OS, 7- OS, 6- OS1516
1238.Homola Michal (mihomola)6 OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1513
1238.Podařil Eugen (Eugenius)6 OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS1513
1238.Kunc Milan (Milanos)7 flash, 6+ flash, 6 flash, 4+ flash, 6+ AF1513
1241.Smejkal Petr (vrabcak01)7b PP, 7a PP1512
1242.Haken Tomáš (haky)VII OS, VI OS, V OS, V OS, IV OS1510
1242.kovar Jiri (JiriKovar)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1510
1242.Šimůnek Jirka (SimunekJirka)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, V OS1510
1245.Hlaváček Matěj (M Lahvon)8+/9- PP, 8- flash1509
1246.Fiala Ondra (ondra fiala)7b PP, 6c+ flash1503
1246.Chvojková Katka (antarctica)7a+ flash, 7a PP1503
1248.Jandík Petr (skritek)7- PP, 7- PP, 6 PP, 6 PP, 7 AF1501
1248.Šafařík Jan (Safik)6a+ OS, 6a OS, 6a PP, 6b AF1501
1250.bures vojta (atjoV)7 OS, 6 OS, 6- flash, 3 OS, 6+ AF1500
1250.Klinkovský Jiří (Jurda)8+/9- PP, 8 PP1500
1252.Lencová Simona (SimčaL)7 flash, 6+ OS, 6+ OS1497
1253.Štilip Jan (Jéňa)IXa PP, VIIc OS, VIIa OS1494
1253.Posekaný Lukáš (Mója)8- OS, 7+/8- OS1494
1255.Bernard Tomáš (SirBerný)6+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS1488
1255.L I (sibu33)7 OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1488
1257.Martinko Jakub (jake.endel)6+ flash, 5 OS, 6- flash, 5+ RP, 4 OS1485
1258.Novák Jiří (Novakos)8+ PP, 7+/8- OS1478
1258.Procházka Mates (ProchyM)8- OS, 8 PP1478
1258.Herodes Martin (herodes)8- OS, 8 PP1478
1261.Černý Jan (Cipis)6+ OS, 6 OS, 6 RP, 4+ OS1476
1261.Miler Kevin (Kevin)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6 RP1476
1263.Kratochvil michal (krupson)4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 3 OS, 3 OS, 4 RP1475
1264.dsgdg asdasd (Ed0us)7+ RP, 7 flash, 6+ RP1473
1265.novák (Hajzl)9a+ OS1472
1265.Ja Jakub (ja)7b PP, 6b+ OS1472
1265. (Lenkas2000)8 OS, 8- PP1472
1268.Suchý Ondra (ByONDRa)6 OS, 6 OS, 5 OS, 6- flash1469
1269.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
1269.Šporík Vlastimil (Sporda)7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5 AF1467
1271.Galen Josef (galen)6a OS, 6a OS, 5c OS, 6b -, 6a -1466
1272.Kokavec Dominik (Dominik Kokavec)7- OS, 6+ PP, 6 PP, 5+ PP1465
1273.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
1274.Hráský Zdeněk (biko)6+ OS, 6- OS, 5 OS, 5- OS, 7 RC1463
1274.Kašpar Jan (Jonáš_VHS)6 OS, 6 OS, 5 OS, 5- OS1463
1276.Bojar Petr (Feldathor)6+ RP, 6 RP, 6 RP, 5 flash, 5 RP1459
1277.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
1277.uzlik uzel (uzlicek)8+ PP, 8 PP1456
1279.Vondráček Lukáš (wondris009)6 RP, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 5 RP, 6 AF1455
1280.Šťastná Baru (barus)VIIa OS, VII PP, V OS, VI PP, V PP, V PP, I PP1454
1281.Spousta Vojtěch (Vojtech87)VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa RP, IV OS1452
1282.Holub Petr (Petas10)5 OS, 5- OS, 5+ RP, 4 OS, 4 OS, 3 OS1450
1283.Koska Jan (H0NZIK)6+ flash, 6- OS, 6- OS, 5- OS, 6- AF1445
1284.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
1284.Mahovsky Milan (Mahy)7+/8- OS, 7+/8- OS1444
1286.Brázda Jan (Edy123)6 OS, 6- OS, 5 OS, 5 OS1438
1286.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
1288.Orel Jan (kureci)7 RP, 6 flash, 5+ OS, 4 OS1436
1289.Azoramyšová Maruška (Azorka)7-/7 RP, 7-/7 PP, 7- RP1434
1290.Slavík Jan (Honza_S)V OS, VIIa RP, VI flash, IV OS, VI RP, VI RP1431
1291.Mareček Martin (GapiCZa)6b OS, 6b flash, 5a flash, 7b+ AF1429
1292.Šimek Jan (honsimek)7- OS, 6+/7- flash, 6+ flash1428
1293.Lev Jan (JiiLii)11 OS1422
1293.llaenka L (llaenka)4a OS, 4a OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS, 3 OS, 3 OS, 2 OS, 2 OS, 2 solo1422
1295.Uhlíř Jan (Janeg)7- OS, 6+ OS, 6- OS1416
1295.Krbcová Nika (Freenika)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
1297.Bereščák Vojtěch (Berescak)VII flash, VII flash, VIIa flash, VI flash, IV flash1415
1298.holy jakub (holykuba)6 OS, 6 OS, 6 RP, 6- RP1414
1298.Šimko Miroslav (mat3s)7- RP, 6+ PP, 6+ PP, 6- PP1414
1300.Lučanský Patrik (Jumper)9- PP, 7+ PP1412
1301.Ebr Albert (bertas8)7- OS, 7- RP, 6- OS, 6+ AF1409
1301.Vojta Jiří (JiriV)7 flash, 7- flash, 6 flash1409
1303.Soldan Johanes (johanes)8+ PP, 8- PP1406
1304.Kučera Petr (anonym)9b PP1400
1304.Wiedenová Lenka (Léňa)VIIb OS, VIIa OS, VIIb flash, VI flash1400
1306.Mika Tomáš (timony)6- OS, 6+ PP, 5+ OS, 5 OS1397
1306.Výborný Tony (phoenixcqcq)6b flash, 5c OS, 5c OS1397
1308.Majer Jirka (Georgeos)6c OS, 6b+ OS1394
1308.Bayer Honza (bayer.honza)8- OS, 7 OS1394
1310.Hejbal Jirka (j.i.r.k.a)VIIIa RP, VIIc RP, VIIb RP, VIIa RP1390
1311.Spaß liebend (Trottel)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 5- OS1388
1312.Rác Josef (JosefRac)VI RP, VI RP, VI RP, V RP, V RP, V RP, V RP, IV RP1380
1312.Obermann David (obrvapno)IXb RP, VIIc RP, VII RP1380
1314.Šilha Daniel (Wofer357)6 flash, 6 flash, 5- OS, 4 OS, 4 flash1378
1315.Bernášek Jan (Jendík)6 OS, 6+ flash, 5+ OS, 5 solo, 5+ RC1376
1316.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
1316.Karhánek Jan (hany.info)8- flash, 7+ OS1375
1318.buhak (coho)11-/11 OS1372
1319.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
1320.Střelcová Lucie (Lucoušek)7 PP, 6- flash, 5 flash, 4 flash, 4 flash1368
1321.Mikel Honza (DorQuendi)5 OS, 5 OS, 6 RP, 6- RP, 4 flash1367
1322.Vojtík Lukáš (djim)6+ OS, 6+ OS, 6 OS1366
1322.Novotný Milan (Milan_1966)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1322.Macourek Lukas (Maca21)7 OS, 6- OS, 6- OS1366
1322.Grasserová Alena (Alča)7- OS, 6+ OS, 5 OS1366
1326.Pleschinger Martin (Pléša)IXb PP, IXa RP1364
1327.Poliček Petr (qetr)6 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS1363
1328.Bulko Martin (matonni)6- OS, 6+ RP, 6 RP, 5 RP, 4 RP, 4 RC, 3 RC, 4+ RC1362
1329.homolka david (davidek)7 flash, 7- flash, 6- flash, 7+/8- AF1360
1330. (Blem)8 PP, 8- PP1356
1331.Lacina Matyáš (Mateslacina)VIIIc RP, VIIb OS, VIIa OS, IXa AF1355
1332.Šimek Matěj (snilek)7- OS, 6 OS, 6+ RP1354
1333.Verdy Verda (Verda)8- flash, 8- PP1353
1334.Janda Petr (Jandee)7 OS, 6- RP, 5+ RP, 5+ RP1352
1335.Kaštovský Ondřej (koumik)6- OS, 6+ RP, 5 OS, 5- OS1351
1335.hanak pavel (hanny)6+ RP, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1351
1335.Soldán Martin (marsol)7- RP, 5+ OS, 5 OS, 4 OS1351
1335.Nývltová Veronika (v.erca)6a OS, 5+ OS, 4c OS, 5 RP, 5c RC, 6 RC, 4 RC, 6 RC, 5 RC, 4 RC1351
1339.Havelka Jan (ianwight)8 PP, 8- PP1350
1340.Hock Aleš (Makak)5 OS, 5 OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3 OS1347
1340.Capandova Michaela (miisa)7 flash, 6+ OS, 5 OS1347
1342.Hladík Tomáš (tomashladik)6c OS, 6b OS1344
1342.Dušátko Jan (dusa)7+/8- OS, 7 OS1344
1342.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
1342.konečný jakub (kony)8- OS, 7- OS1344
1342.Jarník Jonáš (frudgy)8- OS, 7- OS1344
1347.Dara (Dara)7 RP, 6+ OS, 6+ RP1342
1347.Paták Michal (Olline)5- OS, 5- OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS, 4+ RC, 4+ RC, 5- RC1342
1349.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
1349.Halaš Jakub (Natural)6+/7- OS, 6+ OS, 5+ OS1341
1351.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
1351.Solanský Pavel (Capybara)7 PP, 6 RP, 6 PP, 5 RP1340
1353.mrtvý tomáš (climbadr)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1338
1353.Vařeka Martin (archeropterix)6+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1338
1353.Jirak Ales (Ajaj)6 OS, 6- OS, 5 OS, 4 OS1338
1353.Radic Stepan (IngRadic)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS1338
1353.Vojtko Vladimir (VladoV)7 RP, 7- RP, 6+ RP1338
1358.Soldát Milan (soldatm)6+ OS, 5- OS, 4+ OS, 3 OS, 2 OS1335
1358.Kalous Jiří (HD1903)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4- OS1335
1358.Vambera Jiří (vambik)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4- OS1335
1361.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
1361.Gerza Karlos (kajos)6+ OS, 7 RK, 6+ RK, IV RP1334
1363. (Anča )VIIIc OS, IXa RP1332
1364.Dobrovský Pavel (ashnobe)7 PP, 5+ OS, 4+ OS, 5 PP1331
1365.Hruška Tomáš (lomazga)5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 6 RP1326
1366.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
1367.Stránský David (davson)8- RP, 8- RP1320
1368.Trantina Marek (rahab15)VIIIb OS, VIIa OS, VI OS1316
1369.Novák Josef (Newman)8 PP, 7+/8- RP1314
1370.Dočekalová Barča (Hujirek)8 RP, 7+ flash1313
1371.Očko Jan (messedup)6+ flash, 6 flash, 6- flash, 5 flash1312
1372.Novák Martin (handycraftsman)8- RP, 8- PP1310
1373.Vaňous Lukáš (Casidy)7 flash, 6+ flash, 6 flash1309
1373.B L (LB)7 PP, 6 flash, 5 flash, 4+ flash1309
1375.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
1375.Lacina Matyáš (Laca jr)VIIIc RP, VIIa OS, VIIa OS, VIIa AF1305
1377.urban jakub (buba)VII OS, VII RP, VII RP, VIIa RP1302
1378.Uher Radek (Radošek)6+ RP, 5+ OS, 5- OS, 5- OS1301
1379.Trojan Vojtěch (Trojey)9a PP1300
1379.Š. David (dafreeman)7a PP, 6c PP1300
1381.Adámek Standa (Baggio)6+ OS, 6 OS, 6+ flash1297
1381.Moc Martin (Mocík)7- OS, 6+/7- OS, 4+ flash1297
1383.Knedla Dalibor (DaK)7+ OS, 7 OS1294
1383.člověk cizí (Kubš)6c OS, 6a+ OS1294
1383.Liškutin David (Liškut)VIIIc OS, VIIIb OS1294
1383.Hůla Pavel (Pard)7+ OS, 7 OS1294
1387.Tomsová Adéla (Atom)6+ OS, 6+ OS, 5+ OS, 7- AF1292
1388.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
1388.Patik Tom (trik)6- OS, 5 OS, 5- OS, 5- OS1288
1390.Mrázek Jiří (Jiriskooo)8- RP, 7 OS1282
1390.Zloch Martin (Cartyzlo)8- RP, 7 OS1282
1392.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
1393.Novák Jiří (Viking)5 OS, 4 OS, 3+ OS, 4 flash, 3 OS, 3 OS, 3+ flash, 3 solo1280
1394.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
1395.Elis Luděk (elda)7- flash, 6 OS, 6+ PP1275
1396.Holko (Ondra H)6c+ PP, 6b OS1272
1396.Hůrka Matouš (koyamaczech)7 OS, 5+ OS, 6- flash1272
1398.Gregora Jakub (gregoraja)8 RP, 7+ RP1270
1399.Němec Miroslav (Mikeš)VIIb OS, VII OS, VIIa OS, III solo, II solo1269
1400.Pražská Katka (Mauricea)4- OS, 4+ RP, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 3- OS, 4 RP, 4 RP, 4 PP1268
1401.Šťastný Daniel (Dan!el)6+ OS, 6+ OS, 5 OS, 7 AF1267
1402.Vavruša Marek (vavrusa)6+ OS, 6 OS, 6- OS1266
1402.Zeman Jan (Honza)6+ OS, 6 OS, 6- OS, 3 RC1266
1404.Lukeš Martin (Martin Lukeš)VIIb OS, VI OS, VIIb RP, VI RP, VIIb AF1265
1405.Hermann Pavel (Hermi)5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 4 OS1263
1405.Hrubec Přema (evilFace)6 OS, 5+ OS, 4+ OS, 4 OS1263
1405.Vacek Tomáš (SeahawkCZ)6- OS, 6- OS, 5- OS, 4 OS1263
1408.Zumr Vladek (jeckill)7a PP, 6b+ PP1262
1409.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
1410.Burišin Michal (Buri)7a PP, 6b flash1259
1410.Staněk Patrik (Paťo)7 flash, 6 flash, 6 flash1259
1412.Rabada Dušan (TáDušan)6c flash, 6b+ flash1256
1413.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa RP, VIIb OS, VIIa OS, VIIa AF1255
1414.Váňa Robert (rob76)6 OS, 5 OS, 5 flash, 5 flash, 6 AF, 6 AF1252
1415.Marášek Jakub (majak8000)5 OS, 5 OS, 6 RP, 5- OS1251
1416.Müller Jiří (Jurysh)5+ OS, 5+ OS, 6- flash, 5 flash1250
1416.Zapatero Jan (Jan Zapatero)8c+ PP1250
1416.Sadloňová Adriana (Adri)7- PP, 6a+ PP, 6+ PP1250
1419.Sponka Pan (sponka)5+ flash, 5 RP, 5 PP, 5- RP, 4 flash, 4 RP, 4 RP, 5+ AF, 6 AF, 7- AF1249
1420.Jandová Kateřina (Katie)7- flash, 6- OS, 6- OS1247
1421.Paseka Miloš (nec)VI OS, VI OS, V OS, IV RP, IV RP, IV RP1246
1422.Hančil Lukáš (sakullic)7 OS, 6b OS1244
1422.Nevrlý Leoš (Nevy)7 OS, 7 OS1244
1422.Žambera Jan (honza.z)6b OS, 6b OS1244
1422.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
1422.Wloch Přemysl (Přemo)7 OS, 7 OS1244
1422.Grabska Gosia (Gosia)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1422.Sosnová Petra (sosa)VIIIc OS, VIIIa OS1244
1422.Gazdarica Miloš (epiraten)7+ OS, 7- OS1244
1422.Hroch Tomas (hrocht)6b OS, 6b OS1244
1431.Veselý Ondra (Olly)6+ solo, 6+ solo, 6 solo, 5+ solo1241
1431.Mikšík Robert (bobymikes)6+ OS, 6 OS, 5+ OS1241
1431.Král Jakub (kralik2)7- OS, 5+ OS, 5 OS1241
1434.Blahnik Miroslav (Mira)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 3 OS, 5+ RC, 6+ RC, 6- RC, 5+ RC, 5+ RC1240
1435.Fiala Roman (Redman)6- OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1238
1436.Pánek Karel (Karlik)6 RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 4+ RP, 4 RP, 7- -1235
1437.Šváb Karel (karelsv)VIIIc OS, VIIIc RP1232
1437.Barchánek Michal (michbar)8- RP, 7- OS1232
1439.vystavel (jara)6- flash, 5+ flash, 5+ PP, 4 flash, 4 PP, 3+ flash, 3 flash1230
1439.Jirásek Roman (rm.jirasek)5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP1230
1441.Jaskal Evzen (Eugen)7+/8- RP, 7+/8- RP1228
1441.Kušková Klára (Clare)6+ OS, 6+ flash, 6 flash1228
1443.Michalka Radek (radekmichalka)5b OS, 5a OS, 4c OS, 5b RP1226
1444.Mastik Honza (flashstorm)7+ OS, 7 flash1225
1445.Šusta Jiří (Chacapuraj)7- RP, 5 OS, 4 OS, 5 RP1222
1446.Pešková Lucie (Štůca)7 PP, 7- PP, 6- PP1218
1447.Blisa Adam (manniax)7- OS, 6- OS, 4+ OS1216
1447.Stonišová Mariana (Mariana)8+ RP, 7- PP1216
1449.orel jan (xorel)7 RP, 6 flash, 5+ OS1214
1449.Šimiček Martin (Fido)4c OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 3 OS, 4c AF, 4b AF1214
1449.XXX Andrea (špajda)5+ OS, 5- OS, 5- OS, 4+ OS, 6+/7- AF1214
1449.Hricák Petr (Hríca)8- RP, 7+ solo1214
1453.Plhák Marek (marda)5+ OS, 5 OS, 4+ OS, 4+ OS1213
1453.Karlík Petr (Karlipet3)8 flash, 7- RP1213
1453.Skála Lukáš (zeros)Xa RP, VII flash1213
1456.Havlicek Martin (x00x)8- flash, 7- flash1206
1456.Majdloch Stanislav (Mejdlo234)8- PP, 7+ PP1206
1458.Slavík Martin (Martin297)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS1205
1459.Kaňa Vojtěch (kanour)8 PP, 7- flash1203
1459.Hosnedl Pavel (fellini)6b+ flash, 6c PP1203
1461.Martinec Petr (Peters)VIIb OS, VIIb RP, VIIa RP, VI RP1202
1461.Kožíšková Nikol (nikikozich)5+ OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS, 6+ AF1202
1463.Repčík Juraj (JuroR)8c PP1200
1463.Eichmeier Aleš (Kala)8c PP1200
1463.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)8c PP1200
1466.Žákovský Petr (zakys)7 OS, 7- OS, 8 AF1195
1467.Procházka Jirka (prochy)6b OS, 6a+ OS1194
1467.Bozdech Petr (maka)7 OS, 7- OS1194
1467.a a (a)7 OS, 7- OS1194
1467.kura jura (jurakura)7 OS, 7- OS1194
1467.Bartošek Stanislav (sttanda)6b OS, 6a+ OS1194
1467.Maroldo Maroldo (maroldo)6b OS, 6a+ OS1194
1467.Rouspetr David (Adventure)7+ OS, 6+/7- OS1194
1474.Marko Kuba (Umpalumpa)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1474.Studeny Petr (Apex)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1474.Zahálka Karel (brucháček)6 OS, 6 OS, 5+ OS1191
1477.ŠIMEK Pavel (PanPavel)6 OS, 6 flash, 5 flash, 3 flash, III flash, 6+/7- AF1190
1478.Přemyslovský Martin (martinekx)5 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1188
1479.Kica Eda (Edynho)8-/8 PP, 7 PP1187
1480.Vosecky Ondra (kazishuk)7 OS, 7+ RP1182
1481.Zembol Radim (Vendy)6 flash, 6- flash, 6- flash, 4 OS1181
1482.vychlopen tomas (tomasek)5+ OS, 4 OS, 4 OS, 4+ flash, 3 OS, 3 solo, 4 RC, 5a RC, 5- RC, 5- RC1180
1482.Mareš Jan (JanMar)5 OS, 5 OS, 6 RP, 4 OS1180
1482.Michovský David (Ještěrka)VIIIb RP, VIIc RP, VIIb RP1180
1485.Breckl Jakub (jbreckl)6- OS, 6+ PP, 5+ RP, 4 OS1179
1486.Marek Lukáš (lukaz)6 OS, 6+ flash, 6 flash1178
1487.Procházka Lukáš (proch008)8- flash, 6+ OS1175
1488.Mrázek Tomáš (tmrazek)8a+ OS1172
1488. (SPIDERRICO)10- OS1172
1488.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
1491.Hora Pavel (Kopecek)6 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS, 3 OS1170
1491.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
1493.Franc Tomas (baryk2003)VIIb OS, VIIb OS, VI OS1166
1493.Angrešt David (Angrešt)VIIc OS, VIIa OS, VI OS1166
1493.sobros (j.sobros)6 OS, 6 OS, 5 OS1166
1493.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)5c OS, 5c OS, 5A OS1166
1497.Ćmiel Standa (Gorol)5 OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS1163
1497.Orendáčová Kristína (OrKrist)8- RP, 7- flash1163
1499.Lochman Petr (Jojo)7 flash, 6- OS, 5+ RP1160
1499.Šišák Mira (MiraUH)8- PP, 7 RP1160
1501.Nehasil Lukáš (luky nehasil)7- flash, 6+ flash, 5 flash1159
1502.Štěpán Matěj (votchi)6+ OS, 7- RP, 4 OS1158
1503.Kunt Pavel (LOBO)6- PP, 5+ RP, 5+ RP, 5+ PP, 5 RP1155
1504.Melichárek Tomáš (buda.tom)6+ OS, 6- OS, 6 RP1154
1505.Resch Petr (Petr Resch ml.)8b+ PP1150
1505.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
1505.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
1508.Švarcová Anežka (anešvar)8-/8 RP, 7- RP1149
1509.Noremberczyk Adam (anorcik)7 OS, V OS, VI flash, VIIa -1147
1509.Havlík Marek (wana)7- flash, 4+ OS, 4 OS, 4+ PP1147
1511.Kubik Michal (Anor)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4 OS, 5+ AF1145
1512.BELIAL (Belial)7- OS, 7- OS1144
1512.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)VIIIa OS, VIIIa OS1144
1512. (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
1512.Mazouch Stanislav (mazouchs)7 OS, 6+/7- OS1144
1512.Lochman Zdeněk (-beda-)6a+ OS, 6a+ OS1144
1512.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
1512.J. Zuzka (zuzaa)6b OS, 6a OS1144
1512.xxx xxx (tomike)7- OS, 7- OS1144
1512.Kejklíček Ondřej (oklicek)6b OS, 6a OS1144
1512.D. Fanda (fana)7- OS, 7- OS1144
1522.Žižkovský Jiří (Robin)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1522.Kruty Kraken (qkwe)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1522.Zuzáková Jana (jajazu)6+ OS, 5+ OS, 5 OS1141
1522.Deák Jaromír (inlog)6 OS, 6- OS, 5+ OS1141
1526.Hulín Radek (hulinrad)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, II solo1140
1527.Hosek Lukas (LukaDolar)6- RP, 6- RP, 5+ RP, 5 RP, 4 RP, 4- RP1135
1528.vyšata libor (lumir)VIIIb OS, VIIIb RP1132
1528.Macharacek Tomas (sushi)7 PP, 5 OS, 6 RP1132
1530.Loula Jakub (jakee)6+ RP, 6- RP, 6- RP, 6- PP, 7+ AF1131
1531.Pašek Jan (Honza.p)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1531.byrtus filip (filipbyrtus)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1531.Scháňka Martin (Konja)7- RP, 6+ RP, 6 RP1130
1534.Barok Libor (liborbarok)8/8+ PP, 6+ flash1128
1535.Blass Martin (Joe_Pike)6 OS, 4+ OS, 6- RP, 4- OS1126
1535.Mašková Eva (Evík)5 OS, 4 OS, 4 OS, 5- RP, 5- PP, VI -, V -, VI -, V -, 5- -1126
1537.janák dušan (stoupa)8b/8b+ PP1125
1537.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
1537.Matúš Eduard (edo)6+ PP, 6+ PP, 5+ PP, 5 PP1125
1537.Stinca Nicu (niku84)7+/8- flash, 6+ OS1125
1537.Oliva Jirka (Oliváč)10/10+ PP1125
1537.Gofroj Petr (goffy007)5+ OS, 5 OS, 5 flash, 4+ flash1125
1537.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP1125
1544.Beran Jan (Ram77)5 OS, 5 OS, 5 OS, 3+ OS1123
1544.Olšovská Michaela (Mejša)6+ flash, 6- OS, 5+ OS, 5+ AF1123
1546.Hanáček Roman (Hany)IXa PP, VIIc OS1122
1546.vítkovič boris (boris)8a OS1122
1546.kotas petr (kotik)7- OS, 7+ PP1122
1546.Svojtka Matěj (Riky Brož)8a OS1122
1546.Brzobohatý Dalibor (Brzoda)6a+ OS, 6b+ PP1122
1551.Šnýdr Jirka (georg)6c RP, 6b RP1120
1551.Maryška Jiří (Jiží)7+ RP, 7+ RP1120
1551.Jandáček Ondřej (Slayer)8- RP, 7- RP1120
1554.Dezort Jan (cert)6b+ RP, 6b flash1117
1554.Svoboda Ondřej (svoboďák)VIIb OS, VII OS, V OS, VIIIa AF1117
1556.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
1556.Novotný Jakub (lechugino)6 OS, 6- OS, 5 OS1116
1556.Šedivý Michal (Koumák)6+ OS, 5 OS, 5 OS1116
1556.Charognard a tete blanche (Sup)VIIc OS, VI OS, VI OS1116
1556.S. Honza (Hobit)6 OS, 5+ OS, 5+ OS1116
1561.Silvička Martin (Silvis)6+ OS, 4 OS, 5 RP, 5 RP1114
1561.Ďurneková Terka (Sedmokráska)6c PP, 6b RP1114
1563.Keclík Zdeněk (Sitcom)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1563.Myslivec Marek (Tremolos)5+ OS, 5 OS, 4 OS, 4 OS1113
1565.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
1566.Solnický Petr (solnac)8b RP1110
1566.Hroza Libor (liborh)8b RP1110
1568.Khaibullin Rishat (Rishat)10 PP1106
1569.Laštovka Jakub (Lašty)VII OS, VIIa OS, VIIb RP, VIIIb AF1105
1569.Dancisak Erik (Erik-irbis)7 RP, 6+ RP, 5+ RP1105
1571.Kekrt Lukáš (Lukas K)6a RP, 5b OS, 5a OS1104
1572.Mika Dominik (dodo)5+ OS, 6 PP, 5 flash, 4+ flash1103
1572._ _ (Matik)6+ flash, 6 flash, 5+ OS1103
1572.Klemsa (fakub)6 OS, 6+ flash, 5+ flash1103
1575.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)10 PP1100
1575.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
1575.Sharma Chris (Chris)8b PP1100
1575.Vopatová Edita (editka vopatová)8b PP1100
1575.Vítek Ondra (Viki)10 PP1100
1575.Cihlář Vojtěch (Cihla)10 PP1100
1575.Rydval Tomáš (*tom*)10 PP1100
1575.Spilka Martin (mat)10 PP1100
1575.Kováč Benjamin (Benjamin Kováč)5c OS, 6a RP, 5b RP1100
1575.Gajdos Jan (jang)6 OS, 6- OS, 6 PP1100
1575.Blažek Zdeněk (blaza)10 PP1100
1586.Němec Jan (Rusi)6- OS, 4 OS, 4- OS, 3+ OS, 3 OS, 2 solo1099
1587.Blazek Daniel (savec)6- OS, 6- OS, 6+ solo1098
1588.Raška David (Postman)5.13a OS1097
1589.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
1589.Medvídek a Sluníčko (slunicko)6b+ OS, 5c OS1094
1589.ahepjuk ivan (kml)7 OS, 6+ OS1094
1589.Kulatá Veronika (Kulatav)6a+ OS, 6a OS1094
1589.Skála Filip (HollyWood)7+ OS, 6 OS, 4- RC1094
1589.Roth Vaclav (Rotax)6a+ OS, 6a OS1094
1595.Kejst Jíří (jiri.kejst)6+ RP, 6+ RP, 6+ RP1092
1595.Farský Aleš (farda)VIIb OS, VIIc RP, VIIb RP1092
1595.Dvorník Petr (Dvorňas)6- OS, 6- OS, 5+ OS, 7 AF1092
1598.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
1598.Mašek Michal (Medy)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1598.Wiesner Lukas (Wizi)6+ OS, 5+ OS, 4+ OS, 7- RC1091
1598.Hurtová Zuzana (Bambi)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
1602. (SPIDERMANPAVOUK)10-/10 RP1089
1603.Vaněčková Běla (Běla)4 OS, 4 OS, 3+ OS, 3 OS, III OS, 3- OS, 3 RP1087
1604.. . (zlobr)7- OS, 7 RP1086
1605.Hojač Vojtěch (Vojťas H.)VIIIa RP, VII RP, VIIb RP, IV RC, VII RC1084
1606.Skuhravý Martin (skuhra)6b+ RP, 6a OS1082
1606.Moravec David (T-Dave)7- OS, 7 RP1082
1608. Lachman Pavel (durbagh)6 RP, 5- OS, 5 RP, 3 OS, 4 RP1079
1609.Jambor Lukáš (lukas.jambor)VI OS, VI OS, V OS, V RP1076
1610.kašpárek Kašpik (ivo)10-/10 PP1075
1610.Vodička Václav (wasser)XIa/XIb PP1075
1610.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
1610.Leskovjan Martin (Lesko)6b OS, 6a flash1075
1610.Šáňa Jiří (Šanis)6b flash, 6a OS1075
1610.Strnad Tomáš (foxR)8a+/8b PP1075
1616.Vostřel Petr (jericho)VIIIb RP, VI solo, VI solo, V solo, VIIb AF1073
1616.Novy Peter (Pioter)5 OS, 5- OS, 5- OS, 3+ OS1073
1618.Šulc Jakub (Jakub Šulc)7- OS, 7 PP1072
1618.Novák Peter (PitriZ)6a+ OS, 6b PP1072
1620.Mrázek (Jirisko)7 RP, 5- OS, 6- RP, 7- AF1068
1620.Korunka Petr (Diabolusss)5+ OS, 5+ OS, 4 OS, 3 OS1068
1622.Kuběnová Barbora (barboucha)VIIIb flash, VIIIb RP1063
1623.Smolík Jan (Šaman)7- PP, 6 flash, 5 flash1062
1624.Dvořák Ondra (Ondra.D)6+ flash, 6 flash, 6- flash1059
1625.Liška Ondřej (Lisak)VII OS, VI OS, VIIb RP1054
1625.Stráník Štěpán (Š Stráník)8A+ solo1054
1627.Dus Milan (midus)7+ flash, 7- PP1053
1628.Klinger Tomáš (skafundr)10- PP1050
1628.Zeman Michal (Majki)8a+ PP1050
1628.Procházka Ondra (Kuna)10- PP1050
1628.Rákosníček ondra (křemílek)8a+ PP1050
1628.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
1628.Novák Víťa (ViNo)7+ PP, 7 PP1050
1628.Janačík Petr (janis)10- PP1050
1628.Rottenborn Marek (Azbest)10- PP1050
1628.kašpárek ivo (ivo kašpárek)10- PP1050
1628.Přibil Jirous - Jiří (jirous)10- PP1050
1628.Řitička Ondra (boreal)10- PP1050
1628.Jeřábek Lukáš (Luky:o))10- PP1050
1628.Urbášek David (urbasekd)10- PP1050
1641.Procházka Dominik (Prochazka127)4+ OS, 5 flash, 5+ PP, 5 PP, 4+ RK1049
1642.Šatanek Dávid (meny)7c/7c+ OS1047
1643.Míša Dalibor (Dalis)6a OS, 6a OS1044
1643.Křížek Jenik (Jeňýk)VIIIb OS, VIIb OS1044
1643.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIb OS1044
1643.Karel Jaroslav (JaraK)VIIIa OS, VIIc OS1044
1643.Šplíchalová Růža (Růženka)VIIIa OS, VIIc OS1044
1643.Zímová Kateřina (KaczkaZ)6b OS, 5c OS1044
1643.Ježek Tom (Jezza)6a OS, 6a OS1044
1643.Kovařík Ivan (IvanK)6a OS, 6a OS1044
1651.H Vojta (hrassek)6 OS, 5 OS, 5- OS1041
1651.mynar jakub (kapustnak)6- OS, 5+ OS, 5 OS1041
1653.Hľadaj Juraj (kecupko)7 OS, 6+/7- RP1032
1653.Piksa Michal (PiksaM)7- PP, 6 OS, V RP1032
1655.Beneš Ondra (ondra benes)5.13b PP1031
1656.Černošek Jakub (jakubcernosel)7- PP, 5+ OS, 5+ PP1028
1657.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
1657.Jumbo Tomáš (jum6o)6a OS, 6a+ flash1025
1657.Češpivo Jan (beer)7 OS, 6+ flash1025
1660.S J (Maskara)7 RP, 7 RP1020
1661.Valosek Roman (cricket)5 OS, 4+ OS, 4+ OS, 3 OS, 5- RC1018
1662.Tomsik Libor (yeckel)6+ RP, 5+ OS, 6 RP1017
1663.Chotěborský Jan (Jcht)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1663. (Radovan Martiš)6 OS, 5 OS, 4+ OS1016
1663.Flidr Ales (p0waa)5+ OS, 5+ OS, 5 OS1016
1666.Papiez Problemovy (Papiez)8a RP1014
1667.Polívka Ondřej (smoljacek)5- OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS1013
1668.Korbelová Eva (CalamityEvita)5 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1012
1669.Šimečková (Klára531)6b+ PP, 6a flash1009
1670.Pírek Jirka (Leff)6 OS, 5 OS, 6- RP1008
1670.Kostelanský Peter (Zunio)7 solo, 7 solo1008
1672.. . (Wondas)8a PP1006
1672.Cáder Peter (kmeto)8a PP1006
1672.Sládek Tomáš (sladic)9+/10- PP1006
1672.Chvála Jan (zabicka)9+/10- PP1006
1672.Buzák Filip (buzo)9+/10- PP1006
1672.Fík Lukáš (Fik)9+/10- PP1006
1678.Kučírek Václav (PD)8a solo1004
1678.Švecová Jana (Jana.Vincourková)9+/10- solo1004
1680.Kostka Matúš (kuko)9+/10- PP1000
1680.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
1680.Šofránko Ján (Janko)9+/10- PP1000
1680.Zachariáš Jan (Zacharda ml.)9+/10- PP1000
1680.Cmunt Aleš (mesiiash)5+ flash, 5 flash, 5- flash, 4 flash, 3+ flash1000
1680.Eichmeierová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
1680.Smrek Dávid (fejsis)9+/10- PP1000
1680.Plevko Tomáš (samoT)8a PP1000
1680.DEJDAR RICHARD (SPIDERRD)9+/10- PP1000
1680.Vlček Antonín (Tonny)8a PP1000
1680.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
1680.Fiala Adam (fialka)8a PP1000
1680.Hobzová Eliška (Eliška)8a PP1000
1680.Abt Lukáš (asu)9+/10- PP1000
1680.Lautner Jiri (jiri lautner)9+/10- PP1000
1680.Šilhán Standa (Steny)8a PP1000
1680.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP1000
1680.Adamovský Adam (Adam.A)9+/10- PP1000
1680.Kopecký Jonáš (Jonda)9+/10- PP1000
1680.Mikuš Rosťa (Rosťa)9+/10- PP1000
1680.Genda Milan (Gendis)9+/10- PP1000
1680.Šebek (Šéba)9+/10- PP1000
1680.Šindel Petr (PEN)8a PP1000
1703.Peťo Miroslav (Miro)10- RK999
1704.Kadleček Honza (krotitel)VIIIa OS, VIIb OS994
1704.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
1704.Karel Michal (miguel)7 OS, 6- OS994
1704.Vacek Radek (RadekV)5+ OS, 5+ OS, 6 PP994
1704.Pištěcký David (Pisti)6a+ OS, 5c OS994
1704.Štěpánek Jára (jari kuri)VIIIa OS, VII OS994
1710.Polasek (Michapo)5 OS, 5- OS, 4 OS, 3 OS993
1710.Šanca Marek (maaara)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6a AF, 6a+ AF993
1712.Štěpán (S.v.T)5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5+ AF992
1712.Janků Igor (IJ)6a RP, 5b OS, 5a RP992
1714.Jasko Samo (sjasko)6- OS, 5a OS, 5- OS991
1714.Martinková Jana (Janka_m)6 OS, 5- OS, 4+ OS991
1714.Šinclová Monika (Nyny)6- OS, 5 OS, 5- OS991
1717.Kvapil Radek (Radek Kvapil)7 solo, 6 RP, 5+ RK988
1718.Trtilek Martin (Maserius)5.13a RP985
1719.David Petr (davidp)7 RP, 6+ OS982
1720.Dolejš Martin (norek.no)6- OS, 6- flash, 6- flash978
1721.Hekrle Pavel (Heki)6- RP, 4 OS, 4 OS, 4+ RP, 4 solo976
1721.Bárta Jiří (Jiřík PH)5+ RP, 5 RP, 5 RP, 5 RP, 4 RP, 6+ AF976
1723.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
1723.Dzúr Ondrej (Zrzavec)7 flash, 6 OS975
1723.Pekárek Ondra (pekoš)7 OS, 6 flash975
1723.Barič Dominik (db_baric)7 flash, 6 OS975
1723.Maňák David (ManakD)5+ flash, 5 flash, 4 OS, 4 OS975
1728.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)8a/8a+ RK974
1728.Houdini Chief (chiefhoudini)5 OS, 5+ flash, 4 OS, 3 OS974
1730.oddil horolezecky (Jawarath)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 3+ OS973
1730.Kudlacek Martin (mkudlacek)5+ OS, 5 OS, 3 OS, 3 OS973
1732. (karelwimmer)7b+ OS972
1732.Bareš Josef (JosefBareš)6 PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS972
1732.Váchová Daniela (Dáda)9- OS972
1732.Dědek Vojtěch (vjato)7b+ OS972
1736.Gromus Tomáš (tgromus)7 RP, 7- RP970
1736.Havlíček Jakub (havlj)7 RP, 7- RP970
1736.vavřík jan (jankoUP)7 RP, 7- RP970
1739.nemo (NEMO)7 OS, 5+ OS969
1740.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
1740.Michálek Jakub (kubalek)5+ OS, 5+ OS, 4+ OS966
1740.Miklošová Gabriela (Brusla)5 OS, 5 OS, 5 OS966
1740.Szentesi Martin (sentik)5+ OS, 5 OS, 5- OS966
1744.Kobolka (ROKO)6+ RP, 5+ RP, 5 RP, 4+ RP965
1745.Horvath Marian (Hormar)7- flash, 7- RP963
1746.Švec Martin (Martin.S)9+ RP960
1746.b tomas (01021981)9+ RP960
1746.Jelínek Šimon (JelenS)7c+ RP960
1746.Marik Libor (libormarik)V OS, V OS, II OS, 2 OS, 1 OS960
1746.Sekaninová Tereza (Sekate)6b+ PP, 6a RP960
1746.Štefánek Rosťa (RostaS)Xc RP960
1752.Flegl Timoty (timoty)5.10b flash, 5.10a flash, 5.10d AF957
1752.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
1754.Hůrka Michal (brouk)6+ RP, 5 OS, 4+ OS, 7- AF, 7-/7 AF956
1754.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
1754.Schaffer Mára (Shappy)9+ PP956
1754.Škvara Michal (Hošo)9+ PP956
1754.J. Vojta (miteka)7 flash, 6+ flash956
1754.Calda Vladimír (caldic)7c+ PP956
1760.Šárnik Michal (mysiak)5b OS, 5c RP, 4c OS954
1761.Střílek Vladimír (LArock)9 flash953
1761.Pilka Tomáš (Pilkyn)9 flash953
1761.Výšek Honza (Malej bejk)5.12d flash953
1764.Kandrík Mojmír (Cyril)9+ PP950
1764.Peltrám Václav (Venca)9+ PP950
1764.IF Ivana (reziva)9+ PP950
1764.Jalč Vláďa (Ladan25)7c+ PP950
1764.Pekárek Stanislav (peky)7c+ PP950
1764.Skřejpek Lukáš (ukasek)9+ PP950
1764.Stanislav Kvak (Kvak)9+ PP950
1764.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
1764.Bláha Jindřich (zewl)9+ PP950
1764.Kotera Honza (Hook)9+ PP950
1764.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
1764.Bradáč Jirka (nitro)9+ PP950
1764.Jančar Dalibor (Lepra)9+ PP950
1764.Vašíček Martin (Martas)9+ PP950
1764.Pavel David (davidpavel)VIIIb PP, VIIIa PP950
1764.Jedličková Kateřina (Katty Zachrdlová)9+ PP950
1764.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)9+ PP950
1764.Čížek Matěj (Cizkoa)9+ PP950
1764.Vopat Jan (Honzík)Xc PP950
1764.Kozohorský Tomáš (Šugi)9+ PP950
1784.Minchev Ivan (ivanbg)6 flash, 5- OS, 5- OS947
1784.Jedličková Šárka (Šáruš)5+ OS, 5+ OS, 5 flash, 6 RC947
1786.Jastřembská Monika (monika.jastrem@gmail.com)5b RP, 5b RP, 5a RP, 4+ flash, 5c RC, 5c RC, 5c RC, 5c RC, 3 RC, 5c RC945
1787.vicik rudolf (rudys)VIIb OS, VI OS, VI PP944
1787.Kupský Pavel (pavel K.)6+ OS, 6+ OS944
1787.Šilar Jan (Speedy)6a OS, 5c OS944
1787.Ešler Ondřej (esler)6a OS, 5c OS944
1791.Parkan Jiří (Parkis)6+ OS, 6- RP, 5 RP, 6+ RC942
1791.Svoboda Viktor (Vikýsek)6+ RP, 6 RP, 4+ OS942
1793.Merunka Michal (Michal161)5- flash, 4+ flash, 4+ flash, 4 flash, 4 flash940
1794.Pelant Radim (rapel)7 OS, 6 RP, 7+/8- AF, 6+ AF938
1795.Škrobák Jakub (jakubs)7 RP, 6 OS, 7- AF937
1796.Kalman Petr (Petis)9/9+ RP935
1796.john martin (johnny)9/9+ RP935
1796.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
1799.Vrbka Tomas (teo)6+ OS, 7- RP932
1799.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
1799.Eisler David (ajgl)VIIc OS, VIIIa RP932
1802.Matoušek David (dejf)9/9+ PP931
1802.Polasek Pavel (e-nomad)5- OS, 5 flash, 5- flash, 4 flash931
1804.Holan Aleš (kkkralik)6+ RP, 6 RP, 6- RP930
1805.Košťál Tomáš (Kosta)9/9+ solo929
1806.Lucza Viktor (vyktor)7- flash, 5 OS, 4- flash928
1807.Bílek Miroslav (Stařec)5+ RP, 4 OS, 3+ OS, 3+ OS, 3 OS927
1808.Janhuba Petr (pjh)7- PP, 4+ OS, 5 solo926
1809.ZORORO ZORORO (zororo)9/9+ PP925
1809.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
1809.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
1809.Vrtik Pavel (baca)9/9+ PP925
1809.Dvořák Tomáš (Tomáš Dv.)9/9+ PP925
1809.Franc Richard (Richard)9/9+ PP925
1809.Polišenský Lubomír (Luba_P)9/9+ PP925
1809.Řezníček Martin (Řízek)9/9+ PP925
1809.Havrlant Filip (FilipH)7c/7c+ PP925
1809.Sedláček Jiří (jsedl)9/9+ PP925
1819.Medved (ursus)7- RP, 7- RP924
1820.Jirouš Oldřich (oldak)7- RP, 5a flash, 5 RP923
1821.Němý Miloš (milo)8+/9- OS922
1821.Pýcha Tomas (pychin)7b OS922
1821.Sedláček Vojtěch (climberx8)7b OS922
1821.Košťál Miroslav (mira.k)7b OS922
1821.Jerman Honza (Thingol)7 PP, 6 OS922
1826.Nemchick Jacob (monkeysfistclimbing)7+ RP, 6+ RP920
1827.Homolka Václav (vhomolka)7- OS, 5+ OS919
1827.moldřik miroslav (miroslav78)5- OS, 4+ OS, 6- PP, 4 PP919
1829.Čermák Tomáš (Eric)5 OS, 4 OS, 4 OS, 3 OS918
1830.Kábrt Lukáš (LKabrt)5 OS, 5 OS, 4+ OS, 5+ AF917
1831.Sudík Jiří (sudajs)5 OS, 5 OS, 4+ OS916
1831.Kohut Lukáš (LukasKo)5b OS, 5b OS, 4a OS916
1831.Claussova Katharina (SantaClauss)5c OS, 5a OS, 4a OS916
1834.Březina (Splash)V flash, V flash, V flash, IV flash, IV flash, VI RC915
1835.Drahonský Jakub (Smolda)V OS, V OS, IV OS, III OS, VII RC, IV RC, V RC, VII RC913
1836.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
1836.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
1836.Šomvársky Jan (Johny11)9 RP910
1836.schneider jan (honzac)7- RP, 7- PP910
1836.Černohous Zbyšek (Zbyšek)9 RP910
1836.P Tomas (TomP)9 RP910
1842.Kaniak Jan (Hassan)V flash, V RP, V RP, IV flash, III OS, III flash909
1843.Černý Tomáš (Jerry)5+ OS, 5 OS, 5+ RP908
1844.Mílek Michal (misak)9 PP906
1844.Ďoubal Ondřej (doubalík)Xb PP906
1844.Petečel Jaroslav (jarda)Xb PP906
1844.Woki Woki (Woki)9 PP906
1844.Ulrich Pavel (Kulda)7c PP906
1844.Šimek Janýs (Janýs)9 PP906
1844.Prikryl Lukas (lukula)9 PP906
1844.Jurča Lukáš (Lukaj)7c PP906
1852.hammerschmied Lukáš (Luky1992)9 solo904
1853.Volf Jakub (ganja)9- flash903
1853.Bláha Jakub (kejbynator)9- flash903
1853.Žák martin (martin žák)9- flash903
1853.Pražák Zbyňa (Gragen)9- flash903
1853.Stadtherr Jan (Čichač)9- flash903
1853.Míšek Jakub (Farqal)5- OS, 5- OS, 3+ OS, 3 OS903
1859.Petula Libor (Libi)9 PP900
1859.Gajdošík Patrik (gajdosik)9 PP900
1859.Barjak Patrik (Patrik)7c PP900
1859.Budík Honza (climber.men)9 PP900
1859.náchodský tomáš (Bublifuk)9 PP900
1859.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
1859.Culek Honza (hclimb)Xb PP900
1859.Gunda Maťo (MG)7c PP900
1859.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
1859.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)7c PP900
1859.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
1859.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)9 PP900
1859.Brodský Břéťa (BB)9 PP900
1859.Pavlata Marek (titanhead)Xb PP900
1859.Za Hon (sHerpa)9 PP900
1859.Kozic Pavel (Mejby)9 PP900
1859.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
1859.gendová alexandra (saša)7c PP900
1859.Klíma Petr (želvička)9 PP900
1859.orlik martin (orlici martin)9 PP900
1859. (EvaK)9 PP900
1859.Malina Vašek (VaclavMalina)9 PP900
1859.Wolf Tobias (Tobias_Wolf)Xb PP900
1859.Novacek Honza (coko)7c PP900
1859.Muráň Dalibor (Dalas)7c PP900
1859.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)7c PP900
1859.Kala Matěj (Majek)9 PP900
1859.Maršík Aleš (AlešMmm)Xb PP900
1859.Daehne Tomáš (tdaehne)6b PP, 6a PP900
1859.Jungling Martin (Džangli)Xb PP900
1859.Skoupý Jakub (Kuba Skoupý)9 PP900
1859.Šlachta Adam (mAdam)9 PP900
1859.Petrželka Lukáš (Šlukáš)7c PP900
1892.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS897
1893.Killa Masta (šimon)6+ RP, 6 PP, 5+ RP895
1893.Richtr Pavel (satori)6+ PP, V OS, V OS, 7+/8- AF895
1893.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
1893.Militká Dominika (domilitka)6+ OS, 6 OS, 7+ AF895
1897.Holas Ondřej (Cool)6+ OS, 6 OS894
1897.Holas Ondra (Holasek)6a OS, 5b OS894
1897.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
1897.Suchý Ctirad (dryson)VIIc OS, VIIb OS894
1897.Nováková Eva (Efka)6+ OS, 6 OS, VIIa RC, VII RC, 7+ RC, 6- RC894
1897.Benny Martin (m_benny)6+ OS, 6 OS894
1897.Pokorná Evelina (pokorna.evelina)VIIc OS, VIIb OS894
1897.Schmid Prokop (prokopiko)6+ OS, 6 OS894
1905.Konečný David (orlík)6- OS, 6 RP, 5 RP892
1905.Dytrych Vojtěch (Čuník)VIIc RP, VIIb RP, IV OS892
1905.Nehasil Michal (tenis)VI OS, VII RP, VIIa RP, VIIa -892
1905.Skalická Viola (Viola Skalická)VIIa OS, VII RP, VI RP892
1909.Buchal Petr (Busa)5+ OS, 4+ OS, 4+ OS891
1910.Fak Luky (841205)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RC, 6 RC, 4+ RC, 4+ RC, 6 RC888
1910.Engel Michal (MajklE)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS888
1910.Málek Jan (Kostrman)VI OS, V OS, 3 OS, II OS888
1913.Šneiberg Ignác (igislav)7+ OS, 5 RP886
1914.Zahrádka Jakub (Kubaz92)5+ PP, 4 OS, 4 OS, 5 RP, 5+ -, 6+ -, 6- -, 5 RC, 5 -885
1915.xxx zuzana (sue)7- OS, 6 RP882
1915.Vyhlídal Martin (Marťas26)7 RP, 6- OS882
1917.Vraný Honza (vraňas)9-/9 PP881
1917.Galušková Johanka (Johy)7b+/7c PP881
1919.crhan josef (josef crhan)6 RP, 6 RP, 6- RP880
1920.Šťastný Mikuláš (Miky)5+ OS, 5 OS, 5 RP879
1921.Vaculová Lenka (Vacule)6a+ PP, 5c OS878
1922.Chlup Roman (MG.3)9-/9 PP875
1922.vích pavel (smrtak)9-/9 PP875
1922.Štikarovský Jakub (Štika)9-/9 PP875
1922.Kika Kristina (Kika)9-/9 PP875
1922.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
1922.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
1922.Heger Krystof (Gaga)9-/9 PP875
1922.Štambachr Jakub (stambik)9-/9 PP875
1922.Nepustilová Klára (Klárouš)7 flash, 5 OS875
1931.Doskočil Vilém (Vidla)IXc OS872
1931.Machů Vlasta (chrocht)7a+ OS872
1931.Mestek Michal (spooker)8+ OS872
1931.Španihel Jakub (Špáňa)7a+ OS872
1931.Kendík Jan (Kendajz)IXc OS872
1931.B Honza (oual)7a+ OS872
1937.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870