Tuhle c.dělal podle pruvodce Mocek,jako SZ hranu.bez kruhu v 1976.V novém průvodci.
Zapsal: gorbi, 29.12.2007 13:08:15
Jo, taky jsem na to zrovna dneska koukala:-) V novem pruvodci je semtam pekny b....l, obcas na nakresu VIIc a v popisu cesty VIIIc a porad nekde neco..
Zapsal: Kacka, 02.01.2008 20:17:35
Taky nechapu co je dle noveho pruvodce na Defektu na Bezejmenou za VIIb...
Zapsal: Kacka, 02.01.2008 20:22:43
Bezejmennou :-)))
Zapsal: Kacka, 02.01.2008 20:35:06
záleží jak to lezeš:-)
Zapsal: on, 02.01.2008 22:44:59
Vim, dle noveho pruvodce je to od Q po hrane, coz neni za sedm. Rovne mozna :-)
Zapsal: Kacka, 03.01.2008 07:49:46
Tak tohle opravdu není VIIIa. Na OS max. VIIc a ,ožná ještě lehké. Jinak hezká cesta.
Zapsal: Komíňák, 20.04.2009 22:28:59
možná :-)
Zapsal: Komíňák, 20.04.2009 22:29:29
hezka jo,ale da se ochcat.kazdej si to napise jako b
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.