Cesta je tu zapsaná dvakrát! A byl jsem v ní pěkně poprděnej, jak v převise pod kruhem, tak nahoře ve výlezu. Ale když se za tím tak ohlédnu, tak to jde docela dojistit.
Originální dolez na vrchol býva často mokrý, bývá nepříjemný. Možnost dolézt cestu mírně vpravo přes kruh, obtížnost podobná.
Zapsal: čaj, 19.07.2007 07:48:06
Varianta výlezu přímo přes druhý (dodaný) kruh je 100% sedmičkový lezení. Takže za VIIa!
Zapsal: janek, 24.09.2007 11:22:12
Respektive to za VIIa by se možná mělo zapsat jako nový zápis - varianta SZ stěny
Zapsal: janek, 24.09.2007 11:25:06
Janku koukni do vrcholovky a zjistíš o co jde. ten dolez s kruhem patří k cestě Pikola, kterou jsem sem včera zapsal a vede přímo od spodu tou převyslou stěnkou přes kruh SZ cesty přes další kruh - ten dolezový, na vrchol a je to VIIa
Zapsal: Komíňák, 24.09.2007 11:56:00
jo aha, tak to jo. Btw: jsme spolu nikdy nemluvili, ale zname se. minulej tejden jsme se videli ve Skalaku v nedeli a tuhle sobotu jsme se potkali, kdyz jsme oba funeli do kopce lesem na Krizak;))
Zapsal: janek, 24.09.2007 12:00:38
:-) To je dobrý, ale vůbec si Tě nedokážu vybavit.
Zapsal: Komíňák, 24.09.2007 12:06:03
Však nevadí. Až tě zas potkám na Koupáku, tak se připomenu a můžem se seznámit nad orosenejma Svinčanama;))
Zapsal: janek, 24.09.2007 13:56:21
Ja Ja a nebo si zalíst
Zapsal: Komíňák, 24.09.2007 14:12:36
Cesta je za V!! Jak ve vrcholovce, tak v pruvodci. Proc je na lezci spousta cest s vyssim hodnocenim? Melo by se respektovat hodnoceni prvovystupcu.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.