Lionelv OS pokusu orok dřív jsem chyt erárku a utek z prvního K :))
VIIa
RP
04.06.2012
v OS pokusu orok dřív jsem chyt erárku a utek z prvního K :))
SumecHladová, Bič a pak tahle kráska..Dlouho jsem kolem ní chodil. K 5. pohoda, ale u něj se člověk musí kousnout, vaklavá pěst a převislý to je víc než dost..jsem si hrábnul, ještě jeden cuk od 6. Dobře odjištěná
VIIb
OS
15.08.2012
Hladová, Bič a pak tahle kráska..Dlouho jsem kolem ní chodil. K 5. pohoda, ale u něj se člověk musí kousnout, vaklavá pěst a převislý to je víc než dost..jsem si hrábnul, ještě jeden cuk od 6. Dobře odjištěná
hammendruhej pokus a zase jsem to u třetího kruhu nedal bez upadnutí :(
VIIa
AF
19.08.2012
druhej pokus a zase jsem to u třetího kruhu nedal bez upadnutí :(
TadeasAndelOd 6 kruhu jsme to uz nedolezli, protoze byla totalni tma. K prvnimu jsem strasne dlouho vymyslel jak se dostanu, protoze mi neslo narvat obe ruce do ale tutove spary (s na hovno nohama v sirocine samozrejme). Ale mel jsem tam 2 tutove ufony do kterych bych i padal, tak byla odvaha.
Od prvniho az k skoro tretimu to byl fakt boj a hrozne jsem bojoval s jakoukoliv sirocinovou casti, presel jsem nejdriv doprava do spary pak zas doleva a oba prekroky byly neprijemne.
U 4k pred previsem jsem uz takhle dost mel zabojovano a odsezeno, ze dolezu k 5k cvaknu a nadlezu ho v podstate delku dlane od madla k 6 kruhu a tam spadnu jsem fakt necekal, protoze previs vypadal tezce, je to na pest a nejdou tam dat obe ruce moc. Pad byl vtipnej, byl jsem uz za previsem v vic kolmici, ale nohy jeste v previsu a ted mi najednou zacala ta dobra pest vyjizdet a jak tak dal vyjizdela, tak jsem ji placnul jeste do spary vedle a chytl nejakou listu, ale tu jsem nebyl schopnej uz vubec zamknout... No tak jsem se proletel a pad byl mega v pohode. Nebal jsem se a je to muj letosni asi druhy nejvetsi boj co jsem zazil v necem az na borhak za borhakem. Fakt luxusni spara a hrozne se tesim, az na ni priste znova nabehnem s Tondou. Tonda se v tom na toprope docela prosel prislo mi, musim se ty sirociny a techniku ve sparach jeste naucit. Fakt tu cestu miluju!!!!!!!!!!!!
VIIa
AF
19.06.2026
Od 6 kruhu jsme to uz nedolezli, protoze byla totalni tma. K prvnimu jsem strasne dlouho vymyslel jak se dostanu, protoze mi neslo narvat obe ruce do ale tutove spary (s na hovno nohama v sirocine samozrejme). Ale mel jsem tam 2 tutove ufony do kterych bych i padal, tak byla odvaha.
Od prvniho az k skoro tretimu to byl fakt boj a hrozne jsem bojoval s jakoukoliv sirocinovou casti, presel jsem nejdriv doprava do spary pak zas doleva a oba prekroky byly neprijemne.
U 4k pred previsem jsem uz takhle dost mel zabojovano a odsezeno, ze dolezu k 5k cvaknu a nadlezu ho v podstate delku dlane od madla k 6 kruhu a tam spadnu jsem fakt necekal, protoze previs vypadal tezce, je to na pest a nejdou tam dat obe ruce moc. Pad byl vtipnej, byl jsem uz za previsem v vic kolmici, ale nohy jeste v previsu a ted mi najednou zacala ta dobra pest vyjizdet a jak tak dal vyjizdela, tak jsem ji placnul jeste do spary vedle a chytl nejakou listu, ale tu jsem nebyl schopnej uz vubec zamknout... No tak jsem se proletel a pad byl mega v pohode. Nebal jsem se a je to muj letosni asi druhy nejvetsi boj co jsem zazil v necem az na borhak za borhakem. Fakt luxusni spara a hrozne se tesim, az na ni priste znova nabehnem s Tondou. Tonda se v tom na toprope docela prosel prislo mi, musim se ty sirociny a techniku ve sparach jeste naucit. Fakt tu cestu miluju!!!!!!!!!!!!
TadeasAndelDneska jsem to dolezl az do konce, akorat Tonino tahal prvnich 5 kruhu a u nej padal. Tam me dobral a ja od 4 kruhu to vytahl az na vrsek a ve spodni casti nespadl. No chci si to dat jeste cele sam na RP. Musim rict, ze rozdil mezi tahanim a lezt na druhym je masivni a prislo mi to docela v pohode.
Nad 5 to bylo tezky, ale tentokrat jsem nezpanikaril a vymyslel to docela datelne. Nad 6 kruhem tam jeste byl neprijemnej krok v sirocine, ale slo to nakonec vymyslet na klic / chicken wing
No za me je tahle cesta naprostej masterpiece nadhera a k tomu se v ni fakt da trenovat strasne moc veci o sparovem lezeni
VIIa
AF
21.06.2026
Dneska jsem to dolezl az do konce, akorat Tonino tahal prvnich 5 kruhu a u nej padal. Tam me dobral a ja od 4 kruhu to vytahl az na vrsek a ve spodni casti nespadl. No chci si to dat jeste cele sam na RP. Musim rict, ze rozdil mezi tahanim a lezt na druhym je masivni a prislo mi to docela v pohode.
Nad 5 to bylo tezky, ale tentokrat jsem nezpanikaril a vymyslel to docela datelne. Nad 6 kruhem tam jeste byl neprijemnej krok v sirocine, ale slo to nakonec vymyslet na klic / chicken wing
No za me je tahle cesta naprostej masterpiece nadhera a k tomu se v ni fakt da trenovat strasne moc veci o sparovem lezeni
TadeasAndelObrovská radost, vůbec jsem se nebál a mel jsem absolutni flow. Vsechna mista ktera na prvni pokus byly nejak tezky, tak tedka jsem zachoval klidnou hlavu a vyuzil sparove techniky.
Nad 6 kruhem jsem pouzil v sirocine techniku, s kterou bych se dosoukal kdo vi kam!
Strasne prijemne se to leze a cesta ne viditelne hodne naucila... miluju!
VIIa
RP
27.06.2026
Obrovská radost, vůbec jsem se nebál a mel jsem absolutni flow. Vsechna mista ktera na prvni pokus byly nejak tezky, tak tedka jsem zachoval klidnou hlavu a vyuzil sparove techniky.
Nad 6 kruhem jsem pouzil v sirocine techniku, s kterou bych se dosoukal kdo vi kam!
Strasne prijemne se to leze a cesta ne viditelne hodne naucila... miluju!
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.