iliasNástup 800 vejškovejch (sem o pár míň) a skála povětšinou jak v Dolomitech, tvl. :D Hodně jsme vzpomínali na vybrané jurské sektory, kam to neni od auta daleko a skála je tam pevná... Jako skála. Tahle cesta byla jedna z těch pěknejch a v pevnym matroši, aspoň něco.
5.11a
flash
29.08.2022
Nástup 800 vejškovejch (sem o pár míň) a skála povětšinou jak v Dolomitech, tvl. :D Hodně jsme vzpomínali na vybrané jurské sektory, kam to neni od auta daleko a skála je tam pevná... Jako skála. Tahle cesta byla jedna z těch pěknejch a v pevnym matroši, aspoň něco.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.