Nevím jak to chlapy lezli, ale nám to na 7B a 7C přišlo dost úlet, ulámalo se něco? s Vildou myslíme poctivé 7C+???
Zapsal: Štěpán Stráník, 07.08.2009 01:01:10
Nevím jak to ted vypadá,ale uz tenkrát mi to přislo tězký.Proto to plus.
Myslím ze i Andrey to dával 7C.Proč to tu je jako 7B,netusim?
Na Ostas se těsím,v sobotu,nebo neděli sme tam :-)
Zapsal: čermy, 07.08.2009 01:15:27
V porovnani s ostatnima bouldrama na ostasi rozhodne 8A. Festival Experimentální Kultur 8A, je v porovnani o stupen lehci. A 7B? hezkej vtip..:)
Zapsal: Noo noo, 21.08.2009 16:51:40
Dá se lízt jako varianta, začátek v Monster of pop a tímhle na vrchol. Pak už to 8A bude, jinak asi spíš to CéPlusko. Asi nemá cenu to zapisovat jako novej boulder...
Zapsal: Noo noo, 12.06.2010 20:27:31
Hoj kluci, šlo by u těchhle pár boulderů konkretizovat sektor, nebo se ten kámen/stěna jmenuje taky Ostaš? Díky
KostaV zimě/na jaře jsem do toho asi 5x nakouknul když jsem se vracel ze zkoušení Diagonály. Vrátil jsem se k tomu až v srpnu a věnoval tomu asi 6-7 výjezdů. Děsně jsem se v tom nadřel než jsem to udolal. Pro mě bylo nejtěžší nakopnout levou nohu do madla.
8A
solo
05.09.2025
V zimě/na jaře jsem do toho asi 5x nakouknul když jsem se vracel ze zkoušení Diagonály. Vrátil jsem se k tomu až v srpnu a věnoval tomu asi 6-7 výjezdů. Děsně jsem se v tom nadřel než jsem to udolal. Pro mě bylo nejtěžší nakopnout levou nohu do madla.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.