Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 14.Novák 10787 15.Lebloch 10697 16.Pail 10603 Bouldry: 14.Vaňous 10103 15.Jungling 10075 16.Šípek 10075 Hory: 14.Chomová 3836 15.Dörfl 3442 16. 3376
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Komentáře
Pravou částí JZ stěny do římsy(smyčka).Traverz do leva (kruh) až za hranu (smyčka)nahoru a šikmo do prava na vrchol. Zapsal: 10.05.2006 20:46:13
Cesta už tu v databázi 100% je zadával jsem ji někde v roce 2004 a pokud vím, je to za VI. Tímto prosím admina, aby cesty sloučil. Dík.Zapsal: berny, 11.05.2006 12:35:12
Ty máš paměť, přesně 07.06.2004. Sloučeno.Zapsal: libor , 11.05.2006 13:20:56 V pruvodci 5+ UIAA (Bros 93), v knize za VIIaZapsal: max , 28.08.2006 18:58:52 A v průvodci od Cikána V. Někdy se těm klasifikacím fakt smějuZapsal: JJ, 26.02.2008 23:27:37
Foto této cesty
www.lezec.cz/reference.php?print=1&ckat=&key=3487 Zapsal: George-jp, 06.07.2008 21:35:43
v krabičče není tužka,jestli tam někdo budete mit cestu,tak ji tam vemte:)Zapsal: mira.k , 19.08.2008 21:52:46 Nahoře v knížce je tato cesta zapsaná za VIIa, tady je psaná za VI a týpek co mi ji doporučil ji označil za V. Tak to by mě zajímalo co to teda je? :-DZapsal: Tade, 31.08.2012 14:22:37
No cesta těžká není,ale je pravda, že pětkaře by mohl výlez trochu zaskočit...Zapsal: Míra, 31.08.2012 16:15:01
Souhlasím se zpracováním osobních údajů .
Přelezy
spidersteam VI OS 28.05.1988
exak VI OS 01.05.2002
berny VI OS 27.05.2004
ca366359 VI - 20.07.2005
havran V RP 07.05.2006
mik1 VI RC 07.05.2006
max VIIa OS 27.08.2006
TujboPefa VI RP 29.04.2007
Jiřík PH VI RC 19.05.2007
easy V OS 31.05.2007
Timy nahazoval jsem slaňák ▾ VI AF 06.06.2007
nahazoval jsem slaňák
MartasCT Timy - v pruvodci za V, ale zaverecny krok rozhodne neodpvida ▾ VIIa - 06.06.2007
Timy - v pruvodci za V, ale zaverecny krok rozhodne neodpvida
Sumec Při hraně do solkolíku smyci, v zářezu další, při výlezu z hrany netraverzovat v žebírku, ale rovnou valit hore. chytovatý, ael tahá to. ▾ VI AF 24.06.2007
Při hraně do solkolíku smyci, v zářezu další, při výlezu z hrany netraverzovat v žebírku, ale rovnou valit hore. chytovatý, ael tahá to.
Kosta V RP 17.07.2007
Sumec Docela natýká, ale chytovatý ▾ VI RP 27.04.2008
Docela natýká, ale chytovatý
Pepino VI RP 01.06.2009
krab VI RC 27.07.2009
Komíňák VI solo 06.08.2009
ca366359 VI RP 19.09.2009
krab VIIa RP 20.09.2009
Pavluschka VI RC 26.09.2009
sklenka VI OS 27.09.2009
MichalB VI OS 03.04.2010
Jirik VI AF 25.04.2010
Peťa =) VI RP 28.05.2010
navrc VI RC 29.05.2010
Hluchonen VI RK 20.06.2010
dusa VI RC 10.08.2010
Jouny VI OS 25.08.2011
Tade VI OS 28.04.2012
Marczany VI OS 01.05.2012
hans1996 VI - 24.08.2012
Brouk_81 VI - 24.08.2012
marena VIIa asi fakt ne, ale ten krok na hraně je na V trochu náročnější ▾ VI OS 19.10.2012
VIIa asi fakt ne, ale ten krok na hraně je na V trochu náročnější
Krojcz VIIa - 21.07.2013
martin13 VI AF 25.07.2013
gregoraja VI OS 22.06.2014
hans1996 VI RP 08.07.2014
JanMasek VI - 30.08.2014
nosicek VI RP 19.03.2015
kube951 VI RC 11.04.2015
HARY VI OS 11.04.2015
l.u.k.i.n VI OS 04.07.2015
jeniknula VI OS 17.07.2015
Toupis ke kruhu pohoda, pak doleva na hranu a předem nastoupat nahoru k pěknému chytu, poté jde založit malý ufo, pokračovat nahoru a trvarzem doprava ke slaňáku ▾ VI RK 28.08.2015
ke kruhu pohoda, pak doleva na hranu a předem nastoupat nahoru k pěknému chytu, poté jde založit malý ufo, pokračovat nahoru a trvarzem doprava ke slaňáku
Polda JPPP VI OS 06.05.2017
Sabinalanka Pro mě rozhodně VIIa, jak je psáno nahoře v knize. ▾ VI OS 25.08.2017
Pro mě rozhodně VIIa, jak je psáno nahoře v knize.
Rimsi VI AF 27.09.2017
JaraK V průvodci za V, ale docela v tom teče s je to morálové. Bych to viděl tak na tu sedmu. ▾ VI OS 28.07.2018
V průvodci za V, ale docela v tom teče s je to morálové. Bych to viděl tak na tu sedmu.
Pivas VI AF 19.07.2019
Grošák VI OS 22.08.2019
jiřík VI OS 24.04.2020
Jonáš_VHS VI OS 08.05.2020
Sup V OS 06.08.2020
Rimsi VI RP 27.06.2021
Pažout ml. VI OS 21.07.2021
Grošák VI RP 23.08.2021
martinsifra První RP asi někdy v 2002-2005. ▾ VI RP 25.09.2023
První RP asi někdy v 2002-2005.
Přidání cesty do deníčku
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: