Mohl jsi se taky podívat, jestli tu ta cesta už není... mimoto sektor jsi uvedl špatně... A opravdu si nemyslím, že by narovnání rudé hrany bylo za osm... je to spíš lehká 8-ka...
Zapsal: Dominik, 02.06.2005 08:28:46
kudy přesně vede to narovnání? je to to samý jako Rudá hrana akorát se to leze až odspodu, nebo je to ta cesta vpravo od Rudé hrany po borhácích?
Zapsal: tatka, 19.04.2006 20:24:29
Narovnani se leze kompletně celým převisem, z převisu pak hranou zleva, při výlezu pomuže špička. Nástup je v kolmé stěnce, jištění je až 1Q originální Rudé hrany.
tatkapokus, dole jsem to neodkrokoval, je to dost drsný. nechápu, jak to může být lehké (viz koment), to jedině že by nohama odstupovali na velkej balvan..
8-
-
21.08.2011
pokus, dole jsem to neodkrokoval, je to dost drsný. nechápu, jak to může být lehké (viz koment), to jedině že by nohama odstupovali na velkej balvan..
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.